sobota 27. dubna, 05:06 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Opary, afty - jak na ně?

Datum: 26.02.2007 09:46
 

Trpíte na tyto nepříjemné záležitosti?

Mě to přepadne většinou, když se blíží nějaká nemoc nebo z velké únavy a nevyspání. Na opary mi naštěstí spolehlivě zabírá MIRACHIN, na afty HERBADONT, ale radši bych se toho zbavila úplně.

Nemáte někdo nějakou zaručenou prevenci?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456789
    Aktuální stránka: 9 z 9
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 08.03.2016 19:06
     



    LadaB napsal(a):

    Já na ně trpím také...všichni okolo dostanou chřipku, angínu ,virózu..já ne..,ale vyrazí se mi opar..Dřív jsem si nebrala servítky a matlala genciánou, bylo mi šumák, že chodím fialová..Vyzkoušela jsem když se objevily náplasti a nedám na ně dopustit..poctivě lepím po dobu než se úplně vyhojí, klidně tejden a je to fakt skvělé, nerozleze se, nebolí..sice jsou drahé, ale nic jiného nezabírá. Jak se jednou vir v těle aktivuje, tak se ho už nikdá nezbavíte, u každého je jinej spouštěč..

    Lado díky, ty náplasti jsem nikdy neměla, myslela jsem že to je spíš na estetické hledisko, aby opary nebyly tak viditelné. Děkuju za tip, vyzkouším flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Opary, afty - jak na ně?

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.03.2016 11:29
     

    je to oboje.. winking smiley Opravdu mi to pomáhá, lepím většinou ráno a večer tak týden, až je úplně vyhojený. Někdy když větší, tak použiju i dva vedle sebe, nebo když je na blbém místě, na rtu hodně dole, tak musí přelepit častěji, jak jím a piju, tak ji ho poodlepím. Jsou dva druhy, na noc a den, pokud koupím v akci oba dva v packu, tak je tak používám, pokud ne, tak jen ten denní. Začala jsem je používat hned jak se objevily na trhu..

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.03.2016 12:56
     

    Manža na ně taky trpí, vždy, když je ve stresu, tak mi vykvete eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley . Teď jel na hory, tak samozřejmě má rty v plné kráse. (alespoň se nebude líbat s italkama winking smiley winking smiley winking smiley) S úspěchem používá zovirax. Ale ty náplasti mu zkusím taky koupit. Ani já, ani kluci na ně naštěstí netrpíme, ale dá to někdy fušku manžu ohlídat, aby pil pouze ze svého hrníčku a svojí skleničky a pak vše odložil do myčky. Vím, že kámoška to takhle chytila od drahé polovičky z pozlacené skleničky - ani to zlacení ji neochránilo. A jak se jednou zabydlí, je to až na věčnost

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.03.2016 17:03
     



    samanka napsal(a):

    Manža na ně taky trpí, vždy, když je ve stresu, tak mi vykvete eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley . Teď jel na hory, tak samozřejmě má rty v plné kráse. (alespoň se nebude líbat s italkama winking smiley winking smiley winking smiley) S úspěchem používá zovirax. Ale ty náplasti mu zkusím taky koupit. Ani já, ani kluci na ně naštěstí netrpíme, ale dá to někdy fušku manžu ohlídat, aby pil pouze ze svého hrníčku a svojí skleničky a pak vše odložil do myčky. Vím, že kámoška to takhle chytila od drahé polovičky z pozlacené skleničky - ani to zlacení ji neochránilo. A jak se jednou zabydlí, je to až na věčnost

    Přesně, jak ho člověk jednou dostane, už se ho nezbaví....:-(

    Lado děkuju, zítra jdu náplasti koupit!

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.03.2016 17:44
     

    já upřednostňuju Mirachin, zabírá obdobně jako ty mastičky z reklamy, ale je levnější, přesněji řečeno za stejné peníze dvojnásob velký.

    Náplast jsem nezkoušela.

    Hlavně zabírá i když už je opar rozlezlý - syn na ně trpěl, ale jako malý si ho "nevšiml", pokud jsem mu já neřekla a to už Zovirax ani Herpesin nezabíraly.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 09.03.2016 19:11
     

    Já mastičky moc nemám ráda, tak nevím, kdysi jsem něco zkoušela (už to nevyráběj), ale ze všeho jsem sáhla vždy po genciáně..nebo namazala zubní pastou.. grinning smiley Ty náplasti fungujou tak i tak. většinou zalepím jak mě začne svědit, no někdy nestihnu a lepím už puchejř. Nesvědí, nebolí, hlavně si to člověk neroztáhne nikam dál . Já je mám fakt často několikrát do roka od doby co jsem měla díky alergii rozhozenou imunitu, tak s tím mám bohaté zkušenosti..Vyzkoušela jsem kdeco a toto fakt vede..Bez náplastí nikam ani ránu grinning smiley

     
  • Autor: Filda
    Status: nováček

    Re: Opary, afty - jak na ně?

    Datum: 11.05.2016 11:19
     

    Afty léčím pastilkami Larypront a a na opary používám jen zubní pastu. Le to to nejlepší.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.