pátek 26. dubna, 13:24 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06
 

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 19:53
     

    Jdeme s kamarádkama, tak nechci trhat partu.

    Šly se mnou taky na Queen, ale herec co hrál Frediho, byl tak šeredný, že mě zkazil celý film.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a hudba

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 20:07
     



    kordula napsal(a):

    Jdeme s kamarádkama, tak nechci trhat partu.

    Šly se mnou taky na Queen, ale herec co hrál Frediho, byl tak šeredný, že mě zkazil celý film.

    Je to nějaký Polák a náhodou ho hrál moc dobře, Mně se film líbil. thumbs down

    Jo a na Karla bych šla, i když to není můj šálek kávy. Ale jen ze zvědavosti. Knížku jsem koupila tchýni k Vánocům, zbožňovala ho. Holky ji vezmou i do kina. To víme, že bude mít radost.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 20:21
     

    Neříkám, že ho hrál špatně, říkám , že byl šeredný.

    Fredy byl jen jeden.

    gabca napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Jdeme s kamarádkama, tak nechci trhat partu.

    Šly se mnou taky na Queen, ale herec co hrál Frediho, byl tak šeredný, že mě zkazil celý film.

    Je to nějaký Polák a náhodou ho hrál moc dobře, Mně se film líbil. thumbs down

    Jo a na Karla bych šla, i když to není můj šálek kávy. Ale jen ze zvědavosti. Knížku jsem koupila tchýni k Vánocům, zbožňovala ho. Holky ji vezmou i do kina. To víme, že bude mít radost.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 20:33
     

    Tak on Fredy taky nebyl žádnej krasavec. grinning smiley

    A Rami Malek taky ne.

    A to, že byl jen jeden je přeci jasný. Ty jsi taky jen jedna a já taky. grinning smiley Néé, chápu jak to myslíš. winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 20:35
     
     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 20:42
     

    Hrál to dobře, ale byl to trpaslík.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 21:26
     



    jaja99 napsal(a):

    Hrál to dobře, ale byl to trpaslík.

    A šerednej

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 06.10.2021 21:27
     

    Škaredej chlap nevadí, ale malej to je nedůstojný:-)

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 07.10.2021 09:51
     
    244334312_10217524299813580_6175923143409642285_n.jpg
    Další fotografie:

    Včera jsem byla na koncertě a na ty tři hodiny jsem omládla o celé půlstoletí. Moc příjemný večer.

    Bylo to fakt super. Kluci hráli a zpívali úžasně, Kahovec má stále mladistvý hlas, ač mu za měsíc bude 75. V hledišti byl i Michal Pavlík, který kdysi hrál s Kahovcem, posléze s Čechomorem. Teď tu žije v sousední vesnici. Na jednu písničku si šel s nimi zahrát.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 07.10.2021 11:47
     

    parádně sis užila. thumbs down u nás je v okolí / ani přesně nevím kde/ zase Elvis Presley. a docela věrný a uznávaný .. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 07.10.2021 15:38
     

    Kahovce miluju. To je moje mladí

     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 07.10.2021 18:40
     

    Kordulko, přesně. Jakmile jsem zahlídla jméno, okamžitě se mi vybavila Poprava blond holky. Spike, to se ti vydařilo.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 08.10.2021 15:13
     

    Včera byli v Kolíně.

    [www.msd-kolin.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 11.10.2021 09:18
     

    Tak jsem byla v kině.Film Karel, jako takový byl dobrý. Pan Gott úžasný člověk , celý život zůstal svůj , milý, příjemný....Ale mě tam chyběly ty jeho pecky, měla jsem pocit že se v písničkách moc vracejí do minulosti , některé snad hráli i vícekrát. Miloval pobyt na chalupě. Krátký pohled na rodini o pohřbu a potom ještě pár vzpomínek. Mě osobně tam chybělo na konci, / dávali to v televizi /, jak leží doma na pohovce - lehátku, NE posteli ! a dává asi jeden z posledních rozhovorů. Tak bych si představovala konec filmu Byl fešák, čím starší, tím hezčí sad smiley

    Anav slzu jsem neukápla, tu jsem ukápla na VP

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 11.10.2021 09:25
     

    Alenko, čím jsem starší, tím obtížněji zvládám emoce. love smiley flower smiley V Mariánkách jsme šli po kolonádě a zpívající fontána zrovna "zpívala" Gotta.. odtáhla jsem toho mého pryč, protože jsem cítila, jak to na mě jde winking smiley grinning smiley a nechtěla jsem plakat na veřejnosti. Den předtím mě večer rozplakala Smetanova Má vlast... prostě si člověk připomene různé chvíle, vzpomínky na ty, co už tu nejsou a je to... sad smiley eye rolling smiley U mě je to rychlé. Takže jsem včera usoudila, že na ten film asi opravdu nemůžu... absolutně to neumím zastavit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.