pátek 26. dubna, 14:52 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 09.04.2013 11:09
     

    Clarisse: Vydrž,výsledky stojí za to thumbs down Držím ti palce. winking smiley Váha se stále drží.

     

    holky,myslíte,že bych tak za měsíc to mohla zkusit znovu?Já ji nedržela celou,jen těch 7 dní a chtěla bych ještě pár kilo dolů. mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.04.2013 21:33
     

    Čaute .. uvažuji o tom že tuhle dietu taky zkusím grinning smiley ale chtěla jsem se zeptat jestli jdou úbytky váhy vidět i na cm nebo jsou to čiště jenom kg? eye popping smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.04.2013 10:23
     

    Ahoj, četla jsem, jak ti krásně šla váha dolů. Já to držela v březnu, zhubla jsem 6 kg. Ze začátku to šlo dobře, pak už se mi váha držela, takže si myslím, pokud jsi to nedotáhla, že už bys možná o víc ani při přesným dodržování ani nezhubla. Mně se tedy docela dělalo špatně, hlavně právě v ten první týden, vždycky jsem si musela k té zelenině nebo mlíku dát jeden plátek takovýho mokrýho chleba celozrnnýho, aby mě nebolel žaludek, zelenina je těžká a za syrova těžce stravitelná a při mlíku ten žaludek taky nemaká, takže nic moc zdravýho, ten jeden plátek stačil, žaludek nebolel a zhubla jsem 6 kg. Jo a to jsem si do toho několikrát dala víno a místo vařeného masa i maso pečené v troubě, a taky jednou tatarák, bez topinky, jsem prase... Teď je to už pár týdnů a jdu to ode dneška zkusit ještě jednou, ne úplně ortodoxně, mám kousek před státnicema, potřebuju tu glukózu, jinak mi to nemyslí, takže občas třeba bonbónek si dám, a ten chlebík taky, bude mi stačit dát dolů ještě 4 kg, určitě je dám dolů radši takhle ne tolik bolestně, ale jinak pojedu dle rozpisu. Takže vzkaz pro všechny, co do toho jdou, nemusíte propadat panice, když přidáte k mlíku a zelenině právě ten chlebík, ale důležité je nejít moc nad tu gramáž, prostě nikdy ať to nejde k porci 200g, to už je špatně, necpat do toho moc věcí navíc, ale ten chleba mi fakt prošel, a hlavně ať je to jídlo každé tři hodiny, hřešit se dá, sice jen minimálně, ale dá. Výsledky jsou i tak. Takže už jedu druhé kolo, dnes už dvě mléčka, jeden chlebík, pár sladkých bonbonu na cucání, doufám, že to půjde i přesto dolů jako minule... Tonča

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.04.2013 10:36
     

    Ty úbytky šly vidět prakticky po jednom dni, po týdnu mi padaly kalhoty až nenormálně, pásek jsem dopla na poslední dírku, |Ono mít 67 a pak 61 je rozdíl, a právě to bylo vidět hned na břiše a v pase, já měla trochu takový "bůčky" nad pasem a na bokách, tak ty tam skoro teď už nemám vůbec, ráda nosím věci na tělo, a teď mám krásně vyrýsovanou figuru v týhle oblasti, tak si to zas můžu dovolit nosit. Mám jinak prsa čtyřky, a co mně zklamalo, že mi nějak poklesly a je mi velká i podprda. Takže hubnutí zasáhlo i tuhle oblast, řekla bych, že nějak tak komplexně celou postavu, ruce a nohy mám docela jak hůlky, bude to chtít trochu posilování, zřejmě ubyla i svalová hmota, ne jen tuk. Ale furt lepší mít zas vel. 36 - 38 než 38 - 40...

