pondělí 29. dubna, 19:19 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr

Datum: 29.12.2006 19:37
 
Vzpomínáte na nějakého vydařeného Silvestra? Kde obyčejně trávíte tento den a jak?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 13
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 00:26
     

    no, tak jak, už to taky všichni cítíte? Je to úúúúplně něco jiného než v loni eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 00:41
     

    furt nastejno.....winking smiley drinking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 01:51
     

    U nás měl nejlepší Silvestr Vemínek, celou hodinu do půlnoci čučel na dvojce na zvířátka. Vydržeol i skoro celý titulky.No a po půlnoci s náma čuměly obě kočky na ohňostroj, Lule se to líbilo úplně nejvíc.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 08:37
     

    lostris... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 10:23
     

    To byl Silvestr, nic jsem nepila, nic nejedla téměř vůbec nespala, jsem jak po flámu. Večer jsem zacpala čubinu uklidňující emulzí, aby přečkala dělobuchy a racheltle. Měli jsme ten oblbovák od veterináře. Dopadlo to tak, že čuba ležela jak mrtvola, já jsem jí celou noc hlídala, měla jsem strach, že nám umře. Asi to byl nějaký silný prostředek, působilo to na ní 14 hodin. Teď už se batolí po bytě. Pan veterinář zřejmě tu dávku neodhadl. Dříve jsem jí o Silvestra krmila Diazepamem a bylo to v pořádku. Po půlnoci zase ožila a taky to stačilo. Letos jsem jí chtěla dopřát něco jenom pro pejsky, to to dopadlo. nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 10:55
     

    holky já bych tak brala Silvestra někde na horách, ale musel by být sníh....když si vezmu, že holky na Moravě maj tepleji jak u nás a ted maj aspoň poprašek, tak je to nespravedlivýsad smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 18:11
     

    No u nás byl Silvestr fakt vypečenej... sad smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 18:58
     

    ja si to už tretí rok konečne užívam,pekne doma a v postielke aj s manželíkom a našim psíkom(dovtedy bol každý jeden rok pracovný,vždy 5-6 akcií na raz,plesy a zábavy,plno ľudí,každý niečo po vás chcel,vždy som chcela,aby už bolo potom)

     

    a zabudla som vám popriať--tak všetko dobré a krásne a šťastné nech vás stretá v novom roku,peňazí nech máte toľko,koľko máte vody vo vašom toku a aj sexu nech je dosť,alebo len tak aspoň sem tam pre radosť,zdravia nech je u vás dosti,nech sa vždy najete do sýtosti a pohrabete v hline a aj všetko iné... vám všetkým prajem winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil annina.sustekova (01.01.2012 19:09)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 19:15
     


    Alenka napsal(a):

    To byl Silvestr, nic jsem nepila, nic nejedla téměř vůbec nespala, jsem jak po flámu. Večer jsem zacpala čubinu uklidňující emulzí, aby přečkala dělobuchy a racheltle. Měli jsme ten oblbovák od veterináře. Dopadlo to tak, že čuba ležela jak mrtvola, já jsem jí celou noc hlídala, měla jsem strach, že nám umře. Asi to byl nějaký silný prostředek, působilo to na ní 14 hodin. Teď už se batolí po bytě. Pan veterinář zřejmě tu dávku neodhadl. Dříve jsem jí o Silvestra krmila Diazepamem a bylo to v pořádku. Po půlnoci zase ožila a taky to stačilo. Letos jsem jí chtěla dopřát něco jenom pro pejsky, to to dopadlo. nono smiley

    Alenko, tohle se stalo tchánovcům s čau-čauem, rozhodně to nebylo dávkou léku, byla to v té době už statná fena , dospělá - no chtěli jí též dopřát klidu po poradě s vetem. Juno, tak se jmenovala, upadla do spánku, bydlí ve 4. patře bez výtahu, takže jí museli snést a vynést po schodech na vyvenčení , protože se motala a rozjížděli se jí nohy... sad smiley sad smiley sad smiley Taky se báli, že o ní přijdou eye rolling smiley eye rolling smiley Nikdy více nono smiley

