sobota 27. dubna, 02:06 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Jak procitáte?

Datum: 07.12.2010 07:42
 

Proces procitání je pro mě, starce, podobný startování hodně ojetého a zhuntovaného auta. Chvíli trvá uvedení do provozu, napřed chytám na dva válce a po dost dlouhé době se přidá další a než začne fungovat i ten poslední a můj fiktivní motor je schopen pomalu pracovat. To už jsem spotřeboval pohonné hmoty v podobě dvou monilógrů,a několik doutnáků v podobě cigaretek. Už jsem dostatečně nahřát a odcházím s Tobískem na procházku, která proces procitání dokončí. Dobré ráno!

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 07:57
     

    Já se posledních pár týdnů probouzím unavená, jako kdybych skládala 100 metráků uhlí eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jak procitáte?

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 08:46
     
    copak ráno, to jde, ale večer ulehám jak 90tiletá zhuntovaná stařena. Ráno se ale nestartuji tak, že zazvoní budík a hned vstanu....nene nono, musím ještě chvilku ležet, proto si dávám budíka tak, abych ještě aspon 10 minut mohla lenošit. A jak někdo vstává třeba hodku nebo dvě dřív a ještě vaří či žehlí,než jde do práce, tak to u mě teda nehrozí nono grinning smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 09:00
     

    Já když musím, tak vstanu celkem dobře (když nemusím, tak se ráda povaluji), ale probere mě jedině studená voda. To je zvyk z dětství, kdy jsme ranní hygienu prováděli venku v měkké dešťové vodě. Dokud šel prolomit led na vodě, tak jsme se myli tam... Tenkrát jsem to nevnímala kladně, ovšem do dneška se neproberu bez studené vody. Dnes jsem tu měla vnučky a ráno fňukaly, když jsem je myla řádně studenou vodou. Já trpím, pokud jsem u někoho na návštěvě s přenocováním a i z kohoutku se studenou vodou teče jen vlažná. Věra

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 10:08
     

    Pohorším asi všechny. Z postele vylezu hned-na budíka, ale po umytí musí následovat kafe a cigáro. Je to letitý zlozvyk. Bez toho nejsem schopná fungovat.eye rolling smiley smoking smiley coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil 555 (07.12.2010 10:08)
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 10:34
     

    vstávám jako iris... ještě chvililinku poležet, tedy pokud nemám depky, to třeba nespím celou noc.... se povaluju, otáčím z boku na bok a potom ve 4 vstanu, udělám si kafe, snídani... pomalu se nachystám do práce, a nakonec přijdu pozdě.... grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 10:35
     

    jinak, když už jsme u toho procitání.... to už jsem procitla dávno ....rok po svatbě grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... Dnes už propadám do apatického spánku grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 10:55
     


    555 napsal(a):

    Pohorším asi všechny. Z postele vylezu hned-na budíka, ale po umytí musí následovat kafe a cigáro. Je to letitý zlozvyk. Bez toho nejsem schopná fungovat.eye rolling smiley smoking smiley coffe smiley

    Proč bys pohoršovala? Když jsem ještě pracoval, praktikoval jsem to stejně.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 11:09
     

    Tak to já vstávám na poslední chvíli (a to se ještě přemlouvám) a pak musím kmitat, dospávám s otevřenýma očima ještě po cestě na autobus a z autobusu do kanceláře, fungovat začínám až s prvním kafem...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 11:30
     

    Jsem na tom podobně jako Helča,akorát teda nevylejzám s prvním zazvoněním budíku

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 11:50
     

    Koukám, že mně nezbývá nic jiného než ta ledová voda, protože nekouřím a kafe bych po ránu do žaludku nedostala, ikdyž jinak si na něm ráda pochutnávám. grinning smiley Věra

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 12:26
     

    Evčo, já kdybych nevylezla s prvním zazvoněním, tak je se mnou amen - spala bych dál jako špalek.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 12:33
     

    tak to já po zazvonění ještě i mám pár mikrospánků....to je to nejlepší spaní z celé nocigrinning smiley a zaspat se mi povedlo snad 3x

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 14:52
     
    Hm.....krute sad smiley....a cim dalej ...stale mi trva dlhsie a dlhsie...Aha...a teraz je uz dokonca daaaavno aj po obede! smoking smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jak procitáte?

    Datum: 07.12.2010 15:16
     

    ztěžka .... velmi ztěžka ...... jsem přímo ANTIVSTÁVACÍ typ sad smiley stydlin smiley ale v deset večer ožívám a můžu vařit na další den, žehlit, uklízet , luštit křížovky atd. ..... je fakt že až teď co jsem doma , když jsem jezdila do práce tak to nešlo , ale nechodily jsem spát dřív jak o půlnoci ... thumbs up

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.