pátek 3. května, 16:26 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Tunely v našem okolí......

Datum: 12.05.2010 10:28
 

[www.ceskatelevize.cz]

 

Moc doma nejsem a mnoho o tom nevím, ale podezřelé to je až dost. Je to prostřední reportáž (celý pořad je zajímavý)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 15:05
     

    Staví se, pěší zona, ono je to na jednosměrce do náměstí, a objíždí se to tak netuším jak jsou daleko. Já jsem skoro pořád na chalupě a vím uplný prd. Jak jsem psala ten průchod mimo náměstí byl potřeba jako sůl, ale v těch cenách co říkají eye popping smiley to asi bude dlážděný zlatýma cihličkama. Nejhorší je, že pokud se to unii nebude líbit (a pochybuju, že bude) tak se to zaplatí z rozpočtu města. A jestli ses na to dívala tak starostu to moc netrápí, nebo se tak alespoň tváří.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tunely v našem okolí......

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 15:16
     

    Jaji starostům je to asi fuk, z jejich kapes to nejde. A oni z toho nějak vybruslí. U nás slibovali v ulici kanalizaci, chodníky a všechny kapalice z domů,svedené do kanalu. Nakonec je jen ta kanalizace( a to ještě s problémem) a o chodníkách si můžem nechat jen zdát a voda ze střech všude, jen ne do kanalizace. A můžu říct, že kanalizaci nedělali ani podle plánů, ale jak kdo co kde vykopl. Takže to dopadlo tak, že my a sousedí jsme byli odpojeni od kanalizace, ale to pak byl fofr na úřadě. Já bych byla pro, aby opravdu chodily kontroly, jak se s penězi z EU hospodaří.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 15:20
     
    iriska napsal(a):

    Rame prosím, mluv laskavě jen za sebe a nepiš, jak já to myslím a nepřekrucuj moje slova......uděláš tak dobře hlavně sobě. Děkuji. Každý si může říct svůj názor a já si za svým stojím, ať si myslíš cokoliv. A toho hlupáka si příště odpust.

    Milá Irisko je toho moc najednou, tak hezky popořadě:

    Vždy mluvím za sebe (I když tentokrát jsem nemluvil nýbrž psalwinking smiley )

    Nepsal jsem nic o tom jaks to myslela ani nemohl (já totiž o tvém myšlení nevím vůbec nic a dokonce netuším ani to, zda existuje), psal jsem o tom s čím, z toho cos napsala, nesouhlasím a proč. (Každý si to může přečíst a udělat si vlastní úsudek smiling smiley )
    Dobře si dělat nepotřebuji (možná na rozdíl od jiných smiling smiley )

    Rádo se stalo!smiling smiley

    Jediné v čem s tebou souhlasím je, že každý může říci svůj názor. Proto jsem ho taky napsal a stojím si za ním rovněž.smiling smiley

    Jediná věta v této diskusi, kde se vyskytuje slovo hlupák je citát: "Mlčící hlupák, se těžko pozná" jejímž autorem však nejsem já, nýbrž Miroslav Horníček, což jsem také uvedl.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (12.05.2010 15:40)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 15:23
     

    Rame neurážej.....díky

     
  • Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 15:26
     

    Tak to máte blbý, ale mám pocit že dešťovka by se do kanalizace pouštět neměla, možná už to neplatí. Jen že si soused nade mnou stěžoval, že mu to nedovolili, ale tady je ČOVka malá možná že by ji jeho voda ze střechy celou vypláchla.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 15:52
     
    iriska napsal(a):

    Rame neurážej.....díky


    Rád bych, ale to bych nejdříve musel vědět, co z toho, co jsem napsal tě urazilo a to vážně netuším.eye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (12.05.2010 15:54)
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 16:10
     


    jaja99 napsal(a):

    Tak to máte blbý, ale mám pocit že dešťovka by se do kanalizace pouštět neměla, možná už to neplatí. Jen že si soused nade mnou stěžoval, že mu to nedovolili, ale tady je ČOVka malá možná že by ji jeho voda ze střechy celou vypláchla.


