pátek 3. května, 01:39 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 30.11.2014 11:14
     



    iriska napsal(a):

    mě by to nepomohlo, hledala bych vše v organizéru. Má moc kapes. A nevyhovuje mi ani kabela s jednou kapsou. Jsem prostě kabelkový bordelář. Teď mě napadlo. Na srazu každá vysypat kabelku a pobavit se, co každá s sebou nosí grinning smiley

    Já na srazu viděla malou ukázku od Galad.........chodí silně ozbrojená a kdyby tu kabelku vysypala celou tak určitě vypadne i granát. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 30.11.2014 15:01
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 01.12.2014 21:18
     

    Moje kabelka také obsahuje černou díru. Co se do ní schová, nikdo nenajde grinning smiley grinning smiley grinning smiley Místo organizéru mám maličkou igelitku - léky, propiska, lůj, žvýkačky, pár hašlerek... a spousta drobností, které by jinak zmizely v nenávratnu - chudinka, jak ji stále přendavám, tak už není poznat obrázek, Peněženku mám raděj velkou, ta se tak snadno neschová. A vejde se do ní minišitíčko, náplast, manikůrky, známka, mapa středu Prahy a jízdní řád na vlak. Mobil mám většinou uvázaný k uchu - jednak jak je malý a hladký, tak už mi párkrát vypadl, a za druhé je neviditelný grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Hlavní požadavek na kabelku mám jasný, musí se mi vejít učebnice angličtiny A4 a krabička s obědem. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

    Jednou jsme řešili obsah kabelek v práci, chlapi tvrdili, že tam máme jen samý blbosti a nic užitečnýho. Pak se ozvalo, kdo má otvírák na pivo? I sáhla jsem do kabelky - chlapi neměli ani jeden. Za chvíli přišel šéf, jestli nemáme vývrtku, opět jsem sáhla do kabelky a podala. Za 5 minut přišly baby z vedlejší kanceláře, jestli někdo z kuřáků nemá sirky na losování. Když jsem opět sáhla po kabelce, ostatní už nevydrželi a začli se strašně smát

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 01.12.2014 21:27
     

    Ty jsi přece Šamanka, ty sis tam ty potřebné věci určitě jen vykouzlila pro daný okamžik! grinning smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 01.12.2014 21:46
     

    Vybavený nůž a sirky na hřbitov. Slušné děvče musí být vždy připravené grinning smiley grinning smiley grinning smiley na všechno (kdyby náhodou jsem tam měla taky stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley)

    Teď ale trpím, kabelku mám v opravě a nosím jen psaníčko a krom peněženky a kapesníčků se mi nic nevejde. A zatím jsem neviděla žádnou, co by splňovala mé požadavky. Když se mi líbila, nevešla se mi angličtina, když se vešla, tak i s pytlem brambor eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 02.12.2014 12:53
     

    Já sebou nosila také takto všestranný nůž a zapalovač. Od té doby, co často létáme, už nenosím. Víc jak 1 nůž a 1 zapalovač na letišti nechat nehodlám grinning smiley love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 02.12.2014 13:25
     

    ...... momentálně v kabelce uklizeno, ale v létě.... jeden den na hřbitov, takže kleště, nůž, nůžky, drát a druhý den k soudu, ten polda u toho rámu se nestačil divit grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 20:07
     

    ani ne po roce kabelka končí v popelnici. Totálně rozdrbaný vnitřek. Už jsem tam nemohlanic najít. No divila jsem, se, co se do ní vše vejde, když jsem jí vyklízela před vyhazovem grinning smiley . Včera jsem si objednala novou a zítra už dorazí coffe smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 20:32
     

    Koukám všude stejné....čím větší kabelku mám, tím víc věcí v ní tahám a tím větší problém je něco najít:-)

