pondělí 29. dubna, 06:16 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Změna času...

Datum: 13.03.2007 19:54
 

Jak se těšíte na změnu času? Já se už nemůžu dočkat,brala bych ho klidně už o měsíc dřív nebo pořád...Ráno mi to nedělá problém budím se kolem půl páté, tak těch prvních pár dní to bude o něco dýl. Nemám žádný spěch, do práce odcházím před sedmou...Ale to báječné světlo navečer...to už bude stát za to někam vyrazit i v týdnu...winking smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (26.10.2008 09:28)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Status:

    Re: Letní čas

    Datum: 25.10.2007 07:53
     

    Kdyby se hlasovalo, tak bych pro Letní čas byla, ALE tak od května do září.

    Takhle začíná a za okny ještě sněží a končí taktéž se sněhem za okny. Opravdu si nejsem jistá, že v našich zeměpisných šířkách trvá léto 7 měsíců.

    Teď se na změnu těším, ptž vstávat budem aspoň chvilku za světla.

    No jo, čekají nás dlouhé večery. coffe smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Letní čas

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Letní čas

    Datum: 25.10.2007 10:37
     
    Změny času stojí za .... a když vám řeknu že v kuchyni jsem čas na jaře ani neměnila tak mi nebudete věřit aspoň bude o jedny hodiny na posun míňgrinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Letní čas

    Datum: 25.10.2007 13:57
     
    no jo ,tak zase strávím na sobotní noční o hodinu dýlangry smiley ,což samozřejmě nikoho nezajímáangry smiley .je to zvláštní ,ale tak nějak to vždycky vyjde na mě.jak já to dělám?grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Letní čas

    Datum: 25.10.2007 18:47
     
    Lostris to bude tím,že jsi nejlepší pracovníkthumbs down a tvá delší směna bude jistě po zásluze oceněnatongue sticking out smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Letní čas

    Datum: 25.10.2007 20:45
     
    Hodinka spánku navícthumbs down
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Letní čas

    Datum: 25.10.2007 21:52
     
    Moc se těším, hodnika spánku navíc je pro mně super - jsem ranní spáč a noční můra.
     
  • Autor: frog.o
    Status: začátečník

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 05:36
     
    no jo, tak to zas bude dlouhá noční angry smiley angry smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 06:03
     

    Hodina spánku ani omylem....budu strašit už ve čtyři... eye rolling smiley grinning smiley

    Ale o hodinu tma dřív to je blbý...já bych ho klidně šoupla ještě alespoň o hoďku obráceně....,ale to byste mě asi zabili.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 09:14
     

    Mám to promyšlený ! grinning smiley

    Sníh týden před vánocemi a maximálně týden po nich a pak hned 20st a sluníčko ! thumbs down

    Stěhuju se do JARu ! grinning smiley Tam i zima vypadá jako naše hodně teplé jaro. Známej tam zrovna jede. Hned bych jela taky !

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 09:44
     

    Kofilo....taky to tak nějak plánuju....měsíc sníh příjemných -5 /-10 a pak zase jaro...Ale nějak si to počasí nedá poroučet...,ještě jsem nepřišla na tu správnou fintu grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 11:17
     
    Lado i týden sněhu je až dost natož měsícangry smiley Já to vidím na -20 od listopadu do května a 2 metry sněhu k tomugrinning smiley angry smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 12:24
     

    Vzhledem k tomu,že u nás nehrozí každodenní odhazování hromad sněhu,tak ten měsíc je tak akorát...Už ani nepamatuju,kdy tady měsíc souvisle ležel....Lepší nasněžíno,než rozbředlá čvachtačka...winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 14:05
     
    Jó. kdybych mohla nařizovat svatýmu Petrovi, tak bych taky nařídila sníh jen přes Vánoce a Nový rok a pak postupné oteplení a nejpozději od půlky ledna již souvislé dvacítky........a výš...... grinning smiley, až do příštích Vánoc...... grinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Letní čas

    Datum: 26.10.2007 15:36
     
    panková ty jsi fantasta.nejlepší pracovnice to jasně,ale to ohodnocení?kde žiješthumbs up a co se týká hodky sem hodky tam já mám obrácenej režim,tak je mi to celkem šumák.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Letní čas

    Datum: 29.10.2007 23:27
     
    ta brzká tma mě docela štve kvůli pobytu s dětmi venku, přece jen, když je ponuro, tak jdem radši domůthumbs up
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.