čtvrtek 2. května, 21:56 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Kordes

Datum: 05.03.2012 08:45
 
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 17
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.06.2014 22:37
     
    dscn1163.jpg

    jo - Sneewitchen nemá moc trnů . ta je celkem hladká . mám dvě - obě tahám nahoru . jednu na pergolu , druhou na oblouk

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Kordes

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.06.2014 23:01
     

    Kájo, ta tedy je mls smiley . To mne nenapadlo, že by se dala vytáhnout, ale stejně na místě kde je zasázená by to nešlo.

     
  • Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 12.06.2014 23:08
     

    Mě moje Schnewichen děsí, musím ji víc stříhnout, nemám pro ni oporu, mám ji z krabice a měla to být čajovka, takže je v čajovkovém záhonu a vlaje a kácí se. Bude muset být poslušná :-)

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 08:18
     
    dscn1402.jpg

    Novalis

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 09:17
     
    006op.jpg

    Rhapsody in Blue

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 12:23
     
    dscn1367.jpg

    malá ,ale čiperná winking smiley thumbs down

    kvůli téhle krasavici ještě dnes natřu ten sloupek spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Jevgenija
    Status: začátečník

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 12:26
     

    Kajo tak velkou Leonardo DV jsem ještě neviděla krása. eye popping smiley smiling smiley Moje LDV je ve stinu ještě nekvěte a nemá tak pěkne misto.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 12:49
     
    dscn1489.jpg
    Další fotografie:

    no ona má právě špatné místo je těsně u plotu a u kůlny . nemá kam lézt . no ale na to jakou ji uvádějí výšku -- neuvěřitelná . eye popping smiley . dostala koninu a chce se zbláznit .. je na slunku a květy nádherně drží - později romanticky vyšisují- mám i Red Leonarda - druhý rok . roste hezky , ale je to řvavka .

    fotky na slunku , takže nic moc .. ale chtěla jsem je tady připnout ,tak nahonem- RL.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 13:02
     



    kaaj napsal(a):

    Novalis

    .......Kaaj, na sloupek se vykašli winking smiley , o té Novalis, jsem chtěla psát, že bych ji mohla a nakonec jsem to vymazala, vysoká 80 cm , mrazuvzdorná thumbs down a ještě tady mám / obrázek v časopisu / Summer Memories, je o trošku vyšší a vypadá romanticky flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (13.06.2014 14:26)
     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 13:04
     
    img_9646.jpg
    Další fotografie:

    Kájo, ten teda je thumbs down. Oni ti Leonardi mají nádhernou barvu přecházeící ze sytě růžové do světle i bez slunka a jsem z nich paf, denně je obhlížím. Mám dva, řízkovaný jede jak blázen - ten na fotce a myslím tě brzo doženem winking smiley

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 13:19
     

    Krásní Leonardi!!! thumbs down thumbs down thumbs down 

     

    Od jara mám jednu leonardí sazenici též, ale zatím se mátoří, to suché jaro a předtím suchá zima nic moc pro nové sazenice. Už jsem vyléčena z jarní výsadby, to raději znovu sázet v mínusech, než v do suché horké půdy.

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 14:28
     

    Kirsten, to určitě, stejné je to i u nás

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 14:48
     

    díky, Dano!

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 20:58
     

    prostě Leonardo da Vinci do každé zahrady .. winking smiley ještě k růži Novalis ..má víc než 80 cm -ale já na jaře nestříhala .. tak si proto .. kdysi jsemji moc chtěla - ale teď mi připadá taková nějaká smutná -- ta barva .. sice zvláštní , krásně složený květ . ale už tak nejásám .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (13.06.2014 21:31)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Růže Kordes

    Datum: 13.06.2014 21:01
     



    kaaj napsal(a):

    prostě Leonardo da Vinci do každé zahrady .. winking smiley ještě k růži Novalis ..má víc než 80 cm -ale já na jaře nestříhala .. tak si proto .. kdysi jsemji mioc chtěla - ale teď mi připadá taklová nějaká smutná -- ta barva .. sice zvláštní , krásně složený květ . ale už tak nejásám .

    ....... Kaj ta barva je nádherná flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.