    S mobilem si ze mě už dělá legraci celá rodina, nejde ani tak o kabelku ale o to že ho pokaždé někde mrsknu a pak lítám, hledám ho a žadoním ať mě někdo prozvoní...:-)

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 20:52
     

    Já kabelku skoro vyřadila z provozu,peněženku,dvoje klíče a cíga narvu do kapes,na mobil kašlu,ten sebou nosím minimálně,spíš mi doma supluje budík a mám svatej pokoj smoking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 20:53
     
    20160331_204007.jpg

    Dámy, Vaše kabelky mě fakt pobavily. Nedalo mi to a šel jsem vyndat svojí tašku, kterou denně nosím do rachoty. Vedle běžných věcí jsem v ní našel nůž do vertikutátoru a dvě osmičky šrouby - dávám foto k nahlédnutí.

    smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (31.03.2016 21:07)
     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 21:19
     

    Taku mě dostala ta lžička...co kdybys dostal na pochůzkách hlad a přece se na veřejnosti nejí rukama, že grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 21:31
     



    1romca11 napsal(a):

    Taku mě dostala ta lžička...co kdybys dostal na pochůzkách hlad a přece se na veřejnosti nejí rukama, že grinning smiley

    grinning smiley , no vidíš, mě lžička přišla úplně přirozená. Mám jí v tašce už hodně dlouho. Ještě když jsem skoro denně seděl za volantem a jsem zvyklý každý den v 8°° si sníst jogurt grinning smiley . Bez ní to bylo nebezpečné. Jedeš po dálnici, piješ jogurt a co už nejde vypít, tak vylizuješ. Když máš lžičku, tak jíš jogurt a volant držíš kolenem. V poho. winking smiley

    Už to nedělám a vždy zastavím, bo mám už rozum winking smiley .

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 21:37
     



    tak63 napsal(a):



    1romca11 napsal(a):

    Taku mě dostala ta lžička...co kdybys dostal na pochůzkách hlad a přece se na veřejnosti nejí rukama, že grinning smiley

    grinning smiley , no vidíš, mě lžička přišla úplně přirozená. Mám jí v tašce už hodně dlouho. Ještě když jsem skoro denně seděl za volantem a jsem zvyklý každý den v 8°° si sníst jogurt grinning smiley . Bez ní to bylo nebezpečné. Jedeš po dálnici, piješ jogurt a co už nejde vypít, tak vylizuješ. Když máš lžičku, tak jíš jogurt a volant držíš kolenem. V poho. winking smiley

    Už to nedělám a vždy zastavím, bo mám už rozum winking smiley .

    grinning smiley Představuju si jak ti jogurt při "pití" kecne na volant, na zem, na klín grinning smiley Kudy že to jezdíváš, abych si dala pozor grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 31.03.2016 21:43
     



    1romca11 napsal(a):



    tak63 napsal(a):



    1romca11 napsal(a):

    Taku mě dostala ta lžička...co kdybys dostal na pochůzkách hlad a přece se na veřejnosti nejí rukama, že grinning smiley

    grinning smiley , no vidíš, mě lžička přišla úplně přirozená. Mám jí v tašce už hodně dlouho. Ještě když jsem skoro denně seděl za volantem a jsem zvyklý každý den v 8°° si sníst jogurt grinning smiley . Bez ní to bylo nebezpečné. Jedeš po dálnici, piješ jogurt a co už nejde vypít, tak vylizuješ. Když máš lžičku, tak jíš jogurt a volant držíš kolenem. V poho. winking smiley

    Už to nedělám a vždy zastavím, bo mám už rozum winking smiley .

    grinning smiley Představuju si jak ti jogurt při "pití" kecne na volant, na zem, na klín grinning smiley Kudy že to jezdíváš, abych si dala pozor grinning smiley

    Ne, ne, ne, ne ! Nikdy mi nekecnul na volant, klín, nebo zem, ale vždy na sedačku mezi nohy a vysvětluj všem, že to je opravdu jogurt grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.