neděle 5. května, 00:56 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

Datum: 03.04.2010 08:52
 

My spíme zimním spánkem málem grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 15:44
     

    Mám většinu růží pravokořených, tak se zase tak moc nebojím. Ty které mám očkované většinou za moc nestojí, zlatí řízkovanci:-). Nejlíp se to ukázalo loni, mám od Dany dvě Alohy, očkovanou a řízkovanec, obě velké asi pět let umě rostoucí. Očkovaná loni málem zašla, zmrzlá až k zemi a řízkovanec ani netušil, že zima byla:-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

     
     
  • Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 16:44
     

    Já jsem včera zalila 700 litry vody clematisy a dobře jsem udělala, dneska leje a rosničkové to předpovídali. Kdyby takto lilo celý týden, určitě by neuhodily ranní mrazy. Jakmile se vyjasní, je letošní úroda v háji, ty ranní mrazíky jí zničí. Budeme doufat, nic jiného nám nezbývá. nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 17:59
     

    Alenko, já jsem tu paradoxně v mrholení zalévala hlavně rhododendrony. Stačí něco sázet a mokro je stále jen na povrchu. Připadám si jako blázen.

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 18:16
     

    Také jsem včera zalévala, dělám to vždycky před deštěm, navíc u nás vláhu vítr hned vyfouká, jsme tu na vídrholci.... navíc jsem se dočetla, že by kytky mohly lépe zvládnout ty mrazy, když bude půda kolem mokrá. Že bude lejt, sněžit až tak moc, jsem netušila

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 19:28
     

    Na kytky v nejhorším kašlu, ale přijdeme o ovoce a to mě štve! Ať je zima na horách, tam být ještě má, ale dole by už mrznout nemuselo angry smiley Ať prší, fouká, je chladno, ale ne mráz sad smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 19:30
     

    Váhám, jestli mám něco zakrývat - respektive jeslti to má cenu eye rolling smiley . Nejhorší bude asi čtvrtek - pátek, to má být opravdu dost mrazivo.....Nakvetlé ovocné stromy stejně nepřikreju, ach jo

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 19:32
     

    Noční mrazíky mají být minimálně týden sad smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 25.04.2017 19:49
     

    Dneska byl krásný den, byla jsem skoro celý den venku. Dokonce jsem si opálila ksichtík. grinning smiley

    Sekala jsem, obrývala, plela, přesazovala. 3 várky prádla jsem pověsila. No, užila jsem si to volno. thumbs down

    Zítra už má být zima. Je to venku už znát.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 25.04.2017 20:08
     

    do háje s tím počasím -- a u nás jde zase další bouřka. . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 25.04.2017 20:17
     

    Gabčo buď ráda, že jsi měla volno...předešlý víkend stál za houby a bojím se,že ten další nebude o moc lepší.

    Pak to aspoň po troškách honím,když přiletím včas z práce a trochu přeje počasí.

    Aspoň že jsem posekala.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 25.04.2017 20:19
     

    Já jsem tehle víkend dělala a byla jsem za to ráda. Bylo pěkně hnusně, takže bych na zahradu stejně nešla. Ale doufala jsem, že tehle víkend to bude už lepší..... No, uvidíme, 4 dny jsou ještě daleko, třeba to trochu změní. winking smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 25.04.2017 20:33
     

    Gabčo kéž by, syn slaví příští pondělí 18-tiny a myslela jsem , že budeme na terase a něco ugrilujeme

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 25.04.2017 21:55
     

    Romco, možná ti to i vyjde. co jsme zaslechla v TV, tak do soboty by mělo pršet nebo něco padat. Pak zlepšení.Ale třeba to ještě bude jinak.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 26.04.2017 08:40
     

    Včera jsem hlídala vnoučka, tak jsem měla o zábavu postaráno. Na dnešek jsem si naplánovala práci na zahradě, ale nic z toho nebude. Je mokro a stále poprchává. Asi je to i dobře, protože mě začala bolet záda, to bych toho stejně moc neudělala.

    A doma mám taky práce dost. smoking smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 26.04.2017 16:32
     

    Potřebovala bych dorýt ještě kus zahrady, ale pořád prší. Nebo je kolem nuly. Stromy jsem postříkala Championem 55 - prý má ochránit květy do -5°C, tak jsem zvědavá, jestli to pomohlo. Růže už taky pěkně obráží, ale přikryla jsem jen Saint-Exupériho. Je takový ušlápnutý, ale kvetl loni pěkně, tak snad rychle zesílí. A manža mi zateplil dveře do boudy, takže rajčata mají 10°C jistých. Také jsem postříkala bršlici roundupem, už je to skoro 10 dní, ale nic nežloutne, asi to budu muset vzít ještě jednou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.