    Pouštět dešťovou vodu do komunální kanalizace to je ten největší nešvar, co může být. Nejen, že zatěžuje ČOVky, ale pak si všichni stěžují, kde je hladina spodních vod a že mají sucho ve studni. A kde se asi ta voda má vsáknout? Staví se baráky jak hrom a dláždí se asfaltují příjezdy k nim a dešťová voda? S tou by nejraději každý hned šup do kanálu.

    O koeficientech zastavěnosti, či změně vsakovacích poměrů někteří lidé vůbec nic netuší, hlavně když mají nohy v suchu.nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 16:10
     

    zřejmě nevíš co píšeš. Nejsem z těch co vyvolávají konflikty, ale začínám si pomalu myslet, že z toho taky něco jde Tobě do kapsy. A jestli chceš můžu taky citovat. Ale jsem vychovávaná neurážet a ctít lidi. A tím tohle pro mě končí. Nerada bych použila Kerijky citát.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 16:15
     

    Jajo, lepší než čekat na to, co se bude dít po tom, co to odvysílala televize, bude, když si občané města na podzim zvolí nějaké jiné zastupitele.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 18:18
     

    Tak jsem se nespletl. Ani z letošního ročníku sbírky nám nechybí ve sbírce kytička.flower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 12.05.2010 18:27
     

    Máme též dvě...připíchla jsem je k loňským... winking smiley

    Jájo...tu reportáž jsem viděla a hned jsem si na tebe vzpomněla...je to tu vážně Kocourkov. Už aby bylo po volbách... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 13.05.2010 20:17
     

    Už je mi jasné, proč potřebovali vyštípat předešlého starostu ( mj. taky člena ODS) - vypadá to že s nimi nechtěl do těchto špinavých praktik a jednání s lidmi a vystupování měl na úrovní na rozdíl od současného .

    Celý projekt této slavné pěší zóny má na svědomí bývalý starosta někde z Moravské Třebové - někde na stránkách města Žamberk ho obyvatel Mor. Třebové nazval tunelářem ..........

    Minulý rok byl cca měsíc pokus s uzavřením ulice, kudy povede ta pěší zóna a řidiči se mohli po...t .

    Kdo zná Žamberk tak od autobusového nádraží se muselo jezdit k Bille a pak se vracet směr náměstí - pak se to na protesty lidí opět vrátilo zpět ( od autobusáku přímo kolem kostela na náměstí) , nechalo se to vyšumět a pak šup, hop a staví se pěší zóna,

    Zkrátka pan Ing. Vlk je asi silný v kramflecích a obyvatelé Žamberka to zaplatí sad smiley angry smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    werunka

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 14.05.2010 12:25
     

    Taky jsem si koupila dvě kytičky. flower smiley flower smiley

    Nerozumím tomu, že když Irisku někdo upozorní, že Liga proti rakovině a její květinový den není žádný podvod, tak se chová jako hysterka a uráží dalšího diskutujícího, že ten z toho taky něco má. Tak se nikdo, kdo o sobě tvrdí že je vychovaný neurážet, nechová.thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 14.05.2010 12:32
     

    Holky nečilte se, třeba ten vychovaný nezná význam slova "neurážet" . Jinak taky kupuju bílé tužtičky a kytičky ( už proto, že mlaďoši místo automatů a sezení u PC nebo v hospodě jdou s tím do ulic) . A někde v koutku duše pořád věřím, že přece nemůžou být všichni jen vyčůraní a bezohlední ( teda soudím tak podle sebe ... no třeba jsem naivní , ale takový je život)winking smiley flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tunely v našem okolí......

    Datum: 14.05.2010 13:01
     

    werunko nevím, proč se do toho zapojuješ.....jestli se chceš dohadovat, prosím, Ram je Ti plně k dispozici. Jinak mě ze své diskuze laskavě vynech. Děkuji

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.