pondělí 29. dubna, 03:58 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Pepinka
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

Svíčková!

Datum: 23.08.2007 18:20
 

Ahoj všichni!Mám dilema!!!Chci přiteli udělat svíčkovou a čerpám z mrazáku u něj doma.našla jsem tam hovězí přední,což by mělo vyhovovat,a tak jsem koupila halalí a chtěla jsem maso naložit.všimla jsem si ale,že maso je hovězí přední-krk a navíc je už nakráté na asi dvou centimetrové plátky!teď nevím jestli to mám dělat stejně jako s celým kusem masa,nebo se na to vykašlat!!eye rolling smiley

Pomozte prosím!!!please smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pepinka (23.08.2007 18:20)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 27.12.2009 15:29
     

    Anavi, my máme svíčkovou na Hod Boží (a pak ještě párkrát v roce) a celá rodina (tedy včetně sestry, neteří, synovců... jejich partnerů a dětí) se na ní moc těší... na Nový rok se zase všichni těší na čočku s uzeným... mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Svíčková!

     
     
  • Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 30.12.2009 00:01
     

    Evčo ty taky??? Já ji nesnáším, zlatý ryby

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 30.12.2009 08:29
     

    Tak to já se moc těším na svíčkovou z divočáka, kterou budu dělat asi za týden. Ta zvěřinová je ještě o hodně lepší. Věra

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 30.12.2009 09:16
     

    dala bych si hned, uz jsem ji neměla dlouho mls smiley ale od leta kdy dedovi pochcípali králíci sad smiley kde nic tu nic

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Svíčková!

    Datum: 30.12.2009 10:17
     


    jaja99 napsal(a):

    Evčo ty taky??? Já ji nesnáším, zlatý ryby


    Holky, přidávám se do klubu, radši ryby winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 30.12.2009 15:31
     

    Divinu na smotane, ale ...aj hociako inak mozem ( na vine, pecenu, dusenu...) !!!...Mavali sme ju pravidelne- rozne druhy - predtym nas zasoboval manzelov bratranec polovnik ..Aj zajaca by som brala...aj tu vyschol zdroj eye rolling smiley...

    Ja totiz mam rada vsetky druhy "sucheho" masa ( teraz na Stefana sme mali - vela- moracie - krutie - vacsina z toho boli prsia...uzaseneeeeeeeespinning smiley sticking its tongue out Dnes som vytahovala z mrazaku este jeden kusok a kombinovala so zeleninou a kecupom. Mnam!)

    A s tou svickovou ste ma zblbli natolko - ze prvykrat bude aj u nas na Novy rok ...mamka doniesla z Tesca - falosnu- asi 2,5kg -a pozyvam zase aj mladych...mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 30.12.2009 22:44
     


    SPIKE napsal(a):

    Tak to já se moc těším na svíčkovou z divočáka, kterou budu dělat asi za týden. Ta zvěřinová je ještě o hodně lepší. Věra

    kolega měl zvěřinovou včera a právě povídal, že klasika je klasika smiling smiley, takže to opravdu záleží na chuti každého...

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 15:21
     

    Právě jsem dovařila svoji první svíčkovou! Snažím se ji dochutit, pořád to není úplně ono ale došel mi ocet, kapu tam citron tak snad se to nějak doladí...je to překvápko pro manžela, vrací se v pondělí ze služební cesty winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 15:33
     

    Suee, já dávám kolečka citrónu rovnou do pečení, takže v pohodě.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 15:35
     

    Suee, opatrně s tím kyselením, ať se ti nesrazí

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 16:17
     

    A jestli se nedejbože srazí, vem ponorný mixér a jde to znova rozmixovat. Osobní zkušenost.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 16:27
     

    zatím se nesrazila, ale jinak diky za radu Majko!ja tam ten citron na zacatku zapomnela dat...receptu je fakt milion, varila jsem podle 4 najednou grinning smiley uz jsem si nandala a je to dobrota, myslim, ze zitra bude jeste lepsi,mam z toh velikou radost!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 16:43
     

    Já dávám ocet téměř na začátku, když dorestuji zeleninu. Pak už dávám smetanu do toho "kyselého" a nestalo se mi, že by se to srazilo.

    Zítra bude určitě lepší, a tvrdím, že úplně nejlepší je třetí den! mls smiley mls smiley Škoda, že to už většinou žádná nezbyde winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 17:41
     

    Já ho tam dala taky hned na začátku, ale asi málo...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Svíčková!

    Datum: 07.02.2010 18:59
     

    Suee thumbs downdobrou chuť.. winking smiley

    Já dávám místo smetany zakysanou...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.