pátek 26. dubna, 20:57 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 11:30
     

    Evco, v těhotenství jsem také takhle nosívala lahvičku v kabelce do druhého dne... prostě člověk zapomene. eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 11:35
     

    ... já nosím pamlsky pro kočky a kleště na větvičky a měla jsem nůžky , jak jsem byla na hřbitově a nějak mě to nedocvaklo a jela jsem k soudu a tam se prochází tím rengenem - ty tedy čuměli love smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 11:38
     

    Hi hi hi, ti by koukali, kdybych z kabelky vytáhla parnáct sentimetrů dlouhou, blejzkavou, nerezovou lžíci na boty spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 13:38
     

    grinning smiley holky,to je príma diskuse. Tak já v kabelce našla dvě propisky (píše jen jedna) tři posmrkaný kapesníčky,papírovej metr, tkaničky do bot, futrál od deštníku, pilník, vysypaný sirky a asi dvacet účtenek.

    Vzpomínám si,jak jsem jednou platila u pokladny a peněženka byla samo až dole. Tak jsem kabelku obrátila vzhůru nohama a vypadla plína Pamperska, autíčko a vložka stydlin smiley myslela jsem,že se hanbou propadnu do země ... a na dovršení jsem si chtěla rozložit látkovou tašku,ale nešlo to, protože v ní bylo přilepený lízátko grinning smiley

    Tak takovej já jsem bordelář... stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 13:42
     

    to lízátko grinning smiley grinning smiley... no nic, já tam měla minule napůl rozehřátou Kinder tyčinku, kterou inteligentně dala tchýně mladýmu, když bylo v autě asi 38 stupňů a on mi ji bez varování hodil do kabelky eye rolling smiley Když jsem si do toho pak doma šáhla, to byl slovník!

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 14:27
     

    Anavi, kamarádka takhle dala mladýmu kinder tyčinku do kapsy u kalhot, abych to neviděla, jenže mi nešly domu, ale byli jsme další dvě hodky venku a on mi to neřekl. eye rolling smiley grinning smiley Když sem to doma zjistila, tak sem chtěla ty kalhoty vyhodit o slovníku radši nemluvim. grinning smiley

    Já nosila snad přes tejden v kabelce prochcanou pampersku eye rolling smiley, sem přebalovala v parku a koš byl v nedohlednu a pak sem na ní úplně zapomněla. grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 14:29
     

    Já tyhle čokoládový věci fakt miluju!!! Nikdy by mě nenapadlo to dát dětem někam na cestu, natož třeba do auta... ovšem tchyně je v tomhle přebornice... vždycky jim něco podstrčí a já pak tahám takový rozplizlosti z batůžků atd.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 13.07.2012 19:57
     

    Na odstřel co. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.07.2012 09:15
     

    Baže! winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.07.2012 09:26
     

    Projela jsem tu diskuzi celou od začátku, fakt se tady směju nahlas a říkám si, že až teď uvidím nějakou namyšlenou dámu, řeknu si: Se tady neseš.. a přitom máš určitě ... bordel v kabelce! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Jsem se divila, že ta moje je tak těžká, tak jsem dneska zjistila, že jsem tam během týdne naházela postupně tři parfémy! eye popping smiley Všechny ve velikosti 100 ml eye rolling smiley . A taky tam mám Ibalgin Rapid, náplasti, rozsypané tabletky Chlorelly, tři složené nákupní tašky! (přitom je samo u pokladny nikdy nenajdu a kupuju igelitky eye rolling smiley stydlin smiley ) a pak ty nezbytnosti typu - dámská potřeba, propiska, několik rtěnek, lesků a balzámů na rty...O krému na ruce nemluvim, bez toho neudělám krok - mám jima zamořenej celej byt, troufám si říct, že spočítat dohromady krémy na ruce, kterém mám doma, v práci, kabelkách atd. jsme lehce někde na počtu 20 ks eye rolling smiley (uvážím-li, že jen v práci v šuplíku mám v současné době 4 ks - abych si mohla vybrat vůni podle nálady smiling smiley ).

