neděle 28. dubna, 01:11 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: linet
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

Datum: 07.08.2008 01:57
 

Ráda bych tady pokaždé někomu kdo je mi milý popřála k svátku, k narozkám( pokud bude mít někdo odvahu napsat datum nar.) grinning smiley

nebo k jiné příležitosti



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 20
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 30.08.2023 22:15
     



    babkaela napsal(a):

    Dnes má asi svátek Vlaďka ... netuším, zda je Vladěna nebo Vladimíra ... dlouho tu nebyla, úúúúžasná a stejně úžasné byly i oblečky na Barbíny, které zvládla vytvořit ... přeju hlavně zdraví a štěstí love smiley flower smiley flower smiley

    A není to náhodou Josefína? winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 30.08.2023 22:55
     

    Gabčo, neštvi mne winking smiley .. je to Vlaďka [www.week.cz] ... koukej eye popping smiley .

    Se jmény je občas potíž ... nikdy nevíš zda Iva je Iva nebo Ivana ... teď upadnu zase trochu do vzpomínek .. měla jsem tetu Jarku ... pro mne obdivuhodná kuchařka, její buchty a cukroví mls smiley , zelené prsty - kdyby koště zasadila vykvetlo by - když jsem se ptala jak to vše dělá říkala:"Žádné sraní mladá paní". Až na jejím parte jsem zjistila, že není Jarmila ani Jaroslava ale (pro mne hodně překvapivé) Jaromíra ... napadlo by to někoho?

    Máme dlouholetého kamaráda, kterému nikdo neřekne jinak než Mirek - je Vladimír.

    Můj chlap až donedávna nevěděl (oběma je téměř 70), že jeho bratranec se jmenuje Bohumil - vždy se mu říkalo Miloš.

    Proč by tedy Vlaďka nemohla být Josefína, třeba .......

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil babkaela (30.08.2023 23:51)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 31.08.2023 08:02
     

    Taťka měl spolupracovníka, jmenoval se Miroslav. Taťka o něm mluvil celý život jako o Mírovi. No a pak znám jiného pána, a ten pořád mluvil o nějakém Slávkovi od nich z práce... a světe div se, on to byl ten stejný člověk! grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 31.08.2023 14:37
     



    babkaela napsal(a):

    Gabčo, neštvi mne winking smiley .. je to Vlaďka [www.week.cz] ... koukej eye popping smiley .

    Se jmény je občas potíž ... nikdy nevíš zda Iva je Iva nebo Ivana ... teď upadnu zase trochu do vzpomínek .. měla jsem tetu Jarku ... pro mne obdivuhodná kuchařka, její buchty a cukroví mls smiley , zelené prsty - kdyby koště zasadila vykvetlo by - když jsem se ptala jak to vše dělá říkala:"Žádné sraní mladá paní". Až na jejím parte jsem zjistila, že není Jarmila ani Jaroslava ale (pro mne hodně překvapivé) Jaromíra ... napadlo by to někoho?

    Máme dlouholetého kamaráda, kterému nikdo neřekne jinak než Mirek - je Vladimír.

    Můj chlap až donedávna nevěděl (oběma je téměř 70), že jeho bratranec se jmenuje Bohumil - vždy se mu říkalo Miloš.

    Proč by tedy Vlaďka nemohla být Josefína, třeba .......

    Já ji mám na FB v přátelích jako Josefínu grinning smiley Tak záhada rozluštěna, na FB to má blbě. A pak se v tom čert vyznej. grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil gabca (31.08.2023 14:49)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 31.08.2023 15:27
     

    Vlaďka je Vladimíra, mám od ní ze srazu vlastnoručně napsanou adresu winking smiley

    Mému bratranci se říká Mirek. Když jsem asi po dvaceti letech zjistila, že je Vladimír, byla jsem v šoku grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 31.08.2023 15:54
     

    Cancourku, marně se snažím dohledat fotky ze srazu, kde jsme tehdy byly ... zlaté časy těhle srazů love smiley ... vím, že jsi seděla vedle Vlaďky, ukazovala tehdy svoje oblečky na panenky a chodily jsme kouřit ven ... úžasné odpoledne.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 31.08.2023 20:47
     



    babkaela napsal(a):

    Gabčo, neštvi mne winking smiley .. je to Vlaďka [www.week.cz] ... koukej eye popping smiley .

