neděle 5. května, 05:37 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

Datum: 03.04.2010 08:52
 

My spíme zimním spánkem málem grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 10.04.2017 20:08
     

    Dneska jsem si na zahradě celkem mákla. Zasadila jsem odkvetlé cibuloviny. Vím, že se má až na podzim, ale dělám to tak vždycky.

    U kompostu jsem objevila pěkné semenáčky řimbaby, tak jsem obnovila ty dřevnatý z loňska.

    Přesadili jsme s našima letitou vajgélii ( no, snad to přežije (. Přesadila jsem konečně i skimii. na části vřesoviště jsem doplnila kůru.

    Mimochodem, nedoporučuju skladovat dlouho. Měla jsem z loňska z podzimu a byla plesnivá. thumbs up Část jsem vyhodila.

    Něco jsem vyplela, něco uhrabala, ostříhala a bolí mě celá Gábi. Ještěže jdu ráno na masáž. smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 10.04.2017 20:18
     

    Gábi a co dělá zuzka?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 10.04.2017 20:21
     

    Zuzky, rostou, obě. love smiley thumbs down Jsem zvědavá, jestli vykvete bíle. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 10.04.2017 20:22
     

    no já v to věřím grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 15.04.2017 08:06
     

    FLORA OLOMOUC 2017, jarní etapa | Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

    23. dubna 2017. mezinárodní květinová a zahradnická výstava. Pro návštěvníky Pro vystavovatele. výstava otevřena denně. 9:00-18:00. Výstaviště Flora ...

    FLORA OLOMOUC 2017, jarní ...

    Na květinovou Floru se opět vyplatí cestovat vlakem Českých drah ...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2017 10:14
     

    Zataženo, hodně fouká a je zima. Šla jsem nadopovaná ven, že aspoň trošku podělám a POdělala angry smiley Podařilo se mi vytrhnout hadičku od vzduchovacího kamínku v rybníčku. kamínek už nenajdeme sad smiley jak jsem škubala břečťan, který se mi pořád rozrůstá mezi rododendrony, hadičky zamotané v něm, jsem si nevšimla. Záda bolí, jak čert stejně, tak jsem nasra*á zase zalezla. Jsem nabalená, až se venku potím a přitom je mi díky silnému větru stále zima. To je akorát, abych ulehla, což si dovolit nemůžu eye rolling smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2017 11:01
     

    Jj, taky jsem zdrhla a to jsem měla na dnešek naplánováno tolik práce eye rolling smiley . Asi půjdu uklidit starý skleník. Nikdy se mi do toho nechce, odkládám vždy na neurčito, dneska to ale asi bude jediné místo, kde nebude foukat eye rolling smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2017 11:20
     

    Já jsem včera nadšeně winking smiley sekala trávu, bylo to mokrý a dneska jsem z toho lazar spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2017 12:45
     

    NO já jsem využila hezkého počasí asik před 14 dny, vše co šlo zasadila, zasela, nachystala záhony na ostatní, tak mám tak nějak hotovo..To byla největší dávka jednorázové práce.., pak jsem tam asi 2x 3x zaskočila vyplejt mezi kytkama a takové drobnosti ...jak prší, tak plevelu se začíná dařit. V týdnu tam šoupnu už sadbu, to už venku přežije a může to vesele růst. V pátek jsme potahovali u mamky fóliák, to jsme vychytali parádní počasí včera a dnes už to studeně fouká.

     
  • Autor: Lusita3
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2017 12:52
     

    Dneska je venku fakt hnusně, sluníčko se střídá s deštěm a k tomu studený vítr. Chtěla jsem zasadit brslen ale asi nic z toho. Včera jsem zasadila skalník na kmínku a petrželku do bylinného záhonu. Aspoň něco, škoda že není lepší počasí.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 11:43
     

    tak jsem z pařníku dala vše do baráku a přikryla netkankou všechny klemíky. Na ostatní dlabu, musí se to srovnat samo.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 12:37
     

    já jenom strčím tu moji jednu větší fuchsisi za dveře . jinak s tím nic nenadělám . - sad smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 14:12
     

    Já kopčím růže, to jsem ještě v půli dubna nedělala eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 15:14
     

    Tak nekopčím ani na zimu, teď je rozmazlovat nebudu. Ale sníh máme každý den, opravdu je duben tak jak má duben být, pěkně bláznivý. Těší mě dostatek vody a každý deštivý den je na růžích i ostatní zeleni kladně znát. Vše jen bují.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 17.04.2017 15:22
     

    Jajo, taky bych neplašila, ale okudlala jsem 90% růží téměř u země a teď z pod země raší krásné tlusté šťavnaté výhony a těch by mi bylo líto ...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.