úterý 30. dubna, 22:49 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 19
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 04.12.2008 08:40
     

    Majka,

    Tutově Hvězdná brána.Já na ni čučím ráno v 9 hod. na AXN a pak ještě na Nově odpoledne ve 15:00h.

    JABRAKA

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 05.12.2008 23:06
     

    jabraka takže sci-fi ,tě baví ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 30.12.2008 11:09
     

    Hvězdu Pojišťovny štěstí Alenu Antalovou, která ze seriálu odchází kvůli svému třetímu těhotenství, čeká na obrazovce krutá smrt. A deník Aha! už ví, jak zemře. „Ve scénáři se to vyřešilo tak, že Anička zemře při potápění," prozradil Aha! zdroj ze štábu.

    Pro další režiséry je herečka varováním, aby ji už do nekonečných seriálů neobsazovali, ale našli pro ni skvělou roli v celovečerním filmu, třeba během jeho natáčení neotěhotní. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    ***

    Když nevědí, co s nima, nechaj je umřít... thumbs up angry smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 30.12.2008 11:21
     

    Jo tohle uz jsem taky slysela ale nechat ji potreti otehotnet v jednom serialu uz by bylo trosku trapny ne? ja bych ji asi poslala nekam pryc grinning smiley nebo jako tenkrat v Dalasu by se pak mohl nekdo probudit po roce a rict ze to byl vsechno jen sen (az by porodila a chtela se vratit....)

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 30.12.2008 22:27
     

    Nesleduji to ,ale vím ,že už se nemůže dočkat dalšího potomka.Jak je vidno tak to ji baví žít pro rodinu.Nebude mít čast na hraní a to je škoda je docela dobrá herčka.

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 02.01.2009 21:26
     

    Žádný seriál alá pojišťovna, ordinace atd. nesleduju. Jednak na to nějak nemám čas, ani chuť. Ale zrovna jsem viděla upoutávku na Nově na Tudorovce. Tak ty si asi nenechám ujít. Přečetla jsem o nich už pár knížek a viděla i nějaký ten dokument, či film... Tak se těším.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 02.01.2009 22:29
     

    Nathanaella- tento seriál už šel na Markize .Viděla jsem jenom něco a asi se opět nebudu koukat.Ty seriály beru jenom tak ,když někdy nevím na co bych koukla.Není to často.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:30
     

    Sledujete některá Džungli rtěnek?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:31
     

    Já se k tomu ještě nějak nenachomýtla sad smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:33
     

    Já u prvního dílu usnulastydlin smiley stydlin smiley dneska mám dilema-Majora Zemana nebo Horáciaconfused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:37
     

    já to mám jasný, honza vede thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:39
     

    Džungli rtěnek mám akorát ve starých šminkách, které roky nepoužívám a bůh ví proč je nedokážu vyhodit.eye rolling smiley grinning smiley

    seriál nesleduju, už z upoutávek jsem usoudila, že to bude pro náročné diváky, tak to vzdávámgrinning smiley , ale na Zemana bych se jukla.winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:40
     

    Horátio to jistí, já včera viděla konec, že ho postřelili. Tak jsem zvědavá, jak vysvětlej, že to přežil.

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:40
     

    Horazia včera zastřelili Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 27.01.2010 19:42
     

    Začnu Horatiem,Honza začíná až ve 20.15.Ony tady sice holky mumlají cosi o Combackueye rolling smiley ale maj smůlu,pustěj si to v pokojíčkusmoking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.