pondělí 29. dubna, 19:02 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 13
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 10:34
     

    Ivčo takhle to cítím a beru i jáwinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 10:39
     

    Holky jak jsme každý jiný, pro mě je naopak Silvestr spíš smutný den a na společnost náladu tedy nemám a na povinnou řachandu už vůbec ne. A myslím, že jinak snad morous nejsem.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 10:41
     

    Co si pamatuju pár let zpět, jezdívali jsme po Vánocích k ségře na hory nachatu, bývalo nástam i 25 s dětma. A pravidelně se Silvestr odehrál den předem, to se hrálo, békalo a pilo až do rána. No ao Silvestru už nidko nemoh grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 10:41
     

    jájo, já to právě neberu jako POVINNÉ. Scházím se s lidmi, se kterými se v takovém složení sejdeme třeba pětkrát do roka. Jen to má takovou slavnostnější náladu a přineseme si k tomu možná víc dobrého jídla a pití, než obvykle. Ale jinak jsou to lidi, se kterými se vídám ráda a celkově je s nimi dobrá nálada.

    Měla jsem právě nabídku i jinam, ale v té partě je pár lidí, které moc nemusím (lépe řečeno - konkrétně jedna holka, která je v osm večer už namol, já opilé blábolivé ženské fakt nemusím nono smiley thumbs up ), tak jsem nakonec odmítla, protože vím, že bych se tam necítila dobře. S lidmi, s kterými jsem to nakonec strávila, je mi fajnlove smiley . Mají pochopení pro to, že abych se bavila, nemusím do sebe lejt litry kořalky a nemají k tomu přiblblé komentáře.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (02.01.2012 10:51)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 10:42
     


    Majka napsal(a):

    Co si pamatuju pár let zpět, jezdívali jsme po Vánocích k ségře na hory nachatu, bývalo nástam i 25 s dětma. A pravidelně se Silvestr odehrál den předem, to se hrálo, békalo a pilo až do rána. No ao Silvestru už nidko nemoh grinning smiley


    ona to část ze zúčastněných měla letos taky tak grinning smiley, ale připlížili se a "rozpili" to grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 12:12
     


    jaja99 napsal(a):

    Holky jak jsme každý jiný, pro mě je naopak Silvestr spíš smutný den a na společnost náladu tedy nemám a na povinnou řachandu už vůbec ne. A myslím, že jinak snad morous nejsem.

    Možná je to i tím Jajo, že "přicházíme do let" grinning smiley

    Taky poslední den v roce nemusím a protože alkohol nepiju, nebaví mě rozjařená společnost a navíc to vždycky končilo tím, že jsem dělala opilcům taxi, pokud bylo nutné, aby se dostali domů. angry smiley

    Takže raději pěkný srazík, který mi nepřipomíná, že jsem zase o rok starší spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 12:31
     

    Drahuš, přesně moje slova. Já taky vždycky dopadla tak jako ty

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 12:50
     

    drahuško, opilce nemusím, naštěstí ti známí toho taky moc nepřepijou, holky skoro nic, takže dobrýflower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 13:56
     

    Silvestry jsem zažila super (zejména ty s country hudbou v hospodě, vůbec ty s tanečkem nebo zpěvem byly vždy nejvydařenější), ale i ty trapné, kdy jsem byla ráda, že už jdu domů. Letos jsem prožila silvestra úplně v klidu, neb jsme byli s přítelem oba lehce nemocní a navíc jsem hlídala dceřina psa. Usnuli jsme u tv a vzbudili se asi v 11, tedy dost včas, bychom si připili, podívali se na ohňostroje, ve 3 jsem ještě vyvenčila psa a s čistou hlavou usnula winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 14:24
     

    Věrko,marně přemýšlím, jestli jsem zažila i nějaký trapný Silvestr... Myslím, že chválabohu nikoliv grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 15:27
     

    Asi úplně trapný to nebyl, ale že to bylo nic moc, tedy nemastné-neslané, tak to jo. Ale to bylo asi dáno hlavně tím, že jsem ho organizovala ve vesnické hospodě a lidi si občas mysleli, že se jim budu starat i o zábavu, takže nuda a nic. Ale když se sešla dobrá parta (jak jsem zmiňovala právě to country), tak bylo veselo celou noc. Ale to bývalo každý víkend, silvestr na tom nic nezměnil. Ale to je asi všeobecné pravidlo, že když se sejde dobrá parta, je zábava zaručena.

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 16:23
     

    Drahuš nezvážil, mě to nenapadlo, že takové prostředky se dávají podle váhy. To víš, že bych se s ním o tom bavila. Pan doktor je starý praktik, nikdy jsem s ním neměla potíže a vůbec mě nedošlo, že nám dává takový driák. To vypadalo, že je to nějaký druh narkozy. A naše fenka je třináctiletá, Ale to on všechno ví. No vícekrát na ní takové pokusy nepřipustím. Jestli se příštího Silvestra dožije, tak jí radši budu držet v náručí, aby se cítila v bezpečí. Hlavně, že jsme tento nepovedený konec roku obě přežily.smiling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 18:00
     

    Nám před lety o silvestrovské řachandě kocour Bobo chudák umřel strachy, dostal infarkt nebo co sad smiley. Od té doby přísně hlídám, aby byla zvířata s námi doma... sad smiley Jak k tomu přijdou, že jsme tak zhůvěřilý pokolení, že si vylepšujeme životní pocit blbejma rachejtlema. thumbs up Když pominu, že města tradičně utrácejí milióny za ohňostroje a současně ruší útulky a všelijaké dobročinné záležitosti, protože na ně nemají. thumbs up angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 18:00
     

    Alen, já na tuty nevím, jestli je lék podle váhy psa, ale podle reakce bych předpokládala, že byla předávkovaná. Hodně léků se dávkuje právě podle váhy psa. Mohl to trochu zapříčinit i věk, ale to všechno by měl vet uvážit.

    Mám taky staršího veta a on je s nima trochu problém. smiling smiley Mají sice velikánskou praxi a hodně poznají, ale jsou spousty nových léků, které neznají nebo téměř neznají, pak si jen načtou obecné info.... thumbs up

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 20:11
     


    drahus napsal(a):

     

    jaja99 napsal(a):

    Holky jak jsme každý jiný, pro mě je naopak Silvestr spíš smutný den a na společnost náladu tedy nemám a na povinnou řachandu už vůbec ne. A myslím, že jinak snad morous nejsem.

    Možná je to i tím Jajo, že "přicházíme do let" grinning smiley

    Taky poslední den v roce nemusím a protože alkohol nepiju, nebaví mě rozjařená společnost a navíc to vždycky končilo tím, že jsem dělala opilcům taxi, pokud bylo nutné, aby se dostali domů. angry smiley

    Takže raději pěkný srazík, který mi nepřipomíná, že jsem zase o rok starší spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

    asi som už teda váš ročník winking smiley grinning smiley

     

    a petardy tiež vôbec nemusím,dokonca by som bola za aby to ani nepredávali,nič dobrého z toho nieje,len bordel,znečistené ovzdušie a trpiace zvieratá,myslím si že v dnešnej dobe by sa dali úplne jednoducho nahradiť neakými laserovými a skanerovými svetlami

    a čo sa týka našeho psíka,tiež má z petard veľký strach,ale asi tretí rom mu dávam vžy tabletky z homeopatie a už to zvláda celkom v pohode

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.