úterý 30. dubna, 22:58 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 19
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 07.03.2010 15:49
     


    Amee napsal(a):

    Už to mám. Rodinné vztahy?

    Rodinná pouta. eye rolling smiley grinning smiley Prostzě eRPéčka...to sledovala dcera s tchýní...já nikoli...i když polovina herců přešla právě do Ordinace... grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 07.03.2010 19:48
     


    Maca napsal(a):

    Já stabilně nekoukám ani na jeden. Ono se taky prd stane neb je to pořád stejný: každý s každým grinning smiley grinning smiley a vynecháním pár dílů ani nepoznám.

    Jo, přesně, vidím to tak ob dva, ob tři díly, protože jsem buď někde v čudu nebo se "zakecám" s dětma smiling smiley a vidím konec... A fakt se zase tolik neděje. Jen si tam někdo prohodí partnery a jede se dál! grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 15.03.2010 22:22
     

    Tak já teď nemám VKV a tak jsem přesedlala na Ulici jinak nic jiného nesleduji.

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 16.03.2010 08:16
     

    Zkončil mi Sex ve městě a to co dávají místo něho mě neuchvátilo, ještě občas kouknu na Zoufalky miluju Slečnu Fajn, Ordinace, Ulice ap. mě vůbec nějak neberou nic z nich jsem skoro neviděla k vyděšení mi stačí reklamy na ně.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 16.03.2010 09:44
     

    To je fakt, taky jsem na sex rada koukala ( na ten serial nono smiley ) winking smiley ale to co tam je ted je hrozna blbost. Ja se hodlam dívat na přešlapy, snad se to moc nezkazi....mam hrozne ráda Norisovou a kvůli ní jsem ochotna se na něco podobnýho dívat eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 16.03.2010 10:04
     

    mě zatím nic nevzalo, abych kvůli tomu všeho nechala a šla koukat na TV. A teď už mi to bude jedno, páč bude hezky a budu venku dýl a dýl a přes léto TV vůbec nemusím. Sledovala jsem VKV a Růžovka mě neba, ani Ulice.

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 16.03.2010 10:36
     

    Mě ten Sex se líbil, ale taky jsem toho viděla tak polovičku

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Seriály

    Datum: 16.03.2010 13:47
     

    Tak a já koukám na Moje tlustá Valentýna love smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 16.03.2010 15:56
     

    Viděla jsem teď oba díly nové pojišťovny a nějak se v tom neorientuju...asi proto, že jsem nesledovala předcházející řadu... grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 17.03.2010 01:25
     


    Mona napsal(a):

    Viděla jsem teď oba díly nové pojišťovny a nějak se v tom neorientuju...asi proto, že jsem nesledovala předcházející řadu... grinning smiley

    Neorientovala by ses, i kdybys předcházející řadu viděla, to mi věř! winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 17.03.2010 08:25
     

    Já koukám na Kriminálku Anděl a pravidelně usínám u detektivek večer na Primě

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 17.03.2010 09:00
     

    Mona....za chvilku do toho vklouzneš....nebuj....grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 17.03.2010 09:05
     

    tak Poišťovu pozerám aj ja a celkom to ujde,čakám však na nové časti Vyprávěj,no a pozrela som si aj novú čásť Prešlapov a aj na to sa dalo pozerať,ja teda pri každom tom seriale aj cvičím,tak to mám ako taký doplnok k poteniuwinking smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Seriály

    Datum: 17.03.2010 12:18
     


    Evca napsal(a):

    Já koukám na Kriminálku Anděl a pravidelně usínám u detektivek večer na Primě


    Tak na Anděla koukám taky thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 22.03.2010 20:28
     

    Jdu žehlit k Zázrakům života smiling smiley. Nevím, jestli to bude "zázrak", ale aspoň to u toho rychleji utíká winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.