sobota 27. dubna, 06:52 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Cibuloviny

Datum: 16.01.2007 18:21
 
Koupila jsem si ve výprodeji v baumaxu cibuloviny - jarní i podzimní. Co mám dělat s těmi, které měly být na podzim už v zemi? Některé z nich jsou už napučené. Mám je zasadit třeba do nějakého truhlíku nebo mísy a dát do chodby? Bude jim stačit kratší doba na to, aby se uhnízdily a na jaře vykvetly?  Minulý rok jsem tak už měla ve velké míse sesazené hyacinty, fotka tu také někde je.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 15.02.2024 17:43
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Gabco, má to pěkný. Ale musí to být nesmírně pracný.

    Myslím, že je tak trochu otrok té všelijaké květeny, ale jí to naplňuje a baví. Bude vydávat i knihu. flower smiley

    Kam se na ni hrabe photoshop. grinning smiley Umí snad všechno, na co se vrhne.

    Je taková milá a skromná, nebo aspoň na mě tak působí. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cibuloviny

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 16.02.2024 09:25
     



    gabca napsal(a):

    Kordul, velká paráda. thumbs down love smiley Škoda, že jen na krátkou chvíli.

    Velká nadšenkyně do cibulovin v květináčích je na FB Martina Lhotová. Ona ty všechny kytky prostě umí. thumbs down thumbs down thumbs down

    Ale dává jim důkladnou přípravu i následnou péči.

    Facebook

    Taky ji sleduji a nechápu, jak to fyzicky zvládá. Má neskutečné množství obrovských nádob. Nikde se nezmiňuje, kdo se jí o kytičky stará, když je někde na cestách. Má to všechno nádherné, ale je v tom strašně moc práce.

    Zrovna včera jsem si některé ty její fotky prohlížela a říkala jsem si, jestli si někdy taky sedne v klidu na židličku ke stolku, co má na terase.

    Koukla jsem před časem do map, Bydlí pod botanickou zahradou v Praze a potom má ještě někde chalupu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 26.02.2024 14:37
     

    Holky, mně připadá, že by člověk nesměl mít děti a chlapa. Nebo by je musel mít vycepované, aby se o vše postarali sami a nepotřebovali ženskou ruku.

    Dokud jsem byla sama a děti chodily pravidelně k tatínkovi, tak jsem měla terasu a okna plná balkonovek, teď jsem ráda, že zaleju pár nádob a nechcípne to. confused smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 30.03.2024 19:29
     
    4af18f32-0d27-42a9-ab9c-041388f75bf8.jpeg

    Tak uz mam rozuzleni! grinning smiley Je to ladonicka, mela to byt ladonka (mela jsem to predtim spatne napsane, porad se mi pletou winking smiley ). Ty ostatni byly spravne, dokonce i bile podle obrazku thumbs down


    Betas napsal(a):

    Tak hlasim prvni Lidl zameny! A to jsem ani nemusela cekat na jaro, az to vykvete grinning smiley grinning smiley

    Dnes jsem zahajila sazeni ladonicek. Mela jsem celkem ctyri pytliky, tri byly stejne, v jednom vsak uplne jine cibulky nono smiley confused smiley

    Takze Lidl to uz uplne vychytal - nejenom zamena barev ci odrud, ale uz i druhu! sad smiley

    Asi nepoznate, co je co, ze?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 30.03.2024 20:15
     
    img_20240324_155529.jpg

    Taky se mi pletou. Takže mám ladoničku jako ty. Mám ještě cedulku - chionodoxa luciliae alba. Když se zadá, vyleze různé české jméno i v zahradnictvích. Takže tak. Ještě je ladoník, hyacintovec, sněhosvit, všechno podobné. Možná různá jména téhož.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.03.2024 21:41
     
    img_20240328_152915.jpg

    Co tahle?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 31.03.2024 22:23
     

    Krvavěnka?

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 02.04.2024 17:01
     

    Jasně krvavěnka, to máš od Janinky H, ona je jediná o Kom vím, že ji má. Mě ji sežral hryzec.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 02.04.2024 17:57
     
    p1070119.jpg
    Další fotografie:

    Rozkvétá mi vloni vsazená směs narcisů z Lidlu. Je to vždycky takové napínavé čekání, co vše tam bude. Tyhle žlutý jsou vždy jako první. Už tam jsou i dva plnokvětý a zbytek se teprve chystá. flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 02.04.2024 18:07
     
    img_20240402_130933.jpg
    Další fotografie:

    Sem dávám žluté, oranžové a červené. Na jaře mám teda pestré všechno, něco omylem. Nechám tomu volný průběh asi.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 03.04.2024 21:20
     
    434745955_395994223197145_6211086892876061404_n.jpg
    Další fotografie:

    Tulipány a narcisky

    Ladoňka zářivá

    Modřenec

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 03.04.2024 21:38
     
    dsc05864.jpg
    Další fotografie:

    krásné thumbs down

    jiný foťák a jiná ruka, hned tj. jiné winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 03.04.2024 23:56
     
    20240402_085213016_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Teď je pořád něco ke koukání. thumbs down

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 04.04.2024 07:31
     

    Krásně vám to všem kvete.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 04.04.2024 14:15
     

    taky ji od ní mám, a jednu od Pavla Chlouby love smiley

    jaja99 napsal(a):

    Jasně krvavěnka, to máš od Janinky H, ona je jediná o Kom vím, že ji má. Mě ji sežral hryzec.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.