pátek 26. dubna, 23:01 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Co kvete v květnu

Datum: 02.05.2011 06:09
 
p1100221.jpg
Další fotografie:

Diskuze "Co kvete v máji" - nejkrásnějším měsíci v roce - se někam ztratila, tak abychom se měli kde vyřádit, zakládám znovu. Tak šup sem s Vašimi výpěstky, ať se máme v zimě čím kochat flower smiley .



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 25.05.2022 07:59
     

    Dá se říct, že většina z nás se zná původně z Livingu. Jenže tam jednu dobu bylo "nepříjemno", tak jsme se přemístili.

    No a je pravda, že fotky na Krásných růžích byly unikátní, velké. thumbs down

    Kamu78 napsal(a):

    Kaaj, já se zase nemůžu vynadívat na ty vaše zahrady. love smiley Ať ti chodítko dobře slouží. flower smiley

     

    Aleno, já bych moc ráda na Krásné růže, přispívat i děkovat, ale bohužel už mě to tam nepustí. Mám tam i profil, před x lety jsem si ho udělala, ale zapomněla jsem heslo. A i když jsem postupovala podle pokynů, prostě se tam nedostanu. A nový profil také nejde, plná kapacita. Myslím, že to tak má víc dřívějších uživatelů. Chodila jsem tam moc ráda, hlavně tedy koukat :-) Je škoda, že to tam teď skomírá. Tam se mi i líbí, jak jsou velké fotky, nemusí se každý zvlášť zvětšovat.

     

    Mimochodem, nevíte někdo, co je s Livingem? Ten je úplně zrušený? Chodila jsem tam dřív na "Fuchsie od zimy do zimy", teď to vůbec nemůžu najít. Chodil jste tam někdo odsud?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co kvete v květnu

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 25.05.2022 08:01
     


    Nemám ráda to svazování, že musíš psát přesně na nějaké téma. My se tady známe dvacet let, tak to prostě čas od času sklouzne i k osobním věcem. Proto se sem ráda vracím a bylo by mi po Weeku i zdejších lidech hodně smutno: Hodně ze zdejších holek působí už jen na FB, a to je škoda. confused smiley Tady je to pro mě takové rodinné. flower smiley love smiley

     

    Taky jsou skupiny na FB, třeba i o zahradách, že nedodržíš téma nebo dáš větší počet fotek, než je povolený a letíš. Tam já pak raději nepřispívám, nechci si hlídat každé slovo a každou fotku. winking smiley grinning smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Krása na koukání a ani se u toho jeden nenadře. Kdyby člověk nebyl hamoun a nechtěl věci mít i doma. grinning smiley

    Na růžích byly pěkné fotky i tam chodili lidé se zkušenostmi. Ale tak nějak se to pokazilo. Možná i takovou tou disciplinou při psaní příspěvků. Mám s tím sama velký problém ale asi nejsem jediná. clověk to tady bere jako takové živé povídání a často téma přeskočí. Přesně jako když se člověk s někým potká. Začne se tam a skončí jinde.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 25.05.2022 08:03
     

    Moc ráda na to vzpomínám a jsem ráda, že jsem ty srazy absolvovala, některé z vás ze srdce nevymažu nikdy. love smiley flower smiley

    A hodně teskním po těch, co se "ztratily"... Hanule a její moudrá slova, Amélka a její humor, Evča a její břitký nadhled ke všemu, Evana, lostris, Helenka-hespa, "pětková" Helena, Dáša, anny, Vladka, Míša, Mona (ty vidím aspoň občas na FB) a celá ta původní partička prostě. thumbs down

    jaja99 napsal(a):

    Na Livingu jsme se, většina staré gardy Weeku, potkali tak nějak v r. 2004 pak nás Honza pozval sem když Living opustil to bylo v r. 2006, je to všechno moc dávno a většina holek se nějak poztrácela ve víru života. Dělávaly jsme dva i více srazů do roka bylo to super, než se to trochu rozhádalo i tady. Já se nastěhovala na chalupu a tak nebylo kde srazy dělat, u Mony se změnily rodinné poměry a taky srazy už nešly. Je to moc škoda, kdybyste viděly ty výměny rostlin, to bylo jak u zahradníka, každý dovezl přebytek. Jojo to byly časy thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (25.05.2022 08:08)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 25.05.2022 08:04
     

