pondělí 29. dubna, 21:13 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Györy a Ježovič

Datum: 05.03.2012 11:42
 

[rysroses.real-net.sk]

Na skoro domácího šlechtitele nesmíme zapomenout, to by byl hřích



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil jaja99 (12.07.2016 20:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 12.07.2016 20:38
     
    dscf1458.jpg
    Další fotografie:

    Ckollo a Csángóföld

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Györy

     
     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 12.07.2016 20:42
     
    dscf1538.jpg
    Další fotografie:

    Přidala jsem do titulku pana Ježoviče, myslím jsou s s panem Görym blízcí a tak nějak patří trochu k sobě.

    Růžička pana Ježoviče Čipka, moc krásná, dlouho kvete a dělá v kytici velkokvětým pěkný doprovod

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 12.07.2016 20:48
     
    dscf1482.jpg

    Málem bych zapomněla, úžasná růžičla Dyenis, kvete už nevím jak dlouho, ale snad stále:-)

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy

    Datum: 12.07.2016 21:20
     
    dsc02309.jpg
    Další fotografie:

    Jájo, dík za přidání pana Ježoviče. Mám od něho Čipku, Baletku/ té jsem ty první květy nestihla vyfotit, uschly horkem/ a Černicu. Všechny tři vypadají slibně thumbs down love smiley

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 21.02.2017 21:54
     
    jaja99 napsal(a):

    Málem bych zapomněla, úžasná růžičla Dyenis, kvete už nevím jak dlouho, ale snad stále:-)

     

    Ahoj Jajo, tak tu zase sedím u růžiček a kochám se love smiley . Ani jsem nevěděla, že ty mrňavky udělají takovou parádu. Já dávám přednost pnoucím angry smiley před čajovkama (většinou), protože mají více květů a ty tu pěstuješ takové růžičkové přívaly thumbs down . Z té Ckollo jsem nadšená a vůbec.......máš nádhernou zahradu, máš jich tam hodně a jsou úžasné thumbs down flower smiley thumbs down . A ostatním růžičkářkám se taky pěkně daří, máte to holky překrásné. Mám co dohánět sad smiley .

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 21.02.2017 21:56
     

    Věrko to ži už takhle raší růžičky?? eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 21.02.2017 22:21
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley ne, ne......ty ještě všechny spí flower smiley Ty nahoře jsou z léta ....

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 22.02.2017 07:25
     

    Verusko já vím, je mi jasné že ještě nekvetou. Teď koukám kam zmizela tvoje fotka kterou jsem komentovala a ona je na první stránce téhle diskuse, no nejsem já blbá? sad smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 22.02.2017 17:40
     

    grinning smiley No jo, to už máme z toho jak se moc těšíme na jaro...... flower smiley

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 08.03.2017 13:36
     

    Ahoj, prosím o radu. Přišla mi od p.Basíka růžička Fairy Queen. Je v asi 1litrovém Květináči, je krásně narostlá , košatá, taková koulička, poměrně hezky hustá. Mám v plánu nechat ji růst (výhledově) v květináči 30cm na 35cm výšky confused smiley.

    Mohu ji zasadit hned do tak velikého nebo teď do nějakého prostredního a třeba za rok, dva, přesadit do toho plánovaného?

    please smiley please smiley please smiley Evina

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 08.03.2017 13:42
     

    Sadila bych ji do přiměřeného květináče, moc volného prostoru je spíš na škodu.

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 08.03.2017 17:32
     

    Dík za radu, já jsem si říkala ,že to bude asi lepší, ale na druhou stranu - co kdybych ji zbytečně utiskovala. Ty máš hodně zkušeností, flower smiley tak to tak udělám. Ještě mi dnes přišly velkokvěté bílé Mount Shasta a Virgo a světle fialová (do modra) Mistica, tak je večer namočím a zítra jdou na zahradu. Takové jako máš Ty to u mne nebude, je to taková mírnější mrazová kotlina, ale snad tam půjdou. Nějaké angličanky tam už mám a zatím se držejí. Dnes ráno tu byly -3st., tak ty noční mrazíky tu ještě budou. Dík Evin. winking smiley

    A s těma mrňavkama to nějak vymyslím přes léto. A na podzim objednám. Ahoj.

     

    Mám objednávku tří růží u p.Šípa thumbs down , a musím říct, že je fantastickej. Před chvílí mi přišel mail, jestli je chci po pondělku nebo až další týden. To je opravdu výjimka nezi zahradníky. A to jsem objednávku dělala před týdnem eye popping smiley po telefonické dohodě. To se fakt nevidí smiling smiley thumbs down thumbs down thumbs down .

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Evin (11.03.2017 22:19)
     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 21.06.2017 21:02
     
    dscf3401.jpg
    Další fotografie:

    Vila Pothon, Neti, Györy mama, Talas a miniaturní Iglic

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 21.06.2017 21:49
     

    Jajo, no ty jsou nádherné love smiley love smiley love smiley , a co mají poupat. To si je ještě dlouho užiješ i teď v těch vedrech. Já mám zatím z mrňavek jen Fairy Queen, moc se mi líbí, ale zatím má jen pár jednotlivých květů, ale moc hezký tvar a i ta rudá je krásná thumbs down . A poupátka taky jsou, tak uvidím.

    Neti,Györy mama a Talas - kvetou jen jednou nebo vydržejí přes léto? Růžové tolik nemusím, i když jsou krásné, spíš nějakou žlutou nebo oranž. Můžeš nějakou doporučit ? Tyhle tři budu určitě shánět.



    jaja99 napsal(a):

    Vila Pothon, Neti, Györy mama, Talas a miniaturní Iglic

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy a Ježovič

    Datum: 21.06.2017 22:28
     
    dsc05386.jpg
    Další fotografie:

    Tak se taky přidám........ Černica, Hejce, Jaroslav Ježek, Rosa Marika a Hybe flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (22.06.2017 21:00)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.