středa 21. listopadu, 07:15 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Autor: Anavi
Status: expert

Brouci na jehličnanu

Datum: 04.06.2007 15:13

p1060247x.jpg

Nevíte někdo, co je to za potvory??? Jsou docela velké a lezou mezi nimi i spousty mravenců sad smiley. Usídlily se jen v tomto jednom místě, ale je jich tam doslova černo... Nevím, co je ten velký brouk zač a čím to zlikvidovat sad smiley.

Komentáře a názory

Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: ilka
    Status: expert

Re: Brouci na jehličnanu

Datum: 29.06.2009 18:34

ilka napsal(a):

... tak nevím kam to zařadit, ale HELP HELP!!!! loni jsem měla borovici kleč obsypanou, ale jen minimálně a tak jsem "napadené" větvičky ufikla. ale letos je to snad úplně všude a hlavně vůbec netuším o co jde a jak s "tím" bojovat! Holky, kluci poraďte než bude pozdě.... díky flower smiley 

... tak jsem poptala zahradnici - dodavatele zboží. jde o ploskohřbetku sazenicovoueye rolling smiley , nejlepší je mechanické odstranění a zajištění dobrých pěstebních podmínekconfused smiley , chemie prý moc nezabírá. zkusit decis

• Autor: Reklama

Re: Brouci na jehličnanu

Stránky:  12 | <<předchozí komentáře

Podobné příspěvky
Diskuze: co to je, poradte   

Dobrý den, koupila jsem tuhle kytku s tím, že se jedná o trvalku, která může být v létě venku a na podzim ji mám prý dát domů. S tím, že může být celý

Autor: situma - 30.04.2007 09:48
Rubrika: Dotazy a rady - Komentářů: 251

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.