pátek 26. dubna, 07:23 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Jaké auto?

Datum: 16.10.2013 22:54
 

Po posledném motorovém záchvatu, kdy jsem zůstala stát s nepojízdným autem jsem se definitívně rozhodla. Staré je už fakt staré a musím počítat,že v budoucnosti by se cena oprav šplhala stále k vyšším a vyšším číslam.

Musím si koupit nové!

Jenže jaké? Chtěla bych malé autíčko, jezdím v něm 90 % času sama, takže to, že vzadu není dost místa pro dvoumetrového chlapa mně opravdu žíly netrhá Chtěla bych, aby nebylo nenásytné a hlavně aby bylo spolehlivé- no a samozřejmě -aby bylo hezké. Zatím se do užšího výběru probojovali : škoda citigo , toyta aygo a kia picanto.

Máte nějaké jiné návrhy ? Nebo nějaké zkušenosti s uvedenými značkami ?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 12
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 15:09
     

    právě , že Citigo není nízké .. ještě třeba co do výšky je dobrá Dacia. má brácha. tam je člověk fakt jak na vyhlídce. jenže je to dost velké .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké auto?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 18.07.2017 15:26
     

    Jo, dacia je dobrá. Nejsou všechny velké, ne? Nemám moc přehled

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 10:10
     



    Vladka napsal(a):

    Jáí jsem na podzim taky sháněla nějaké auto, protože můj Oplík mi podal ruku. Taky mi v Autobazaru nabízeli to Citigo. Docela se mi líbilo, ale když jsem vlezla dovnitř tak z něj byl takový divný výhled. Nakonec jsem skončila u krátké Fabie. Je vyšší, dobře se z ní vylézá, což jsem velmi ocenila..

    S Fabií jsem jezdila 14 let a nedám na ni dopustit,všude se vejdeš a obrátíš se "na pětikoruně".Ted´máme Rapida a taky dobrý.Jezdím většinou já,dědek se "kochá",prý už se najezdil dost.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 10:20
     

    já pořád nevím - jestli jo , nebo ne. dědek má celoroční jízdenku na vlak i autobus. já si můžu zavolat taxi . jestli to fakt má cenu na staré roky pořizovat nové auto . confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 10:51
     

    Kaaj, já bych v tomhle případě neřídila nové. Nahledala bych mírně ojeté.Ať někdo poradí, aby to bylo spelohlivé a nesypalo se do toho moc peněz. Nepotřebuješ nic na stovky kilometrů. Co se týče cesty k doktorovi, určitě je to svým způsobem pohodlnější. A kdzž to posčítáš s taxíkem časem, myslím, že se to i vyplatí.

    Co se týče nákupů. Protože je tu v baráku dost místa, pokud se nemaluje, snažím se nakupovat v akci a ve větším. Výsledně to ušetří celkem dost peněz.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 11:34
     

    Kaaj, už si připadám jak Holmes, ale to Citigo, jsem prostě nikde neviděla, myslím na parkovištích. Kia Pikato, nebo tak nějak, ta je šikovná, ale pěkně se mě sedělo v Matysovi, ovšem prý je to už staré, tak po tom at nekoukám

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 15:56
     

    Citigo je krásné autíčko, ale nízké. Z toho vystupovat, to je sportovní výkon. Taky jsem po něm šilhala. Moc se mi líbilo. a nakonec jsme koupili staršího Forda, právě proto, že má vysoké sedačky. Do toho se nastupuje pohodlně. Ta rumunská Dacia je taky pohodlná, ale vzhledově nic moc a prý je moc hlučná. Ale na courání po okolí je taky dobrá. Já se v autech nevyznám. Tyto vědomosti jsem získala před dvěma lety, když jsme kupovali nějaké přibližovadlo a museli jsme posuzovat cenu a hlavně pohodlí pro mne. stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 15:59
     



    Alenka napsal(a):

    Citigo je krásné autíčko, ale nízké. Z toho vystupovat, to je sportovní výkon. Taky jsem po něm šilhala. Moc se mi líbilo. a nakonec jsme koupili staršího Forda, právě proto, že má vysoké sedačky. Do toho se nastupuje pohodlně. Ta rumunská Dacia je taky pohodlná, ale vzhledově nic moc a prý je moc hlučná. Ale na courání po okolí je taky dobrá. Já se v autech nevyznám. Tyto vědomosti jsem získala před dvěma lety, když jsme kupovali nějaké přibližovadlo a museli jsme posuzovat cenu a hlavně pohodlí pro mne. stydlin smiley

    Hlučná není. Má jí kamarád, majitel autoservisu a už druhou a nedá na ní dopustit. Kamarádka jí má také a velká spokojenost - nízká spotřeba (mají ale oba naftu) Jela jsem v ní mnohokrát, jako spolujezdec a nastupuje se pohodlně. To z našeho nemůžu nikdy pořádně vylézt winking smiley (Starý Passat variant) ale my zatím musíme mít velké auto

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 18:14
     

    přidám se k Drahušce. Dacii má bratr a není hlučná . jsou spokojeni , brácha říkal , že za sedm let na nic nemusel sáhnout .

    - a Citigo ?? bylo mi doporučeno právě kvůli vyšším sedadlům .

     
  • Status:

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 19:19
     

    Kájo, já tvé názory beru. Mé poznatky jsou čistě laické. Já autům opravu nerozumím. sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 19:25
     

    já taky moc autům nerozumím - proto jsem se poptávala lidí , co o tom něco ví . a doporučili pět aut- mezi nimi Dacii a Citigo . pak ještě Hundai I20 , nebo Wolswagen - už nevím jaký a to poslední jsem taky zapomněla .

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 19:35
     

    Kaaj, skoro nejjednodušší by bylo, ať tě někdo zaveze do nějakého většího autobazaru. Každému se blbě leze do něčeho jiného. Vyzkoušela bych pár vytipovaných značek a pak pátrala dál.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 19:37
     

    no jo - jenže mně přechází chuť , když tak koukám na toho mého dědka. winking smiley spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 22.07.2017 19:43
     

    Kaaj... smiling smiley. Třeba by ho to nakonec chytilo. U těch rozmarných starců jeden nikdy neví. eye rolling smiley Nevím, jak kdo. Třeba to máme v rodině. Ale i jak to pozoruju v okolí. Člověk má na starý kolena různý mouchy ale snad se s tím ženské rovnají povětšinou líp než chlapi.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jaké auto?

    Datum: 28.07.2017 20:35
     
    p7283245.jpg
    Další fotografie:

    stojí před barákem, tak jsem si ho prohlédla, vypadá pěkně, jen si do něj sednout a vyzkoušet

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.