pátek 26. dubna, 04:46 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vázané květiny

Datum: 07.04.2008 13:27
 

Tuším, že tohle téma tu ještě není ... a je to škoda. Určitě sem tam dostanete kytici, se kterou by stálo za to se pochlubit winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 24.10.2023 18:34
     

    Elí, pak se poděl s výtvorem a celou akcí. Míváš často zajímavé eye rolling smiley zážitky.

    Gabco, mám pocit, důvod nevím, že když jsou kytky jakoby svázané tak vydrží o něco déle než volně ložené. Jiřiny mi jen tak zastrčené nikdy tak dlouho nedrží. confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vázané květiny

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 25.10.2023 16:36
     
    dsc08256.jpg
    Další fotografie:

    Regi, myslíš olizování příborového nože paní Dr. či co ... já, jak jsem napůl hluchá a moc se do společnosi jiných lidí krom své smečky nedostanu, si všímám, bohužel, různých "extravagancí" ... můj problém, můj boj.

    Tentokrát jsem opravdu měla dost dělat sama se sebou a moc si nevšímala kolkolem (nejen já, potili jsme se téměř všechny "jak dveře od chlíva" jak se u nás říká). Jediná jsem šla proti konvencím a "tvořila" na zemi, na podlaze, nevydržím stát dlouho u stolu, mám to tak, naučila jsem se s tím žít. Jedna z dam za mnou přišla, že taky dělá na zemi v pokleku nebo podřepu, jen jí to přišlo žinantní a kroutila se jako žížala u stolu ...

    Zajímavé zážitky ... ony byly všechny zaujaté svou tvořivostí, že se ani moc neklábosilo ... jo, asi jo, ... Tonda mi potom vyprávěla, že jedna z dam měla nějaký asi půlhodinový monolog o čemsi ... zachytila jsem asi 10 slov. NIkdy jsem v tomhle klubu nebyla všem je tak nějak kolem 60ti (tím neříkám, že jsou senilní a na odpis, ony jsou velice akční, většina chodí do práce a mají spoustu jiných aktivit).

    Já vzala sebou (do psí boudy - nevím jak je spisovně, onehdá jsem při jakémsi kvízu pohořela na tomhle) do téhle společnosti Tondu a její spolužačku - ony si tam udělaly, umotaly věnečky, ne na hrob, na dveře - nikdo s nimi problém neměl, ony si dělaly svoje, kamarádka občas radila jak mají dělat (poděkovala jsem jí následně) .... noooo, holky si potom domluvily, co já musela odběhnout krmit zvířectvo, že mezi ně půjdou dělat adventní věnce ... na stranu druhou mi přišlo úžasné, že tahle mláďata jsou schopna si s téměř seniory něco domluvit. Samo, nechválím sebe, chválím tyhle velké a mladé dámy ... i když Tondy spolužačka měla na počátku oči navrch hlavy.

    Tohle jsme vytvořily ... 1. a 2. na dvojhrob (jeden mým druhý chlapovým rodičům), 3. na takový maličký urnový (tam jich bude víc a větší se nevejde), 4. Tondy výtvor - prý na dveře do domu.

    Většina ale dělala vypichovanou vazbu do různých misek a mís, někdo je vázané kytky - já umím jen tyhle "rozevláté".

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (26.10.2023 08:17)
     
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 25.10.2023 22:49
     

    Elí, třeba příště budou i nějaké skoro kronikářské zážitky a shledání třeba. Trochu mě zarazila věta o šedesátnicích. grinning smiley Kdysi by byla docházka do práce už projevem dobré kondice, běžně už ženy byly doma. Nyní sice nejsou možná senilní ale ještě mají před sebou minimálně půl desetiletí.Běs. A zrovna na minulý větě je dobře vidět jak na to sebou a s sebou. Mají před sebou- se myslí před jedním konkrétním tělem. Nebo se může myslet tím tělem něco dělat - třeba hodit sebou, praštit sebou.