     
  • Autor: Carole
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.04.2013 23:42
     

    Ahojky, já dietu začala držet před týdnem a flákala jsem to, dělá mi velký problém dodržování času jídla, vstávám kolem 11hodiny, pak nevím čím začít atd. Jelikož co jsem zhubla tak zase hned nabrala, jsem se rozhodla to nevzdat a jít do toho znovu od zítra... ale s tím rozdílem, že místo 7 hodiny, začnu v 9h. Chtěla bych se zeptat zda je to možné a jestli myslíte, že tentokrát zhubnu? Potřebuji zhubnou 6kg -)) Díky předem za odpověď a jinak všem držím palečky, ať to zvládnou :-))

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.04.2013 08:14
     

    Já si myslím, že to je asi jedno, jestli vstáváš v jedenáct, tak jdeš asi i později spát, takže v sedm poslední jídlo je pak moc brzy,tak pak tak nesejde na tom, kdy začneš, ale spíš o ty rozestupy, aby tam byly ty tři hoďky čas a hlavně ty malé porce. Já to včera nevydržela, makala jsem na zahradě a dostala večer strašný hlad, dnes mě čeká návštěva, to bude vínko, tak začnu od zítra. V sobotu jdu uzavřít semestr, poslední zkouška a pak v květnu státnice, mám volno v práci na učení, a nechci se pak vrátit jak koule, chci sundat ještě 4 kg, těch šest minule šlo úplně neuvěřitelně, fakt toto funguje až nad očekávání dobře. Hlavně je za dva, tři dny vidět hned výsledek, sice to nedoporučují opakovat hned znovu, ale říkám si, že furt lepší toto než když se někdo cpe knedlo, vepřo, zelem... Hodně mi tu vyhovovalo to vařené maso, začla jsem ho dávat i rodině, třeba hovězí s křenem, s hořčicí s chlebíkem byla pro ně dobrá večeře, k tomu nějaká zeleninka, moc to všem chutnalo. Z vývaru jsem ještě udělala polívku a bylo zároveň postaráno o večeři po dva dny. Takže jdu do toho zase od zítra... Tak zrácení špeků zdar a hodně vůle všem. Tonča

     
  • Autor: c.mysicka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.04.2013 08:32
     

    Ahojky holky :-) Tak včera jsem najela na mléčnou a bylo to dost těžký. Celý den jsem pila odtučněné mléko. Takže energie na nule. Padala jsem na hubu. Vím že odtučněné se pít a jíst nemá, ale já doma nic jinýho neměla :-( Jedete teď někdo? Nebo můžete se pochlubit super úbytky na váze? Kdo jede držím pěsti :-) thumbs down

     
  • Autor: Carole
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.04.2013 12:08
     

    díky, tak zítra se přidáš to je fajn =)) já mám ted za sebou druhé mlíčko a jdu se za chvilku jentak projít at mám nějaký ten pohyb :-)) Doufm, že to dolů půjde chci mít tak 54kg =))

     
  • Autor: Carole
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 18.04.2013 13:32
     

    tak ted jsem vstávala tak jsem si dala jogurt jinak 1kg dole :-))

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.04.2013 08:29
     

    Tak dnes čtvtý den a 2,5 kg dole, celkově po těch dvou dietách po sobě 8,5 kg, budu se snažit vydržet to ještě tři dny, ať to je aspoň týden a pak začnu normálně jíst, ale budu si to vážit a nebo fakt jen malý porce. O tom to je. Docela jsem se naučila jíst od týhle doby termixy, hlavně pistaciový, jsou strašně dobrý, a když se sní jeden ráno, tak to docela zasytí, jsou psaný v tom jeho původním receptu, asi nebylo za komančů zrovna na výběr... Ale je fakt,že je to lepší než jen bílý jogurt, dodá to tělu trochu cukru a energie, dobrý je i termix kakaový, je to vlastně ochucený dezertík na tvarohovým základu, nepálí po něm žáha, jak po klasickým kyselým neochuceným jogurtu. Takže dietka super, žaludek se po ní smrskne sakra rychle, po pár dnech ani nehoní mlsná. Já třeba zas moc nechápu tu dělenou stravu, zdá se mi to nějaký divný, pořád se hlídat, jaký mám den, jestli zvířecí nebo kytkový... Asi bych to tak nehrotila, prostě k obědu si dám maso bez přílohy a k svačině klíďo ovoce, zelenina se jak známo výždycky mohla s masem a co už tam vůbec nechápu, že víno se nepije k masu. Toto mohl vymyslet jedině tupec, k čemu jinému ho pít, k sýrům, olivám, jo, ale určitě ne celý den pojídat zeleninu či ovoce a potom si dát na to nějaké dobré suché? Díky, na víno jsem docela znalec, a tohle je úplně zvrácený názor. Žít tímto způsobem není život pro toho, kdo chce dobře vypadat, cítit se a život si užívat. To je pro nějaké askety a masochisty, co se sami rádi trápí nebo potřebují být aspoň něčím zajímaví. Ostatně, kdo z nás by chtěl vypadat jako Lenka Kořínková? Povadlý vzhled, strhané rysy,pobledlá tvarohová pleť, tělo vyschlé, nevysportované, nezdravě vyhlížející. Takže dietě dr. Dolečka zdar a zdar také běžeckému pásu. To doporučuju všem, ne ale při téhle dietě. Je to dobré kardio pro každý den, koupila jsem si ho domů. Občas zajdu do fitka, kde mají Pillates i Vibrostation, to všechno je prd proti klasickému pásu. Pokud po cvičení nejste potem zmáchané jak zákon káže, je takové cvičení úplně nanic. Jde o to, aby se hýbala lymfa, aby toxiny odcházely ven. Je hezké, že tomu za řádný ranec děla Simona Krajnová reklamu, že si nerozhází účes a podobné zhovadilosti, prostě pokud chce mít někdo figuru jak ze škatulky, postáváním na nějakém Vibrostationu fakt NEE. Všechno je to o vůli, pravidelnosti, spojení kardia a posilování, manší zátěž, více opakování. Pokud tedy nechcete, aby rostly svaly... Tak asi tak, mám osm a pul kg dole a udržovat už to budu zase jen sportem. Všem držím palce. Tonča

