sobota 4. května, 06:02 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vajgelie

Datum: 16.05.2007 16:10
 
img_2792.jpg
Další fotografie:
Tak to jsou moje nakvétající vajgelie. Jedna je růžová, panašovaná a druhá, velká je červená. Až pokvete naplno, ještě přidám foto


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 12:16
     

    No vida, Stano. Množím stejně... winking smiley Ale začala jsem letos později, takže zatím takovéhle úspěchy nemám. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vajgelie

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 13:02
     

    Mončo, vím, že množíš stejně, dokonce myslím, že SE i množíš stejně jako já, blbě jsem se zeptala - otázka měla znít "jak jde množení vajgélií u vás":-). Vím, že jedem podle stejnýho receptu winking smiley.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 13:05
     

    Stano...recept stejný...ale jak píšu - jsem proti tobě pozadu. winking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 13:26
     

    Taky jsem pozadu, takhle uchycený je ještě nemám. A navic do doby před deštěm jsme neměli ani jednoho slimouše a od včerejška se na naši zahradu vrhají z okolních lukangry smiley thumbs up tak mám obavy co všechno sežerou.sad smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 13:33
     

    Mně sežrali kedlubny, sotva vylezly z hlíny. thumbs up

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 13:38
     

    A množíte venku nebo ve skleníku? Já množím jen venku. Prostě nápíchám řízky do květináčů a strčím do stínu a děj se vůle boží.

    S vajgelií není problém, ale jehličnany jsou mrchy, ty mi moc nejdou....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 13:41
     

    helejte neprovokujte, já to taky napíchala do truhlíku, dala do stínu, zalila, prosila, hrozila, po týdnu jsem to suché vytahala a vyhodila do popelnice eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 16:06
     

    Anavi, řízky mám v květníku ve stále vlhké půdě (v podmisce je voda) a před sázením používám práškový stimulátor - namočím stonek s odlistěným kloubkem rostliny do vody a pak strčím do práškového stimulátoru a strčím do hlíny, kam jsem před tím něčím udělala ďourku tak akorát, aby se stimulátor nesetřel. Jinak nic.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 16:19
     

    drahus...já to množím venku, ale dávám přes to ty petlahve. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 18:59
     

    Hmm, tak to jsem pěknej břídil.

    Mě ale petky sejřej. Sice neslibuju, ale snad se dokopu je používat, protože věřím, že úspěšnost zakořenění se velmi zvýší.

    Jediné, kde jsem je začala používat, tak to na větve ovocných stromků, aby se ohýbaly dolů. Poradila mi to Hespa a fakt to nemá chybu, protože si můžu upravovat váhu pouhým nalitím / vylitím vody.

     

    Je to sice na zahradě hnusárna, ale k čemu by mi byly stromy, které by byly vysoké a nešly očesat?

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Vajgelie

    Datum: 15.07.2008 20:14
     

    Tak jsem dneska obhlídla množárnu a zatím teda nic moc. Valgélii jsem chtěla řůžovou a červenou s tmavým listem tak jsem si je uzmula a ono nic, Vypadá to jen na ten štědrovec a trubač.

    Ičo taky prosím a vyhrožuji, ale nepomáhá to.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vajgelie

    Datum: 16.07.2008 02:57
     

    Stano... eye popping smiley..zírám..seš dobrá.... thumbs down Já hodila pár klacků taky do hlíny..musím se na ně dojít podívat...Určitě zdechly... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 28.07.2008 15:38
     

    už mi podruhé kvetou, ale na focení to není sad smiley , jsou napůl sežrané od mšic angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 01.08.2008 10:12
     
    p1110567.jpg

    ze dneška

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vajgelie

    Datum: 01.08.2008 10:41
     

    Nehraju!! grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.