čtvrtek 2. května, 15:21 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vajgelie

Datum: 16.05.2007 16:10
 
img_2792.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou moje nakvétající vajgelie. Jedna je růžová, panašovaná a druhá, velká je červená. Až pokvete naplno, ještě přidám foto


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 22.05.2012 07:29
     

    Mám minimálně 4 kusy jedny dražší (taky od syna když je prodával) jedny od Janiny ty jsou suprové na jemnou práci a jsou maličké do dámské ruky a dvoje nejlevnější marketové (blbé je že tychle tupnou). U mě vždycky problém v tom , že je nechám někde venku....a neustále z nich ztrácím pružinky, a ti i z těch drahých (odolávají jen ty jemné, ale nemám je dlouho :-)). Neustále se chystám, že si koupím nějaké supernůžky, ale když by pak nocovaly v dešti na stromě, kameni a nebo v trávě confused smiley znám se.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vajgelie

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 03.06.2012 20:57
     

    Dneska jsem byla u kamarádky, chtěla poradit se zahradou. Má megapozemek, sekají traktůrkem a nemá jedinou, opravdu ani jedinou vajgelii. A ani ten keř nezná! eye popping smiley No jako... chápete to??? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jsem odjížděla a říkala: Jo a je jasný, že teda nemůžu bejt bez tý vajgelie, že jo... Když jsem pak řekla, že má ještě x barev, tak jsem ji pořádně rozhodila grinning smiley.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 03.06.2012 21:00
     

    Ivčo, nechápeme..... grinning smiley

    Mně letos pokvete jen horní patro. Nějak divně jsem ji vloni ostříhala. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 03.06.2012 21:03
     

    Mně zase jen spodní, nějak moc jsem ji na jaře ostříhala winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 03.06.2012 21:09
     

    ... chápu, znám to, já teda mám jen jednu s panaš. listem, je úplně obalená květy ale mezi tím listím je prdlajs vidět, jako bych ji neměla... flower smiley

     
  • Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 04.06.2012 19:26
     
    dsc03976.jpg
    Další fotografie:

    Souhlas,květy s olistěním uplně splynou špatně se to fotí.Ale líbí se mi.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 04.06.2012 19:27
     

    máš ji nádhernou thumbs down

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 04.06.2012 19:37
     
    016.jpg

    Jedna nízká

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 04.06.2012 19:38
     

    Krásná barva thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 04.06.2012 19:43
     

    nabo, myslíš, že vyšší nebude? Zamilovala jsem se do téhle barvy u známých, ale radši bych nějakou kolem 1,5 m.

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 05.06.2012 09:22
     

    Anavi, nevím, pár let ji už mám, nemůžu najít doklad, ale myslím, že měla být nižší

     
  • Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 05.06.2012 10:12
     



    naba napsal(a):

    Jedna nízká

    Ten podrost je super, vajgelie také thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 05.06.2012 10:13
     

    Mě kvete celá a většinou i remontuje, takže je thumbs down . Jenže je pěkná jen olistěná a kvetoucí. Jakmile opadá, je to pazdrát na kterém je vidět, jak děsně neodborně jí huntuju nůžkama. Chudinka a ona se tak snaží stydlin smiley

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 06.06.2012 13:23
     
    6.6 004.jpg

    snaží se ...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 06.06.2012 13:25
     



    555 napsal(a):

    Mě kvete celá a většinou i remontuje, takže je thumbs down . Jenže je pěkná jen olistěná a kvetoucí. Jakmile opadá, je to pazdrát na kterém je vidět, jak děsně neodborně jí huntuju nůžkama. Chudinka a ona se tak snaží stydlin smiley

    Počkej, až přijedeš a uvidíš tu mou. to už bude šmiknutá na nízko. Je stará, tak má dole tlusté klacky a uvnitř je bez listí. to je teprve paskvil

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.