neděle 28. dubna, 15:43 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 13:15
     

    Já bych to taky měla všechno v jedné kapse organizéru, čím víc kapsiček, tím víc hledám:-(

    A hlavně kam bych v organizéru strčila psa????? Jj na ouřady jsem chodila s Iš v kabelce, protože všude bývá na dveřích pes škrtnutý a co pak s ním, že?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (28.11.2014 13:17)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 13:21
     

    Místo organizéru mám takovou taštičku, kde mám ty potřebné věci a jen přehazuju z kabelky do kabelky. Což ovšem nevylučuje mít binec všude kolem grinning smiley. Ale zaručuje to, že tam mám pilníček, prášek na migrenu, jelení lůj a podobné nezbytnosti winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 16:20
     

    mě by to nepomohlo, hledala bych vše v organizéru. Má moc kapes. A nevyhovuje mi ani kabela s jednou kapsou. Jsem prostě kabelkový bordelář. Teď mě napadlo. Na srazu každá vysypat kabelku a pobavit se, co každá s sebou nosí grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 16:22
     

    irisko, tak to bych se styděla.. učinila jsem to dneska a nebyl to pěkný pohled angry smiley stydlin smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 18:08
     

    Když přendávám, tak jen dokladovku, peněženku, kapesníky a klíče od auta - ostatní stejně potřebuje roztřídit / vyhodit / uklidit.

    Jednokapsové kabelky mi vyloženě nevyhovují.

     
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 18:21
     

    A víte co kde v které kapse máte??? Já ne:-(

     
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 18:53
     

    Já ano, nejraději mám tříkapsové, to není moc ani málo grinning smiley, tak se orientuji love smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 20:33
     

    když mám víc kapes,hledám kde co je. Když mám kapsu jednu nebo dvě, hledám taky, páč je vše pohromadě. Zjistila jsem, že u mě je to jedno. Vzteklá jsem každou chvíli, když lovím v tašce a nemůžu najít. angry smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 20:39
     

    to víš, že ne, ale o to su pak šťastnější, když po dlouhé době nacházím věci dávno prohlášené za ztracené eye rolling smiley

    jaja99 napsal(a):

    A víte co kde v které kapse máte???

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 28.11.2014 20:42
     

    ono když s kabelou šupnu v autě na sedačku, pak v práci do šuplíku, vše se nějak záhadně z těch kapsiček dostane do tý jedný velký a zkouší pak moje nervy angry smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 29.11.2014 19:16
     

    Mně se záhadně přemisťuje mobil z přidělené kapsičky, ale zásadněš jen tehdy, když mám volnou jen jednu ruku a někdo volá. Za normálních okolností spořádaně dřepí na svém místě.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 29.11.2014 20:15
     

    Koupila jsem si na mobil cerveny obal v nadeji,ze bude hned v kabelce videt. NENI! eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 29.11.2014 20:29
     

    Já mám mobil uvázaný za šňůrku na ucho kabelky. Jinak nemám šanci v tom binci ho najít

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 29.11.2014 21:31
     



    Vladka napsal(a):

    Já mám mobil uvázaný za šňůrku na ucho kabelky. Jinak nemám šanci v tom binci ho najít

    a dnes jsme se o tom mohly přesvědčit na vlastní oči, když Vlaďka za chůze po václaváku jedním bravůrním chmatem vylovila zvonící mobil z kabelky. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 29.11.2014 23:08
     

    A víte jaká je v tomto případě výhoda nás, hluchavek ? Zvonící telefon v kabelce neřeším bo ho neslyším - o čemž se zase mohla přesvědčit dnes Yaga.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.