    Když je tam to s navíc, tak se myslí, že to jedno tělo má něco u sebe. Brát s sebou, vozit s sebou.Snad ti to pomůže i když zase tak úplně zásadní to v našich letech už není. grinning smiley

    A mládež na takové akci je potěšující věc. Dřív bylo normální, že spoustu věcí dělalo dohromady několik generací.Vazba se ti povedla. Ostudu s tím určitě neuděláš. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (25.10.2023 22:50)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 25.10.2023 22:52
     

    Dámy, bavíte mne při čtení. thumbs down grinning smiley

    Elo, tvoření za 1 thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 26.10.2023 08:17
     
    380193284_316735184436526_7624943631649560994_n.jpg

    Zuzka dala udělat kytice na hrob - kolega v práci se tím zabývá . -

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 26.10.2023 08:33
     

    Kaaj, úplně profi práce thumbs down .

    Alenko, dobře, že se bavíš, jsem za to ráda flower smiley love smiley .

    A díky za pochvalu rozevlátých "aranžů" flower smiley

    Regi, já tak nějak samozřejmě vím, kdy sebou a se sebou. Sice lingvista nejsem, ale měla jsem od základky, potom na gymplu úžasné češtináře ... něco v hlavě stále zůstalo ... Tonda je díky tomu i v češtině trochu lepší než ostatní, neustále ji "buzeruju" s některými věcmi češtinovými, nemám ráda dnes "trendy" vkládání anglických (často zkomolených) výrazů do češtiny. Zlatí páni Čapkové, Křesťan, Nepil a mraky dalších, kteří si s českými slovíčky dokázali pohrát ... jenže .. vzala jsem je se sebou nebo ssebou mi v napsaném tvaru "nesedělo" ... měla jsem napsat ... holky šly se mnou a bylo by vymalováno.

    Jasně, v 60ti člověk dnes odepsaný není, díky všemu kolem, ale pro tyhle pubertální holky ? ... zrovna den před tím přišla s tím, že její spolužáci/ky řešili, že od 60ti by měl stát zrušit právo volit ...... co na to říct.

     
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 26.10.2023 09:11
     

    Kaaj, thumbs down. A doklad, že chlapi bývají dobří floristi.

    Elí, co uvádíš o volbách je bohužel už výsledkem naprosté indoktrinace mládeže. Pamatuju desítky článků o zaprodancích, agentech západu ale rozhodně nepamatuju nic podobného z hlediska naplnění lidských práv podle věku. Ještě pár let a i dějiny budou vypadat zcela jinak.

    U probíraného gramatického jevu je jedna věc, možná i proto se víc chybuje nebo je obtížnější. To zkrácené se na s i když následující slovo začíná tak, že vlastně nelze vyslovit, pouze tak, že se stáhne dohromady a tam se jinde vkládá samohláska.Kupř. v autě a ve škole.Češtináři jako bývali, už nejsou. Bohužel. Hodně věcí se okouká čtením ale některé jevy nelze. Jsou obě možnosti.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 27.10.2023 08:32
     


    Eli, krásné to máte. love smiley flower smiley

    A teda - taky dělám tohle tvoření vždy na zemi na terase - u mě teda z jiného důvodu : nechci si dělat bordel na stole, ze země to zametu do záhonu grinning smiley.

    Oceňuji, že holky si domluvily thumbs down. Mám ráda, když se mladí umí ozvat, zapojit do hovoru s dospělými a něco dohodnout. thumbs downBude se jim to v životě hodit pro cokoli. Tato věková kategorie má bohužel problém s komunikací obecně. eye rolling smiley

     

     

    babkaela napsal(a):

    Regi, myslíš olizování příborového nože paní Dr. či co ... já, jak jsem napůl hluchá a moc se do společnosi jiných lidí krom své smečky nedostanu, si všímám, bohužel, různých "extravagancí" ... můj problém, můj boj.

    Tentokrát jsem opravdu měla dost dělat sama se sebou a moc si nevšímala kolkolem (nejen já, potili jsme se téměř všechny "jak dveře od chlíva" jak se u nás říká). Jediná jsem šla proti konvencím a "tvořila" na zemi, na podlaze, nevydržím stát dlouho u stolu, mám to tak, naučila jsem se s tím žít. Jedna z dam za mnou přišla, že taky dělá na zemi v pokleku nebo podřepu, jen jí to přišlo žinantní a kroutila se jako žížala u stolu ...

