pátek 26. dubna, 18:40 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Binec v kabelkách

Datum: 02.08.2008 16:06
 

Nesnáším tašky, které mají jen jednu velkou kapsu. Zrovna tak nesnáším ty, které mají těch kapes moc. Ani v jednom případě nemůžu nic najít. Jak jste na tom vy?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 01.04.2016 08:17
     

    Ta lžička mě taky pobavila grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Binec v kabelkách

     
     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 01.04.2016 10:24
     

    Tak zjišťuju, že jsem naprosto normální ženská...myslela jsem, že bordel v kabelce mám jen já grinning smiley. Vždycky si říkám, že si koupím malou kabelku, aby se do ní vlezlo všechno, co nutně potřebuju. Jenže já toho potřebuju asi hodně...Malou kabelku mám jen jednu a vůbec ji nenosím, protože se do ní NIC potřebného nevejde... sad smiley. Z toho, abych měla několik kabelek jsem dávno vyrostla, tak že mám zásadně jen jednu, a tu nosím " do roztrhání těla". Až je nepoužitelná, koupím novou. Jak je to prima, mít novou kabelku!!!! To vyhážu všechno z té staré, ,3/4 věcí z ní vyhážu a dám si tam jen peněženku, mobil, klíče a kapesníky...Jenže jak jde čas, kabelka je čím dál těžší a těžší.......Minulou kabelku jsem měla ale poslední dobou nějakou moc těžkou, že jsem si řekla, že si v ní budu muset udělat ornung "mimo sezónu"....Jakou jsem měla radost, když jsem našla to, co jsem nemohla dlouho najít!!!... Sáček se šroubkama a matkama ( asi kilový), asi 8 zapalovačů a spoustu jiných potřebných věcí...ale byla pořád těžká....pak jsem si všimla, že je protržená podšívka a hádejte co bylo pod ní??? HASÁK !!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 01.04.2016 19:41
     

    grinning smiley grinning smiley proboha na cos ho tam měla? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 02.04.2016 10:21
     

    člověk má být připraven na každou situaci:-) Na Marjánku to platí tedy doslova grinning smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 02.04.2016 20:21
     



    iriska napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley proboha na cos ho tam měla? grinning smiley grinning smiley

    No já jsem si ho dala do kabelky, když jsem ho někam nesla, tuším že do práce, potřebovali jsme něco opravit. Pak jsem ho dala v práci zpět do kabelky a nějak na něj pozapomněla... grinning smiley grinning smiley . Nějakých záhadným způsobem asi zalezl pod podšívku...Protože kabelku mám velkou a má pevné dno, tak tam jaksi ani nebyl cítit na pohmat... tongue sticking out smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Binec v kabelkách

    Datum: 04.04.2016 22:40
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak to ses pronesla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.