    Se jmény je občas potíž ... nikdy nevíš zda Iva je Iva nebo Ivana ... teď upadnu zase trochu do vzpomínek .. měla jsem tetu Jarku ... pro mne obdivuhodná kuchařka, její buchty a cukroví mls smiley , zelené prsty - kdyby koště zasadila vykvetlo by - když jsem se ptala jak to vše dělá říkala:"Žádné sraní mladá paní". Až na jejím parte jsem zjistila, že není Jarmila ani Jaroslava ale (pro mne hodně překvapivé) Jaromíra ... napadlo by to někoho?

    Máme dlouholetého kamaráda, kterému nikdo neřekne jinak než Mirek - je Vladimír.

    Můj chlap až donedávna nevěděl (oběma je téměř 70), že jeho bratranec se jmenuje Bohumil - vždy se mu říkalo Miloš.

    Proč by tedy Vlaďka nemohla být Josefína, třeba .......

    A můj manžel a vnuk jsou Miloš,ale jsou Miloslav.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 01.09.2023 21:51
     

    U nás v dědině nebyl problém jen se jmény křestními, ale horší bylo s příjmeními, mraky Novotných a Pokorů - a včil babo raď, který je který, když mámy a tátové dávali i křestní jména kolikrát stejně ... naštěstí, hrálo se tady docela dost ochotnícké divadlo a najednou byly přízviska jiné .... Habršperk, Vinoga, Legátek, Rytíř, Vlčák, Helebrant, Helibert ... či podle řemesla, Pekař, Holič, Tajas (tajemník NV) , Slaneček se bůhví kde vzal ... zrovna minulý týden se dohadoval můj chlap s jedním kamarádem jak se jmenuje jeden chlap, který s nimi chodí do hospody - chlap můj i jeho kamarád jsou "náplava" (i když skoro 50 let) - jediné co věděli bezpečně bylo Franta - jeden tvrdil, že Pokora, druhý (dlouholetý starosta u nás) by téměř ruku do ohně dal, že Róbek - tatínek dotyčného byl Robert Pokora, jiný toho jména nebyl - říkalo se jim Róbci - maminka tak byla Róbčena ... tak jako maminka jedněch Novotných nebyla Novotná, ale Tomášová, druhá Konópčena, třetí Kadliňačka ... docela se zamíchalo téměř k nepoznatelnu - druhá manželství ovdověných a manželství ze sousedních obcí, kde byla příjmení shodná - v pradávnu stejní prapředci - Novotný si vzal Pokorovou nebo naopak .... psala mi nedávno kamarádka, prý mám napsat román nebo vzpomínkovou knihu - jednak rpý pro vnoučata o naší rodině a taky prý o dědině. Nemám ten správný, jak říkávala moje máma "sicflajš" - výdrž k tomu abych sepsla.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (02.09.2023 00:03)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 01.09.2023 22:05
     

    Mě na vojně říkali Vítku. Jsem po tátovi Ludovít. eye rolling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 01.09.2023 22:18
     

    TAKu, to už jsi mne opravdu dostal smiling smiley. Teď už určitě kecáš, ve svém životě jsem snad Ludovíta nepotkala (snad kdysi v nějakém dějepise - data si zásadně nepamatuju, ale maturovala jsem z něho, ale tatínek asi pocházel ze Slovenska nebo se mýlím).

    Můj chlap je Ludvík, dozvěděla jsem se až při vyplňování žádosti ... kurňa nevím jak se to správně jmenuje ... prostě když jsme zažádali o svadbu .. vždy to byl Luděk a je dodnes (ne tak úplně, vnučka mu říká dědeček Idvíček), ale syn už je opravdu Luděk ... v práci mu (ne synovi, chlapovi) bůhví proč říkali Edo (a zajímavé, že i někteří myslivci, kteří se s jeho pracovními kolegy, neznali, mu Edo taky říkali).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (01.09.2023 23:59)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 01.09.2023 22:45
     

    A já mám kamarádku Janu a říkáme jí Máňa. grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 02.09.2023 23:50
     

    Elo, Eda je v pohodě. My kamarádovi Milanovi říkali Prso a druhému z naší party Karlovi jsme říkali Cecek.

    Prso a Cecek byli moji kamarádi.

    winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.09.2023 20:42
     

    TAKu thumbs down .

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2023 01:00
     
    20230827_163226.jpg

    Přeji Regině Mocové i ostatním Reginám Vše nej k svátku hlavně zdravíčko a hodně pěstitelských úspěchů. flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 07.09.2023 06:20
     
    dscn4806.jpg

    Regi - krásné prožití svátku love smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.