pátek 26. dubna, 20:50 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vánoční cukroví - pečené

Datum: 02.12.2006 20:14
 
aby to bylo kam psát winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 16:24
     

    Cukroví je tu ještě dost, různě podarovaného ale výzdobu jsem letos zlikvidovala dnešní nedělí skoro všechnu. Dědek nevěřícně koukal.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční cukroví - pečené

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 16:45
     

    byli tu mladí na oběd- tak jsem taky nechala sundat z oken výzdobu . nebylo tam nic moc- věnec a velká bańka. . ale nemusela jsem lézt na okna. to bych nezvládla. odnesli si taky poslední cukroví a včera pečené koláčky. pak šli na Trúbu - Marek že bude fotit západ slunce.no nevím - asi se neukázalo .

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 19:06
     

    cukroví už není, peklo se na neděli, ale vánoční výzdoba + stromeček taky dnes zliklvidováno.....nějak to rychle letí winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 19:21
     

    Cukroví je skoro pryč-mimo to,co jsem dala do mrazáku.Synovi jsem v pátek nabalila krabičku a nechala si jen malý talířek.Výzdobu i stromek ještě máme,nechám to ještě týden.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 19:26
     

    Cukroví jsem dnes dala zbytek tchánovi do práce. Už jsem pekla 2 x štrůdl a dnes roládu. coffe smiley

    Výzdobu ještě mám a mít budu. I svícení venku. Však je za oknem jak o Vánocích. Konečně ta správná atmoška. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 21:20
     

    My jsme poslední cukroví dojedli ke kafi asi 27. nebo 28.12. Výzdobu jsem likvidovala na Tři krále.

    Tedy vánoční ubrus zmizel až včera (kupodivu vydržel bez polití nebo pokydání jídlem celé svátky). winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 21:58
     

    Spike, vánoční ubrus jsem zrušila na Tři krále. Vikslajvant jako vždy bo moji chlapi a Tonda, co si budem povídat, jenže, otočila jsem ho už trojí vánoce a opravdu nebyl tak úplně thumbs down . Při mojí cestě pondělní do civilizace jsem koupila opět, (ach jo, jak já tyhle ubrusy nemám ráda, ale nejde to jinak) PVC ubrus, tentokrát neutrální, vydrží snad do dalších vánoc (pokud ho někdo neprořízne či jinak nezničí ... mám na to dost lidí).

    Výzdoba téměř žádná se nekonala. Adventní svícen jsme zapalovali ještě na štedrý večer, rušila jsem na Štěpána, ve stejný den jsem konečně našla prťavý betlémek (hledala jsem ho 5 let), který kdysi dostali moji rodiče od mé sestry - našla jsem ho ráno a už to byl jakýsi "závan" toho, že skutečně švagr přijede strávit "mezisvátky" po dvou letech u nás, obrovská radost pro nás všechny ... snad bude v obýváku do dalších vánoc, věřím tomu, s mojí nechutí uklízet (proč taky, když ten rok se přehoupne dřív, než stačíme zareagovat). Jak sem psala kdysi ... vánoce nemám ráda ... švagr teď tomu dal "korunu" ... ti komunisti mne nejvíc nas,ali, že ty vánoce nezrušili ... stejně by nepomohlo, nechci se dotknout všech věřících, nevěřících, svátky světících, nemám ráda, od jaktěživa, tyhle oslavy "na povel" ... přemýšlím, a dost vážně, zda si nezahraju na dědečka z "Fulghuma" - vánoce v červenci ... zajímavé by bylo, jen jestli najdu dost sil .....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (10.01.2022 08:04)
     
  • Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 09.01.2022 22:59
     

    Eli, v tvé rodině bych řekla, že si klidně můžeš ty letní vánoce udělat, asi bys našla i nějaké spřízněné duše. Děda by určitě salátem a řízky nepohrdl.Ale určitě by sis je zopakovala ještě v řádném termínu.Fulghum tě nezachrání. nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 10.01.2022 09:07
     

    Stromek jsem chtěla zlikvidovat o víkendu, ale migrena mě přikovala do postele, takže máme pořád. Tak si aspoň svítím, abych si to užila. No a cukroví? Co to je? winking smiley To my už opravdu nemáme, s tím mým pažravým gangem grinning smiley, já už pekla od vánoc několikrát.

     

    K tématu ubrus - tak já ho o svátcích měnila asi 4x. U nás je takový rituál, že když se dá čistý ubrus, tak ho stopro do hodiny někdo poleje nebo jinak zasviní. Už jsem to přestala řešit, je to taková hra "komupak se to podaří tentokrát jako prvnímu"? Já být sama, tak mám ubrus čistý půl roku... no ale holt je u nás provoz, takže čistý ubrus vydrží max den. Mám ubrusů naštěstí zásobu a od doby, co se nepere na valše, tak mě to netrápí... prostě vyperu. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (10.01.2022 10:48)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 10.01.2022 09:51
     

    Anavi,s tím ubrusem je to u nás taky tak,na polití je expert můj chlap.Skoro vždycky "kydne".Letos ubrus vydržel,protože svátky promarodil.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 02.12.2023 19:59
     

    Už někdo začal?Já asi koncem příštího týdne.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 02.12.2023 20:12
     

    Bosk, já mám pořád v sobě zakódováno, že se s pečením začíná po Mikuláši. Takže někdy v týdnu přichystám těsta a potom to během 2-3 dnů upeču.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 03.12.2023 07:08
     

    Naštěstí nepřečtu cenu. Pošlu holky k babičce, vykrajovat linecké je baví a ještě něco přinesou. Perníčky budu muset udělat brzy. Pak už jen vánočku.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 03.12.2023 11:46
     



    SPIKE napsal(a):

    Bosk, já mám pořád v sobě zakódováno, že se s pečením začíná po Mikuláši. Takže někdy v týdnu přichystám těsta a potom to během 2-3 dnů upeču.

    Tak to máme stejně.

    Já jsem dnes ráno teprve zavařovala červenou řepu se zelím,jaksi nebyl čas grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil bosk (03.12.2023 11:48)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční cukroví - pečené

    Datum: 08.12.2023 09:09
     

    Kájo, ty ceny nepřečtu, to nás obohať. winking smiley Ale tipuji třeba 1000-1200 za kilo?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.