pondělí 29. dubna, 05:22 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Změna času...

Datum: 13.03.2007 19:54
 

Jak se těšíte na změnu času? Já se už nemůžu dočkat,brala bych ho klidně už o měsíc dřív nebo pořád...Ráno mi to nedělá problém budím se kolem půl páté, tak těch prvních pár dní to bude o něco dýl. Nemám žádný spěch, do práce odcházím před sedmou...Ale to báječné světlo navečer...to už bude stát za to někam vyrazit i v týdnu...winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (26.10.2008 09:28)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 08:36
     

    To je jediný pozitivum, že bude večer déle vidět. Protože zítra vstávám o hodinu dřív angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Změna času...

     
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 08:53
     

    NENÁVIDÍM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 09:17
     

    Uf,tak já som sa včera celý deň tešila,že si prispím o hodinku. Až večer ma manžel vyviedol z omylu. eye rolling smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 10:56
     

    U nás to funguje tak, že než srovnáme všechny hodiny, trvá to týden. Ráno mi ta hodina chybí, jsem do devíti jak mátoha a v poledne se mi zavírají oči. Jak píše Loty, jediný pozitivum, že je večer dýl vidět.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 11:11
     

    NO já jsem zase velmi spokojená.. Ráno se budím víc jak s dvouhodinovou rezervou...Tak mi těch pár dní, než si srovnám vnitřní hodiny..vůbec nevaděj..No akorát stihnu jedno kafe místo dvou, než vypadnu do práce.. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 11:18
     

    Jani,jsi můj člověk love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 16:36
     

    Až tak těžce to nenesu, beru to tak, že je alespoň dýl světlo. Dneska jsem vstávala v sedm (po staru v šest), mlaďák měl závody takže se muselo vstát aby tam byl včas.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 17:16
     

    hlavně jsem měla o hodinu kratší směnuwinking smiley a nějaká hodka sem,hodka tam ,mě už nemůže rozházet.nono smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 17:31
     

    Los-nepochybuj o tom,že na podzim ti bude dopřána směna o hodinu delšítongue sticking out smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Změna času...

    Datum: 29.03.2009 17:38
     

    Tak dneska jsem si jako na potvoru přispala a když jsem posunula budík o hodinu dopředu, bylo skoro poledne, snad se mi ty vnitřní hodiny brzy srovnají, jinak nevimgrinning smiley

     
  • Autor: martam
    Status: nováček

    Re: Letní čas

    Datum: 29.03.2009 17:58
     

    Pre mňa je táto zmena nočnou morou, aj tak mám na jar čo robiť so sebou, aby som fungovala a ešte k tomu znova vstávať do práce po tme, no je to depresívne. Hlavne nevidím v tom žiaden ekonomický efekt e to som ekonómka.

    Žiaľ nič na tom nezmeníme ešte x-rokov...martam

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Letní čas

    Datum: 30.03.2009 17:24
     

    Evčo,hlavně nepochybuju o tom,že kdyby to bylo ve tvé moci,tak mi ju osobně zařídíš.angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Změna času...

    Datum: 30.03.2009 20:55
     

    Mně letní čas nevadí. Ale já jsem asi takový poděs jako Ladagrinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Změna času...

    Datum: 30.03.2009 21:17
     

    Hurááá, nejsem v tom sama.. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Změna času...

    Datum: 30.03.2009 21:26
     

    Já zvládnu prospat dopoledne ať je letní nebo zimní čas grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.