sobota 27. dubna, 05:54 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

Datum: 02.04.2009 09:05
 

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společně by nám to šlo určitě líp. Je to můj už asi 150. pokus, ale stále to nevzdávám. Bolí mě kolena, zadýchávám se, škrtí mě oblíbené oblečení a v plavkách se necítím dobře... Dost důvodů pro to, abych s tím opět něco udělala. Mám tajné přání, kolik bych do prázdnin chtěla shodit, ale mám už své zkušenosti, tak se držím při zemi a budu moc ráda, když to půjde aspoň trochu dolů. Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.04.2009 10:24)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: anny
    Status:

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 19.09.2010 10:37
     

    Maxinko,táto dizkusia i v neverejných nejak ustala. Ai každá dosiahla ideálnú váhu winking smiley

    Kočky ( tie snažiace sa zchudnúť) -čo takto pohybová aktivita? Z čoho sa chudne najviac? Já jazdila v lete na kole,ale že by to malo nejaký účinok som nebadala. sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SPECK"

    Datum: 19.09.2010 14:08
     

    No to je právě ta chyba. Už jsem to někde vzpománal. "Jízda na kole je pro hubnutí velmi prospěšná činnost. Důležité je ale hned při první jízdě padnout na ústa. Poraněná ústa nemohou přijímat potravu a zhubnutí se dostaví samo." (Miloslav Šimek)

    Pro jistotu jsem uvedl autora, až mi zas někdo začne nadávat, že je to blbost, tak aby věděl komu protože je to citát.winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.