pondělí 29. dubna, 12:07 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

Datum: 17.12.2007 10:55
 
Já uz trochu. Taková ta klasika. Jako ze budu zít zdrave, pardon jeste zdraveji grinning smiley, kazdý den budu venovat aspon pul hodiny anglictine, pul hodiny sportu, pul hodiny úklidu, pul hodiny .........winking smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Alena1
    Status:

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 04.12.2008 19:48
     

    Nikdy, si nedávam novoročné predsavzatia, lebo viem že by som ich nikdy nedodržala. Som od prírody veľká pohodárkacoffe smiley , takže trápenie sa pri spĺňaní prípadných predsavzatí mi nehrozíwinking smiley , lebo žiadne nebudú!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 05.12.2008 22:59
     

    Optimista se těší na to ,co získá,pesimista se bijí toho,co ztratí.

    Tak nevím zda to má vůbec cenu dávat si předsevzetí.sad smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 12:06
     

    Novoroční předsevzetí jsou naprd. Jsou to jen zbožná přání slabochů, co nemají žádnou vůli a chuť realizovat své sny o nekouření, hubnutí a podobných věcech. Silný člověk nezůstává u zbožných přání novoročních předsezetí, ale žije tak, jak chce, každý den v roce. Tohle, kdyby si uvědomili všichni co si dávají předsevzetí, tak by se jim ulevilo.winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 13:57
     
    Dnes som citala aj taketo krasne vety.... love smiley
    ------------------------
    Mezi námi a nebem
    Přeji nádherné přemítání nad uplynulým rokem..nelitujte ničeho...vše bylo tak jak to mělo být..a byli to i krásné chvíle...a v tom novém roce 2011,když se na to podíváme z andělských čísel,tak 20 znamená:že Stvořitel nás žádá,abysme měli víru. I když teď nevidíme výsledky našich modliteb a činů, důvěřujme,že nám přinesou úžasné plody. Pak 11 znamená: věnujte pozornost opakovaným myšlenkám a nápadům,protože mohou být odpovědí na tvé modlitby.
    Toto číslo souvisí také s tvořivostí a měli bychom se vyvarovat závislého chování. energetický součet těchto čísel je 4,což znamená :Andělé jsou s námi, obraťte se na ně s prosbou o pomoc, radu, pocit lásky a bezpečí.
    Takže pokud si to budeme přát,čeká nás rok plný tvoření pod ochranou andělů, s pocitem lásky a bezpečí..a já si přeju,aby jste si to všichnio moc přáli,protože když si to všichni budeme moc přát,vytvoříme kolem sebe zase o kousek hezčí život.
    Tak si pojďte do toho nového roku přát něco moc moc krásného.Míša
    --------------
    Sice az tak neviem kto je Misa, aleee rada citam jej uvahy..... love smiley
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 15:35
     


    Keria napsal(a):
    Přeji nádherné přemítání nad uplynulým rokem..nelitujte ničeho...vše bylo tak jak to mělo být..a byli to i krásné chvíle...a v tom novém roce 2011,když se na to podíváme z andělských čísel,tak 20 znamená:že Stvořitel nás žádá,abysme měli víru. I když teď nevidíme výsledky našich modliteb a činů, důvěřujme,že nám přinesou úžasné plody. Pak 11 znamená: věnujte pozornost opakovaným myšlenkám a nápadům,protože mohou být odpovědí na tvé modlitby. Toto číslo souvisí také s tvořivostí a měli bychom se vyvarovat závislého chování. energetický součet těchto čísel je 4,což znamená :Andělé jsou s námi, obraťte se na ně s prosbou o pomoc, radu, pocit lásky a bezpečí. Takže pokud si to budeme přát,čeká nás rok plný tvoření pod ochranou andělů, s pocitem lásky a bezpečí..a já si přeju,aby jste si to všichnio moc přáli,protože když si to všichni budeme moc přát,vytvoříme kolem sebe zase o kousek hezčí život. Tak si pojďte do toho nového roku přát něco moc moc krásného.Míša -------------- Sice az tak neviem kto je Misa, aleee rada citam jej uvahy..... love smiley

    Děkuji Kerio, skutečně krásné věty.