    Tos neměla nono smiley grinning smiley

    Příspěvků: 12,940 Datum registrace: 07.08.2006 08:34



    jaja99 napsal(a):

    JJ pravěk, krásný a co jsme toho nakecaly tady. Koukni na TOP uživatelé :-)

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 25.05.2022 08:29
     

    jméno , heslo , ------ Kamu zkus to na těch KR ..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (25.05.2022 09:01)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 09:49
     
    dscn0101.jpg
    Další fotografie:

    tak jsem mladé řekla, aby ostříhala květy z vistárie, aby netvořila semena . no ---- co na to říkáte?? doufám , že obrazí . please smiley

    ale že tam roste u paty půl metrový javor - to nevidí .. taky šlahouny na zemi jsou v pohodě- olistěné . je to na zabití .. to je tak , když nevyjdu ven abych je nasměrovala. ted´ lidí chodí okolo a ptají se , co se té rostlině stalo ???? smoking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (26.05.2022 09:57)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 09:53
     

    Kájo, ono je to těžké. Když tomu někdo nerozumí, tak opravdu neví. Jak už jsem tady psala... tchyně vidí, že stříháme stromy, tak nějak zničehonic chtěla být "užitečná" a aniž by se poradila, když tomu nerozumí, vzala všechny jehličnany "na ježka"... no být to moje zahrada, tak brečím, takhle si říkám, že co si tam vysadili, to si taky zprznila. eye rolling smiley confused smiley thumbs up

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 10:22
     

    sousedce přijeli mladí pomoct a po prosbě, aby ostřihali vše suché, vzali dohola i hortenzii, tak už ví, že má po kvetení sad smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 11:31
     

    Vistárie je nezmar, obrazí. Bude zmlazená a pokvete o sto šest. To by mohli mladí vylepšit oblouk, když je odlehčená.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 12:02
     
    dscn0065.jpg

    vistárie už má skoro 30 let - já vím , že obrazí . ale NEŽ !!! -- to bude to torzo dlouho trčet .. . a oblouk možná někdo srovná . on byl vyvrácený . v zemi se tou tíhou vyviklal. je to zase roxor dvojmo - takže by to chtělo zaíchnout dále. jenže to nepůjde ani te´d . spíše podepřít ..

    f - ještě před týdnem ..

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 13:48
     
    img_20220526_131401.jpg
    Další fotografie:

    Mám slabost pro bobovité. Nechávám štírovník, viku, loni jsem měla i krásný jetel luční mezi kytkama. Šalvěj tam sežrali slimáci, tak vyplnil místo.

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 16:13
     

    Holky, díky za odpovědi flower smiley

    Kaaj, já to právě zkoušela a nešlo mi to. Ale to nevadí, už jsem tady smiling smiley

    Já na living chodila právě na ty fuchsie. Tam byla fajn parta. Na srazu jsem přímo nebyla, ale Chrast mi párkrát poslala fotodokumentaci. grinning smiley Vlastně byla jsem na jedné výstavě, kde se víceméně také konal jakoby sraz fuchsiářek, tam proběhla seznamovačka smiling smiley A pak jsem byla na křestu knížky paní Jarmily Hrubé v Mělníku u Petrů, to bylo také moc fajn. Mám v knížce dokonce osobní věnování od paní Jarmily. smiling smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 16:15
     

    Opět díky za krásné fotky. Mančo, krásný kosatec. smiling smiley 

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 17:16
     
    img_20220526_164428.jpg
    Další fotografie:

    Od nás trošku. :-)

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Co kvete v květnu

    Datum: 26.05.2022 18:24
     

    paráda flower smiley Mančo tomu karafiátku u nás říkáme kartouzek a roste tu planě na skalách - v bývalých lomech . taky ho mám ve břehu - nádherně voní .. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.