pátek 26. dubna, 20:56 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Kocovina

Datum: 15.07.2007 09:52
 
Co byste poradili za osvědčený lék proti kocovině. Včerejší potáborová rozlučka dopadla fakt mizerně a ještě víc než mizerně se teď cítím thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 06.08.2014 12:07
     



    jaja99 napsal(a):

    První příspěvek a hned reklama ??? Styď se.


    ledaže veselý rovná se svoboda a je to už 2. příspěvek téhož winking smiley grinning smiley

    já jsem na tom jako anavka (bez řízení eye rolling smiley ) alkoholu se raději vyhýbám. mám na alkohol nějakou nestandardní reakci nebo alergii a po deci vína mám stažený krk, těžké nohy a ramena a doslova bojuju o holý život eye rolling smiley grinning smiley někdy se hecnu (1x ročně na vánočním firemním večírku) a přidám ještě 1 - 2 deci, ale to už je max. pak už bych byla neřízená střela eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kocovina

     
     
  • Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 08.08.2014 10:08
     



    lostris napsal(a):



    jaja99 napsal(a):

    První příspěvek a hned reklama ??? Styď se.


    ledaže veselý rovná se svoboda a je to už 2. příspěvek téhož winking smiley grinning smiley

    já jsem na tom jako anavka (bez řízení eye rolling smiley ) alkoholu se raději vyhýbám. mám na alkohol nějakou nestandardní reakci nebo alergii a po deci vína mám stažený krk, těžké nohy a ramena a doslova bojuju o holý život eye rolling smiley grinning smiley někdy se hecnu (1x ročně na vánočním firemním večírku) a přidám ještě 1 - 2 deci, ale to už je max. pak už bych byla neřízená střela eye rolling smiley grinning smiley

    Veselý Svoboda bývám, když se ožeru to pak stojí zato. Pánové omlouvám se za příspěvek, reklama to být neměla, chtěl jsem se jen podělit o něco co mi opravdu pomohlo, protože podobných přípravků už jsem vyzkošel hodně, hlavně, když jsem potřeboval další den fungovat, ale nikdy nic nezabralo, až právě Alcostop mě fakt úspěch... coffe smiley

     
  • Autor: radek123
    Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 09.10.2014 16:10
     

    Já sebou mám vždy ALCOSTOP a je opravdu dobrý, vždy mi rychle pomůže.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 09.10.2014 21:55
     

    ... u mě se kocovina projevuje druhý den tak, že mám děsnej hlad mls smiley . Manželka ze mě roste, protože vypije 4 dcl vína a špatně spí, je jí těžko, bolí jí hlava ( no jasně eye rolling smiley ), atd.

    Možná kdyby toho vypila víc, tak jí bude dobře - možná winking smiley . Nejlepší bude, když to některá vyzkoušíte a potom napíšete drinking smiley .

    Zítra jdeme s kolegamamiiní na bowling a to bude v sobotu zase hlad mls smiley . Pro upřesnění, kocovinovej hlad mívám cca max 1x za 3 měsíce.

    P.S.

    Slivovice Tvé problémy nevyřeší, ale na druhou stranu, nevyřeší je ani mléko winking smiley drinking smiley .

     
  • Autor: Tibo
    Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 09.12.2014 07:40
     

    Tak to nevím, jestli mě by pomohlo, já když piju tak většinou spím jak zabitá, takže mě nevzbudí ani sušák, až k ránu vždycky. Teď jsem nedávno vyzkoušela Alcostop, beru si ho vždycky před tím, než jdu pít a ráno skoro žádná kocovina, žádný bolehlav. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kocovina

    Datum: 09.12.2014 16:10
     

    eye rolling smiley abych pravdu řek, tak nikdy neplánuju, že budu chlastat tak, abych musel zobat pilule confused smiley . Pokud by mě po tom hlava bolela, tak si něco můžu vzít, ale dopředu plánovat masakr drinking smiley . Když jsem byl mladý tongue sticking out smiley cca před 30-ti lety, tak mi pomáhal acylpirin. mls smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 01.01.2015 11:08
     

    Nejhorší kocovina je vystřízlivět z naděje! Proto všem přeji do nového roku: Neztrácejte naději! flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Kocovina

    Datum: 09.01.2015 09:46
     

    no mě bylo taky tragicky po novém roce. Jediný co z biologického pohledu funguje, je akorát to, že mozek se meumí vyrovnat s aldehydem ( mylsim, že je to aldehyd, je to látka po rozlozeni alkoholu) a jediná reálná možnost jak se toho zbavit ( alkoholici dále nečtou) je dát si panáka, protože to co způsobuje bolest, se po setkaní s alkoholem znovu zmení v alkohol a tudiž bolest odchází. Jedna se o kocovinu ne o dehydrování!

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kocovina

    Datum: 09.01.2015 13:50
     

    tak tak, jednoho panáčka vyprošťováka. To už říkal můj šéf před 20-ti léty, co tě večer vyřídí, ráno napraví. winking smiley winking smiley winking smiley Ale opravdu jen jednoho grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska888
    Status: nováček

    Re: Kocovina

    Datum: 15.01.2017 00:29
     

    Jak si poradit s kocovinou -

    [blog.kuponovnik.cz]

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.