    Byly to krásné chvíle, co jsme prožili a je třeba abychom měli víru v sebe. Já přeji všem weekařům abyste si nejen ten dnešní večer krásně užili a vykašlali se na nějaká předsevzetí, protože ta jsou předem odsouzena k nenaplnění.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 15:50
     
    Moj mily Rame, mna najviac naopak oslovili z toho mojho predchadzajuceho prispevku posledne vety ( mna obzeranie spat zase az tak nedrzi...)
    Myslim, ze tie slova zo zaveru by sme si naozaj mali vziat k srdcu...a prave taketo predsavzatie v ziadnom pripade neodsuzovat uz vopred k neuspechu - ovsem pokial je v nas este kusok zdravej sudnosti! eye rolling smiley
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 18:08
     

    Milá Kerio,

    budu se těšit za rok, až nás ti novoročně předsevzejující seznámí s tím jak přestali kouřit, zhubli, pravidelně cvičí, přestali závidět, nepřejídají se....(každý doplní dle svého)

    Nemáš pravdu. Já žádné předsevzetí předem k neúspěchu neodsuzuji, já jen tvrdil, že novoroční předsevzetí jsou naprd, začít se dá kterýkoliv den. Prostě si myslím, že začít lépe se dá kterýkoliv den v roce. (Pokud člověk chce)

    Míša by například mohla začít pravopisem. (Ale to je jen můj názor naprosto bez zdravé soudnosti)

     

    Přeji krásný závěr roku a start do nového s nějakým pěkným novoročním předsevzetím.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 20:11
     

    když se dá začít kdykoli, tak proč né právě na Nový rok? V podstatě je to den jako každý jiný, že Rame. A možná tomu nebudeš věřit, ale znám spoustu "slabochů", kteří svá předsevzetí dotáhli ke zdárnému koncithumbs down. Tobě by jedno taky slušeloplease smiley, což takhle nebýt za každou cenu "nejchytřejší". Věřím, že my všichni, jak tu jsme, bychom tě neskutečně podporovaliwinking smiley.

    A pokud jde o Míšin pravopis, co o ní víš, že soudíš???Já mám neslyšícího kamaráda, který absolutně neovládá větnou stavbu, natož pravopis a troufám si tvrdit, že tebe s celým tvým nadutým egem, hravě strčí do kapsy! Takže, prosím, než vypustíš nějakou moudrost, zkus se zamyslet.please smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 20:13
     

    lostris pravdu máš. Už je to pár let, co od Silvestra nekouřímthumbs down

     
  • Status:

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 21:42
     

    Stalo se že jsem byl týden na nemocničním lůžku téměř bez pohybu a bez cigára. Napadlo mě že bych to možná mohl vydržet i déle, ale jen jsem se zvedl z postele a odšoural na záchod, který byl asi dva metry od postele, (nadstandardní jednolůžák) bylo mi jasný že to zvládnu i na balkon a tak jsem zanedlouho pokuřoval s andílky Petrou a Monikou. Při další hospitalizaci jsem zjistil že je-li pacient hodný na sanitárky, může se nechat na takovém koupacím lehátku odvézt do koupelny a zakouřit si také.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 31.12.2010 22:53
     

    Tak ja tedy zadna nevymyslim a ani jsem nevymyslela. Ono to vlastne pro ty, kdo rozumeji psanemu slovu a vyznamu smajliku mohlo byt jasne. A domnivam se, ze v tomto duchu to vetsina diskutujicich i pojala.

    Jo a pro pristi rok mam opet nove predsevzeti. Nebudu jist vajickovy salat, ani vlastnorucne delany. Je mi po nem blbe a pripijet si budu matovym cajem. Takze tak.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 01.01.2011 03:10
     
    hpk.jpg

    smoking smiley 

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 01.01.2011 08:53
     

    Dala jsem si předsevzetí,že budu letos myslet víc na sebe. Budu si dělat radost.Např. si koupím každý měsíc knížku a nebudu čekat jestli někoho napadne mi ji dát k narozeninám nebo k Vánocům.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 01.01.2011 08:57
     

    Jo a přísahám,že nezačnu kouřit!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Uz vymýslíte novorocní predsevzetí? ;)

    Datum: 01.01.2011 09:02
     

    Yago, to je skvělý předsevzetí thumbs down grinning smiley To si dám taky winking smiley a nezačnu chlastat a brát drogy (krom fetu na předpis lékaře) smoking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.