     

    Náš pudlík se bojí, a to hodně, klepe se jak sulc, říkáme mu vibrátor, ale protože chce být s námi, tak vyleze , když usoudí, že je ticho a je pohodě , a zaleze pod lavici, postel, křeslo, když je rušno . To přes den a k večeru, kdy naštěstí u nás na vsi to není moc hlučné. Nejhorší je pro něj půlnoční přestřelka, to zaleze a nevystrčí čumáček nono smiley sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 19:51
     

    My máme ty kočky asi fakt divný eye popping smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 21:19
     


    Majka napsal(a):

    My máme ty kočky asi fakt divný eye popping smiley

    Máji, nevím zda naše venkovní kočky - teda kocour a kočka - ocenily kouzlo ohňostroje, ale ani hluk, petardy a prostě cokoliv je během Silvestra nevyvedlo z míry nono smiley nono smiley Tvářily se , že neslyší nono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley a přitom slyší i to, jak scházím ze schodů a to jsou třeba na druhém konci zahrady spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Silvestr

    Datum: 01.01.2012 22:53
     

    Nejvydařenější Silvestr byl s partou nadšenců, kteří se z města vydali na kopeček nad město pozorovat půlnoční ohňostroje. Cesta zpět se neskutečně táhla. Zima byla. Zkratka se ukázala opravdovou zkratkou - Je to delší o to horší cesta grinning smiley Ale na tento Silvestr opravdu nezapomenu. Netrénovaný Vícepůlka tu cestu dal bez jediné poznámky. To jinčí borci brblali.

    Jinak Silvestra slavíme většinou doma. Letos jsme trávili část Silvestrovské noci na cestě. Vraceli jsme se domů. Silnice prázdné. Vícepůlka si chválil, jak dobře se mu jelo. Dokonce jsme stihli i dojet do půlnoci. Nepřišli jsme o přípitek thumbs down

     
  • Status:

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 07:41
     

    Daga, děkuji za sdílenou zkušenost, též říkám, nikdy více. Ale proč to ti veterináři dělají, snad existují nějaké utišující prostředky. Rozhodně si s ním o tom popovídám. Kdyby mi upozornil, jaké to bude mít účinky, nikdy bych jí to,nedala. sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 07:46
     

    A zvážil ti před tím pejska? Přece musí při tak silném sedativu zohlednit váhu, věk a kondici psa a radši dát slabší dávku, než silnější.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr

    Datum: 02.01.2012 08:21
     

    Jak jsem normálně "párový" člověk smiling smiley a třeba na dovču by mi stačilo jet jen v počtu já, chlap, děti, tak na Silvestra mám ráda větší bandu, ve "dvou" by to pro mě byla nuda, se přiznámstydlin smiley . A u telky, to je vůbec hrozná představa. Děti jsou větší, takže se dá vyrazit už i s nimi, kamarádka poskytla na spaní hernu u nich v domě, tak děti byly celé šťastné, spalo jich tam ve spacácích na zemi asi osm a odmítaly nabídku postelí - že by do spacáku šli rodiče. Nedaly si ty "bojové" podmínky vzít. Takže postýlky zbyly pro nás winking smiley .

    Jste hrdinky, které zvládáte být na Silvestra samythumbs down . Nepovyšuji Silvestr nějak extra nad ostatní dny, ale nemít si v půlnoci s kým připít... ? To bych si připadala nějak ztracená, smutná, cítila bych se sama... confused smiley sad smiley Nejsem objímací a líbací typ, ale ta půnoční sounáležitost se mi prostě líbí love smiley (samo pouze v případě, že je člověk s lidmi, které má rád a není to nic hraného).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.01.2012 08:24)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.