    Zajímavé zážitky ... ony byly všechny zaujaté svou tvořivostí, že se ani moc neklábosilo ... jo, asi jo, ... Tonda mi potom vyprávěla, že jedna z dam měla nějaký asi půlhodinový monolog o čemsi ... zachytila jsem asi 10 slov. NIkdy jsem v tomhle klubu nebyla všem je tak nějak kolem 60ti (tím neříkám, že jsou senilní a na odpis, ony jsou velice akční, většina chodí do práce a mají spoustu jiných aktivit).

    Já vzala sebou (do psí boudy - nevím jak je spisovně, onehdá jsem při jakémsi kvízu pohořela na tomhle) do téhle společnosti Tondu a její spolužačku - ony si tam udělaly, umotaly věnečky, ne na hrob, na dveře - nikdo s nimi problém neměl, ony si dělaly svoje, kamarádka občas radila jak mají dělat (poděkovala jsem jí následně) .... noooo, holky si potom domluvily, co já musela odběhnout krmit zvířectvo, že mezi ně půjdou dělat adventní věnce ... na stranu druhou mi přišlo úžasné, že tahle mláďata jsou schopna si s téměř seniory něco domluvit. Samo, nechválím sebe, chválím tyhle velké a mladé dámy ... i když Tondy spolužačka měla na počátku oči navrch hlavy.

    Tohle jsme vytvořily ... 1. a 2. na dvojhrob (jeden mým druhý chlapovým rodičům), 3. na takový maličký urnový (tam jich bude víc a větší se nevejde), 4. Tondy výtvor - prý na dveře do domu.

    Většina ale dělala vypichovanou vazbu do různých misek a mís, někdo je vázané kytky - já umím jen tyhle "rozevláté".

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 27.10.2023 08:36
     

    Ačkoliv angličtině rozumím, tak mě rozčiluje to užívání anglických výrazů, protože třeba moje mamka, ač se průběžně dovzdělává, rozhodně nebude vědět, co znamená A kupte to ASAP v právě probíhající reklamní kampani v rádiu.

    grinning smiley

     

    A odběr volebního práva v šedesáti mě rozsekal. grinning smiley tongue sticking out smiley winking smiley

    babkaela napsal(a):

    Kaaj, úplně profi práce thumbs down .

    Alenko, dobře, že se bavíš, jsem za to ráda flower smiley love smiley .

    A díky za pochvalu rozevlátých "aranžů" flower smiley

    Regi, já tak nějak samozřejmě vím, kdy sebou a se sebou. Sice lingvista nejsem, ale měla jsem od základky, potom na gymplu úžasné češtináře ... něco v hlavě stále zůstalo ... Tonda je díky tomu i v češtině trochu lepší než ostatní, neustále ji "buzeruju" s některými věcmi češtinovými, nemám ráda dnes "trendy" vkládání anglických (často zkomolených) výrazů do češtiny. Zlatí páni Čapkové, Křesťan, Nepil a mraky dalších, kteří si s českými slovíčky dokázali pohrát ... jenže .. vzala jsem je se sebou nebo ssebou mi v napsaném tvaru "nesedělo" ... měla jsem napsat ... holky šly se mnou a bylo by vymalováno.

    Jasně, v 60ti člověk dnes odepsaný není, díky všemu kolem, ale pro tyhle pubertální holky ? ... zrovna den před tím přišla s tím, že její spolužáci/ky řešili, že od 60ti by měl stát zrušit právo volit ...... co na to říct.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 27.10.2023 16:17
     

    Ty Tvoje rozevláté jsou pěkné a jasně, že i Tony zaslouží pochvalu.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 28.10.2023 21:53
     
    p1050879.jpg
    Další fotografie:

    Holky, paráda, Elo, no vidíš, dopadlo to na jedničku. thumbs down

    Já dnes ze zahrady ostříhala poslední růže. Největší držák Leonardo da Vinci. Ještě nemumiovatí. grinning smiley

    Ostrožky, co jsem letos vysela vykvetly až dlouho, tak mám do vázy.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 30.10.2023 15:34
     
    img_20231030_114319.jpg

    Dnes výlet na hřbitov

     
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 31.10.2023 07:54
     

    Máte to všichni moc pěkný. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 31.10.2023 08:06
     

    Hezky, holky, tvoříte. love smiley flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 22.03.2024 21:31
     
    img_20240322_141638.jpg

    Dnešní namíchaná a umotaná pro kamarádku z Lidlu a ze zahrady. Vloni jsem ji koupila tuhle vázu a jak jí to v ní sluší. 👍

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.