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.04.2013 10:39
     

    zdravím Tonku,to jsi držela mlékovku 2× po sobě??a písni mi na jaké váze jsi začínala a kolik měříš.já držela mlékovku taky nedávno a dole asi necelý 3 kila ale je to vše zpět a to teď jedu detox.jinak ty tvý názory se mi líbí o cvičení,běžeckej pás mám v plánu taky koupit jen co budou trochu finance,ráda chodím.Jinak já 166cm/69-70kg

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.04.2013 13:58
     

    antonia praselini můžu se zeptat kolik ti je let a kolik vážíš a měříš?

     
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.04.2013 11:37
     

    ahoj holky, mám dotaz,kamoška viděla moje výsledky smiling smiley a chtěla by jít taky do téhle diety.Problém je,že nesnáší mlíko.Dá se něčím jiným nahradit?Aby mohla jet taky?díky

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.04.2013 14:39
     

    mlíko se pije jen ten první den týdenního cyklu a klidně muže první den dát to co druhý a mít ho 2x a v dalších dnech tam kde e psaný dát třeba bílí jogurt

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.04.2013 07:38
     

    Čau holky, tak hlásím úbytek té druhé dietky, no tentokrát 2,5 kg, ale držela jsem to jen polovinu dní, pak už nastalo hřešení... Doma oslava, návštěva, znáte to. Takže 8,5 kg dohromady. Jinak začáteční váha byla 67 kg a teď 58,5 kg. Měřím 168 cm a celý život jsem nevážila víc jak 60 kg. Přibrala jsem až teď na vejšce, kterou jsem začla studovat na stará kolena, je mi 39. Po nocích se ve zkouškovým učím a mívám hlad... No a výsledek byl 67 kg. Strašně mě to štvalo, jak se člověk nevejde do oblíbených hadříků, je to blbý, přece si nazačne budovat nový šatník, ve kterým by stejně vypadal jak almara... Holky, je to paráda, zas mi všechno je a hlavně to zas dobře vypadá, nedám na tuto dietu dopustit, ale asi hlavně proto, že už nejsem tak rozežraná, něco málo sním a mám dost. A nemám to ani, když nějak víc hákuju, třeba na zahradě nebo jdu běhat na pás, hlad pak je, ale stačí něco malinkýho, a úplně ten hlad přejde. Už si to teď prostě bude potřeba hlídat, aby to zase nesklouzlo do rozežranosti, to je celý. A nějaký ten pohyb, ten pás je fakt skvělej, vyčistí se na něm i hlava, na to taky nedám dopustit. Tak Vás zdravím a držím palce každýmu, kdo do toho jde, ať vytrvá, výsledky fakt přijdou. Tonca

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.