sobota 20. dubna, 04:21 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: erikaz
Status: nováček

Kouzelné čtení - jak trávit čas s dětmi?

Datum: 26.07.2014 11:47
 
Ahoj objevila jsem na internetu stránky na kterých je kouzelné čtení. Už máte někdo zkušenosti s tímto? Jelikož bych chtěla překvapit synovce a moc se mi toto zamlouvá, jenom nevám jak to funguje? A co ta elektronická tužka? Je na baterky nebo jak funguje? A co si o tom myslíte vy? Co na to říkají Vaše děti?
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: dobya
    Status: nováček

    Re: Kouzelné čtení - jak trávit čas s dětmi?

    Datum: 04.09.2014 21:21
     

    Ahoj,

     

    ted jsem odpovidala na stejny dotaz na emimino - jsme z toho nadseny, tak preposilam i tobe :-D

    ...tak neco malo ke kouzelnemu cteni. Kufrik s tuzkou obsahuje tuzku s nabijeckou atd…+ukazkovou brozurku zatim vydanych knizek – od kazde knizky je tam ukazkova dvojstrana. Knizky jsou v prodeji tri, dalsi dve prijdou na trh pristi mesic. Budou vznikat dalsi knizky – dokonce pry hry a na vsechny tyhle produkty z edice kouzelne cteni bude fungovat ta tuzka – ten soubor se uz pak jen stahne z [www].
    Jinak mame pernikovou chaloupku a svet zvirat a tento tyden jsem koupila aj atlas sveta. Je to uplne super, moc se nam to libi. Pernikovka je takova jednoducha – pro male deti 3 roky idealni. Svet zvirat a atlas sveta je pro starsi deti-teda i mala Eliska (3) si s tim hraje, ale spis ji bavi poslouchat zvuky, jinak kvizy a celkove je to na ni tezke – to je spis tak od predskolaku vys. Jinak se tim nase deti zabavi fakt hodne, vsechno zkoumaji, poslouchaji, moc se jim to libi. Knizky jsou opravdu krasne, hlavne svet zvirat je proste nadherne namalovany – vrele doporucuji i pres celkem vysokou cenu… (jo – v rijnu by mela vyjit anglictina, tak na tu se tresem my s manzelem). Takze zabava pro celou rodinu – o tuzku uz ted je bitva :-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kouzelné čtení - jak trávit čas s dětmi?

     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.