pátek 26. dubna, 14:40 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Anavi
Status: expert

Nudíte se někdy?

Datum: 06.03.2007 09:36
 

Zažíváte někdy nudu? Že máte najednou volný čas a nevíte, co s ním?

Povídejte mi o tom někdo, já to totiž neznám grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:15
     

    Hiiiii to máš blbý teda grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nudíte se někdy?

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:20
     
    Hm...tiez patrim k tym, co ani nevedia relaxovat...a o niecom ako nuda som nikdy ani nechyrovala - ani ked som bola mlada. A teraz eye rolling smiley je stokrat horsie, lebo...vsetko mi trva x-krat dlhsie, nic nestiham... a tak vecne vidim okolo seba len milion restov...ktore narastaju a narastaju...a prerastaju mi hlavu.
    Hm...a po pravde ma na tom zasluhu aj PC a net...lebo ti mi tiez pridavaju! smoking smiley...napr. vcera som tu poobede stvrdla ... a pritom som isla precitat len postu...
    ....ale zato po vcerajsku „viem“ jako sa robia a upravuju gif subory ( aj kde prakticky to sotva niekedy vyuzijem, ale zato mam dobry pocit, zeby keby som chcela, tak som mohla…winking smiley.
    ....a mojim rodicom som urobila prenaramnu radost, lebo som vyhrabala a vytlacila stranku o ich rodnej obci:
    Osidlenie tam bolo uz okolo 6stor., prve zmienky o obci su vraj uz okolo r.1325, prva pisomnost z r. 1635...V urbari z r. 1640 ( tj. supis povinnosti poddanych voci zemepanovi) je uvednych niekolko mien, ktore sa dodnes v obci vyskytuju a aj niektore casti obce su takto pomenovane ...napr. je tam meno Vavrinec Oriešok...a pritom moja mamka sa sa narodila v m.casti, ktora sa volala U Orieška...dodnes sa tam hovori aj U Kucifaja, U Py(i)tka,U Komana, U Poliačka...aj tieto mena sa dtto v tom dokumente vyskytovali..
    A na dalsej stranke je spominane, ze obec mala 29 richtarov....jednym z poslednych v predvojonovych rokoch bol aj moj dedecek z otcovej strany... smoking smiley
    ...a takto mi plynu dni, ktore by teoreticky mohli byt uz plne volna a pokoja...ale su hektickeeeeee, lebo este stále mam pocit, ze by som toho chcela tooooooolko moc vediet a stihnut...ale neda sa! coffe
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:57
     

    Keria, já jsem se nedávno taky hrabala hluboko v minulosti. Našla jsem u tchýně zabordelované staré fotky. Dívat se na ně byla nádhera.love smiley Jenže jejich stav byl žalostný. Babička dodala komentář, kdo na fotkách je a my zjistili naše praprapředky. Ladasco jsme se dozvěděli. Děcka to hodili do PC a pak donesli veliké fotky. Řeknu ti, že tchýně, když viděla fotku své babičky a maminky tak se málem rozbrečela. To samé jsme udělali i s fotkama předků z mojí strany. A teď visí nad schodištěm zarámované. Páni v uniformě, dámy v šátcích. Všichni děsně vážní. smiling smiley Černobílé fotky mají své kouzlo.Od mých dětí jsou to praprababičky a prapradědečci. Lidi o kterých jsme neměli tušení. Ale byli tady, žili a my bysme bez nich nebyli.flower smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 12:19
     

    A tak to já se umím nudit. Ale nedaří se mi mít na nudu čas a to mě deprimuje. angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 20:04
     


    Evca napsal(a):

    Irisko,takhle já je ,,šmíruju" z balkonugrinning smiley grinning smiley nejlepší je,když leje jak z konve a oni lítaj po těch pidizahrádkách za barákem s deštníkama a zalejvajeye popping smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ty nevíš, že zalévat před deštěm je nejefektivnější způsob zálivky... že, jajo? grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 20:05
     

    Před deštěm bych to možná pobrala,ale při deštieye rolling smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 20:05
     


    Evca napsal(a):

    Tak to já se za volantem kochám,mě totiž řízení nebavístydlin smileya hlavně mě uspáváeye popping smiley - jako spolujezdec se nekochám,to je furt já mám žízeň,já chci čůrat,mamí ať mě nechá na pokojiangry smiley angry smiley

    Evi, pustím si rádio na plný pecky - má to několik výhod : utíká mi líp cesta, neslyším, jak se ti dva vzadu hádají a trsám si, takže neusínám! grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 20:07
     

    Jasně před deštěm a nebo v dešti, jinak nemá cenu zalévat :-)

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 20:12
     

    Ivčo a taky trsáš tou nohou co máš na plynugrinning smiley grinning smiley grinning smiley rádio nepouštím od té doby co bez našeho vědomí změnilo majiteleangry smiley thumbs up thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 23:36
     

    Ne, ne, jen se vrtím od pasu nahoru, jak když dostávám elektrický šoky... se možná ti, co pak stojej vedle na semaforech, dost děsej, co se mi stalo. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 16.06.2010 21:34
     
    prach.doc

    už to tady určitě bylo, ale musíme si to čas od času připomenout smiling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 18.06.2010 17:48
     

    Anavi, dík za připomenutí. grinning smileyJá bych se dicela ráda nudila, ale mám toho tolik , že není kdy. thumbs up

     
  • Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 18.06.2010 18:50
     

    ja som už zabudla aj význam tohto slovagrinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 18.06.2010 19:03
     

    Kdyby tam stálo "Miluji tě", tak by to bylo pěkné...ale ten můj romantik tam kreslí chrochtoše... eye rolling smiley grinning smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.