úterý 30. dubna, 19:23 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 19
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:51
     

    Džungle rtěnek (4)

    27. 1. 2010, 22:15 - Prima

    Seriál, USA (2008), 60 min, stereo vysílání

    Hrají: B. Shieldsová, K. Raverová, L. Priceová

    Kapitola čtvrtá: Dálnice do Bombaje. Seriál USA (2008) od autorky Sexu ve městě. Tři nejlepší kamarádky patří k padesáti nejúspěšnějším ženám v New Yorku. Jsou na tom ale stejně i v osobním životě?


    lostris napsal(a):

    Džungli rtěnek mám akorát ve starých šminkách, které roky nepoužívám a bůh ví proč je nedokážu vyhodit.eye rolling smiley grinning smiley

    seriál nesleduju, už z upoutávek jsem usoudila, že to bude pro náročné diváky, tak to vzdávámgrinning smiley , ale na Zemana bych se jukla.winking smiley

    Los, sleduju to od prvního dílu a já se u toho docela bavim.. ale já jsem divnej divák smiling smiley, takovej konzument.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:55
     

    Anavi, nic ve zlémgrinning smiley , ale připadlo mi to jako zoufalky nebo sex ve městě a to já nemusím.nono smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 20:03
     

    Sex nemusím ani na vesnicispinning smiley sticking its tongue out u zoufalek většinou usínámstydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 20:22
     


    lostris napsal(a):

    Anavi, nic ve zlémgrinning smiley , ale připadlo mi to jako zoufalky nebo sex ve městě a to já nemusím.nono smiley

    aha,tak to vše vysvětluje - to já můžu ... a hodně a moc smiling smiley winking smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 20:25
     

    ja tiež nemusím tie nekonečné,alebo americké,ale dobrý český serial,ako boli Horákovci,alebo Ranč u zelené sedmy,alebo čo ide teraz Vyprávej,tak to môžem,dokonca sa nane aj tešímwinking smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Seriály

    Datum: 28.01.2010 08:31
     

    Horákovi jdou taky, davají je každou neděli v 17:15 na Čt1, jsou super, nenechám si ujít ani jeden díl thumbs down thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 28.01.2010 20:43
     

    Anavi, já myslela ten seriálwinking smiley od Evčina přístupu se distancuju.grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 28.01.2010 21:55
     

    Dokoukala jsem Ordinaci...je to čím dál blbější... eye rolling smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Seriály

    Datum: 29.01.2010 06:07
     

    Taky mi to přijde už divný eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.01.2010 14:13
     

    Ordinace mě hodně zklamala. Neříkám, že dřív to byla nějaká špička, ale co teď nám ten seriál může nabídnout? Z herců dělá pitomce a jinak je to tam samej ochotník eye rolling smiley

    Já jedu v ULICI winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.01.2010 15:03
     

    hm....jsem hltala VKV, růžovka mě nenadchla....teď tak brouzdám a přepínám....někdy se i chytnu na něčem zajímavýmcoffe smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.01.2010 16:44
     

    VKV jsem taky jako dez ducha.Nemohu najít co by se mě líbilo ještě tak vydržím u ulice. Dost mě zklamalo i hlasování o nejlepší seriál roku růžovka je teda pro mě dost přiblblá jenom se tam mezi sebou střídají páry a jinak o nic nejde.Já kdybych takhle střídala partnery tak to ani snad v životě není pravda. Jak u koho.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 30.01.2010 08:46
     

    Tak já nejedu ani v Růžovce, ani ve VKVčkách ani v Ulicisad smiley Jak už psala Majka, Hvězdná brána je pro nás nej a viděla jsem všechny díly a to několikrát. Pak ještě můžu Sběratele kostí

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 30.01.2010 08:51
     

    Hvězdná brána je taky můj favorit a ještě Akta X a samý takový (jak říká můj manžel) děsný krávoviny a jak prej na to můžu koukat. Můžu, nogrinning smiley . Ulici, Ordinaci atd jsem nikdy neviděla

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 30.01.2010 08:59
     


    Andora napsal(a):

    Hvězdná brána je taky můj favorit a ještě Akta X a samý takový (jak říká můj manžel) děsný krávoviny a jak prej na to můžu koukat. Můžu, nogrinning smiley . Ulici, Ordinaci atd jsem nikdy neviděla

    máme stejného manžela a stejný vkus na seriálygrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.