úterý 30. dubna, 15:01 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 19
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 11.04.2010 20:27
     

    Koukáte ještě vůbec někdo na Pojišťovnu štěstí a Ordinaci?

    Už delší dobu je to táááák trapný.thumbs up

    Např. : " Máme tak velkej barák, co kdyby jsme tady bydleli všechny 3 a pak 4. ? "( myšleno i s milenkou a společným dítětem ),

    za chvíli " Nevadilo by ti, kdybych jel společně se svou bývalkou a svým dítětem na dovolenou na Kanáry? "

     

    Kdo tohle vymejšlí?thumbs up

     

    Nebo je to tím, že jsem málo tolerantní?eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (11.04.2010 20:29)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.04.2010 20:32
     

    Zdá se mi to taky vypatlaný. Sedím k tomu zády a tak to jen slyším. I tak je to hrůza angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 12.04.2010 06:29
     

    Zrovna jsem si včera říkala, že už i ta pojišťovna začíná ,,ordinacovatět´´. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (07.06.2010 06:20)
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 06.06.2010 21:43
     

    Seriály jsou už nudné tak se na ně vůbec nekoukám někdy stačí kouknout tak jednou za dva týdny a nic se nestalo tak vážného ,abych to sledovala.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.06.2010 21:15
     

    Gabčo, taky si vždycky říkám, jak to v tom seriálu dělají, že se všichni mají tak rádi a jsou tak kolektivně šťastní grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 12.06.2010 22:51
     

    los grinning smiley

    Mně se vždycky líbí, jak někdo někoho vyhodí z domu a on má hned druhý den kde bydlet. Jsem teda člověk s celkem otevřenou povahou a velkým srdcem, ale když ke mně nedávno přikráčela kamarádka s velkým báglem v ruce a tragickým výrazem, že ji manžel vyhodil a jestli u mě může pár týdnů!, než si něco sežene, bydlet, trochu jsem ztuhla smiling smiley. A následoval šílený řehot a hláška: No vidím,že zas tak vodvázaná z toho nejseš, tak tě uklidním, že je to sranda grinning smiley, já si ten bágl teď koupila a jdu ti ho ukázat grinning smiley.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 13.06.2010 17:04
     

    Přesně je to v těch seriálech tak jednoduché až se divím ,kde na to ty lidi berou .Vždyť tam není ani vidět jestli běžné životní kontrakty dostaneš výplatu nedostaneš peníze od firem atd.Je fakt ,že by to bylo snad ještě na další seriál ,ale je to tam tak zjednodušené vše jim všechno vychází.Lidi jsou vcelku spokojeni a řeší se tam problém minimálně.Já příjdu domů a jsem v domácím obleku ,tam to prostě nevidím,nikdo si od toho společenského co nosí do práce vůbec neodpočine.Jsou to běžnosti denních potřeb .Pokaždé mají co pít ,jedna hospoda, jeden obchod ,jedno kadeřnictví a tam všude se ti lidé střetávají je to až podivné. Já jdu nakoupit a za celou dlouho dobu nepotkám nikoho známého s ,kterým bych si mohla povídat o všem co nás spojuje. Je fakt ,že pak by to asi nebylo ke koukání a proto se to musí dělat tak , jako všední pohádka. Směle se budu občas koukat na nějaký seriál ,ale jenom když už nebude na co koukat.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 07.09.2010 16:57
     

    Tak začnu je už Září a zrovna se Tv stanice můžou přetrhnout o diváka ,který seriál kdo budete sledovat.Já jsem zatím zůstala jenom u ulice.Další nevím nevím.

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 11:52
     

    Teď jsem na DVD dokoukala tři řady seriálu Veký třesk. Kluk mi to někde stáhnul, protože ja mi nejde ta TV tak na něco jsem se dívat chtěla a tohle je bomba, nasmála jsem se tedy dost. Myslím to šlo na Prima COOL

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 13:07
     

    Jaji já se tudle ptala synka, proč se hore pořád tak směje....a on povídal, že se dívá na Velký třesk.....tak se budu muset taky podívat aspon na pár dílůthumbs down grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 13:14
     

    Irisko určitě se podívej, stojí to za to a hlavně se zasměješ.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 13:15
     

    musím to někde dohledatwinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 13:58
     

    Adresu na tebe mám , viď? Podívám se po ní a pošlu ti to komplet jo?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 14:19
     

    Jaji díky, nic neposílej, synek poradí a dohledá miwinking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 15:24
     

    Hehe...serialy ma tiez nebaviaaaaa..... to co sa da povedat 3 vetami sa odohrava na obrazovke kazdy den pocas 3tyzdnoch a na take nieco nemam ani nahodou trpezlivost, zvlast ked k tomu sa pridaju este tie stupidnosti typu co ste spominali - ufff....

    U nas som nedavno citala, ze na Markize v hlavnom case ide Seherezada - turecky serial, ktory bol vraj vsade velmi uspesny a preto si ho Markiza dovolila nasadit v takom exponovanom case....aj ked mnohi nad tym krutili nosom!

    Hm......takze prvykrat som videla poslednych 5 minut ked uz bezal deviaty diel....a dalsi den som to stihla pred koncom o trochu skor 10min.!!...a bez problemov som si domyslela obsah predchadzajucich dielov...a aj kto s kym a precoooooo..smoking smiley ...aleeeeeee, jedno musim uznat, ti chlapi tam maju taaaaaak krasne oci (ale aj Seherezada)...

    hihi, tak obcas tych poslednych 5-10 min. som ochotna s nimi stravit - tak raz za 1-2 tyzdne, lebo ten dej tam plynie taaaaaak krasne pomaly a k tomu dabing s hercami, co mam rada a pekna hudba- takze to posobi ukludnujuco....smoking smiley Hm, ale pravidelne a viac ani nahodou!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.