    ***

    Ovšem včera naprosto hrozná, řekla bych až hysterická smiling smiley situace v Tescu (no, byl ten pátek 13.). Klíče od auta si házím zásadně do boční kapsy, společně s mobilem, abych to nemusela hrabat v útrobách. No a jdu k autu, klíč nikde, ač jsem měla naprostou jistotu, že jsem si ho tam dala. Šmátrání rukama po tom mikroskopicky velkém prostoru se zrychlovalo úměrně mému zoufalství. Nakonec jsem zjistila, že v té malé kapsičce je díra a šátrala jsem tak dlouho, až jsem klíče objevila v podšívce. Nicméně dostat je z toho místa na povrch, to bylo hodné šikovných rukou Dejvida Kaprfílda eye rolling smiley , když zvážíte to, že jsem nemohla dopustit sebemenší náklon kabelky, aby se nevysypal ten borčus uvnitř. Doufám, že mě nikdo nepozoroval. stydlin smiley

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Anavi (14.07.2012 09:36)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 14.07.2012 10:00
     



    suee napsal(a):

    Ale to ja se nebojim ze se umazu,jen proste nechapu jak v tom nekdo muze jezdit, jako v tom bordelu grinning smiley Predstava ze jednou budu mit deti a budou delat bordel je scena ze scifi filmu,kamosky se mi vzdycky smejou kdyz se na to dostaneme....ja totiz vzdycky rikam ze se pak z toho zblaznim a oni zase ze ne ze uz mi ten bordel bude fuk, pevne doufam,ze maji pravdu winking smiley

    ***

     

    sjú, zajímá mě, jak jste na tom? winking smiley Stále pořádek v autě? Jestli ano, tak ti musím vyseknout poklonu. Páč já se včera odvážila nakouknout do zadní části vozu a ve dveřích u dětí jsem našl: několikero samolepek, tyčku od lízátka, obaly od bonbonů, zmuchlaný obal od krabičkového pití eye rolling smiley - nic z toho jsem jim nedala já, nechápu, kde se to tam bere confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.02.2013 10:58
     

    Zavedla jsem tady propagovaný něčí nápad - mít v kabelce taštičku na ty poházené věci a stěhovat z jedné kabelky do druhé, beru si totiž třeba každý den jinou. A zatím to fakt docela funguje. Akorát ta vnitřní taštička se samo povážlivě plní, ale je to tam hezky schované a v kabelce je vlastně jen tahle malá taštička, kde mám třeba vońavku, kapesník, rtěnku a třeba krabičku chlorelly smiling smiley a vedle mám jen peněženku a mobil,tak je pohled do kabelky snesitelný smiling smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (28.02.2013 10:59)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.02.2013 11:08
     

    Když se ti taštička plní, tak jí musíš dát do ještě větší taštičky ... grinning smiley grinning smiley grinning smiley já přestala kabelku nosit. Peněženku dám do náprsní kapsy, mobil do druhý, klíče do kapsy na rukávu a cigára do kapsy na boku. Sice vypadám jako Michelin, ale mám všechno při sobě.

    Jen mně napadá, kam to všechno dám, až tu zimní bundu odložím eye popping smiley confused smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.02.2013 11:22
     

    cancourku, když já ladím kabelku třeba k šále smiling smiley, takže ji nutně potřebuju!! grinning smiley

    Mně zase bude chybět v létě ta šála např. Třeba dneska mám šedou bundu, tyrkysovou šálu a tyrkysovou kabelku smiling smiley. co já si pak počnu winking smiley ?

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.02.2013 13:57
     

    Aha, tak já nemám co ladit. Čepice,šály,rukavice,šátky,sluneční brejle apod. zásadně nenosím grinning smiley

    Budeš muset ladit v létě k něčemu jinýmu ... winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.