sobota 4. května, 15:04 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Anavi
Status: expert

Nudíte se někdy?

Datum: 06.03.2007 09:36
 

Zažíváte někdy nudu? Že máte najednou volný čas a nevíte, co s ním?

Povídejte mi o tom někdo, já to totiž neznám grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: HANA15
    Status: začátečník

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 08.03.2007 14:22
     
    nuda?co to je?ráda bych ji poznala sem s ní
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nudíte se někdy?

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 16.03.2007 05:49
     
    Nudu neznám....to ale neznamená, že jsem pořád v jednom kole..grinning smiley I když budu jen tak sedět s nohama na stole a čučet to blba, tak né z nudy ...prostě relax a užívám si to. Že bych chodila jak tygr v kleci a nudila se to teda rozhodně néééé. Jasně mám už výhodu oproti některým z vás,že nejsem okleštěná povinostma kolem dětí. No ale tím kolotočem jsem si prošla, jako každá..grinning smiley Holky berte to ale zase tak, že jste ušetřený spousty jiných věcí...Když si vzpomenu...v úterý do fronty na maso , ve středu do fronty na toaleťák...a to vše s dětma za zadkem...grinning smiley
     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 16.03.2007 08:56
     
    Lado,mluvíš mi z duše, přesně tohle jsem si taky prožila, k zahradě a domácnosti hlídat kdy a kde
    budou mít zboží a do fronty, protože děti potřebují boty, tam hodinu vystát frontu a pak měly v šatně
    všechny děti stejné boty a občas přišly domů s jednou o 2 čísla větší. Radši nevzpomínat.
    Teď se snažím si to užívat, vše v poklidu, i ten relax, (zétra je taky den). Ten kolotoč už máme za sebou.
    A vám, co si ty dětičky zrovna užíváte, přeju hodně energie,ty děti za to stojí, i když z nich jde někdy hlava kolem.....
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 04.04.2010 20:14
     

    To taky neznám. Spíš bych potřebovala, aby byl den delší. A jak stárnu, tak mě přijde, že ten čas utíká nějak moc rychle.eye rolling smiley Stávám brzy, chodím spát pozdě a stejně nestíhám, co bych chtěla. Nechápu někoho, kdo přijde z práce domů a válí se u televize. Já ji od jara do podzimu pouštím jen za tmy, až už se nedá venku nic dělat.drinking smiley Někdy si říkám, že bych mohla zpomalit, nic nedělat, ale já vám nevím, jak to dělám.. Jsem schopná si říct, že třeba umyju jen nádobí, jinak nic. Pak nesu něco do komory, přerovnám tam regály, vytřu je , zbytečné věci vynesu do popelnice..eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley .Zrecykluju odpad, nachystám ho do šrotu. A co jsem si řekla na začátku?eye rolling smiley A je zase večer.confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 04.04.2010 20:26
     

    Arturko, dneska jsem lítala z domu do zahrady a ze zahrady do domu, zcela rozhozená tím, že bych potřebovala dělat tam i tam eye rolling smiley . A u toho jsem si tak jako symbolicky hudrovala: Když je zima, člověk jen odhrabuje sníh a nestíhá doma, když je jaro, člověka to táhne makat na zahradu a zase nestíhá nic dělat doma grinning smiley.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 04.04.2010 20:44
     

    Nudu neznám. Na televizi jsem se letos dívala 3x, naposledy dnes odpoledne. Potřebovala jsem odpoutat pozornost od smutné činnosti, přebírala jsem první krabici z pozůstalosti po mamince. No, stejně jsem to nakonec ořvala. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 00:12
     

    Otajdo, to se snad ani jinak nedá... sad smiley sad smiley

     
  • Status:

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 10:00
     

    ja sa niekedy nudím,ale príde to vtedy,ked už neviem kde mám hlavu,nič nestíham a aj ked robím,tak výsledok sa dostavuje len ťažko,vtedy proste na pár minút vypnem a len čumím do blbawinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 10:35
     

    anino, já ne do blba, ale dokážu civět klidně půl hodiny na jeden záhon a v hlavě "přesazuju" grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:04
     

    já tomu říkám, že na mě padla lenora......a to umím hlavně v létě když sedím na zahradě a okukuju jak to roste a nic nedělám......jo a poslouchám sousedy, to je na romány.....všichní důchodcigrinning smiley jak se dohadují co kam a kde na zahraděgrinning smiley , každej chytrej jak generálgrinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:06
     

    Irisko,takhle já je ,,šmíruju" z balkonugrinning smiley grinning smiley nejlepší je,když leje jak z konve a oni lítaj po těch pidizahrádkách za barákem s deštníkama a zalejvajeye popping smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:06
     

    :-) já se kochám, jden dlooouhý pohled do dáli a půl hodiny je pryč, ale je to krásné se kochat

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:07
     

    Jo,hlavně za volantemeye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:08
     

    To nee, za volantem je to zábava to miluju, můj nejlepší odpočinek.....

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nudíte se někdy?

    Datum: 05.04.2010 11:11
     

    Tak to já se za volantem kochám,mě totiž řízení nebavístydlin smileya hlavně mě uspáváeye popping smiley - jako spolujezdec se nekochám,to je furt já mám žízeň,já chci čůrat,mamí ať mě nechá na pokojiangry smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.