pondělí 29. dubna, 19:55 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert

Růže Györy a Ježovič

Datum: 05.03.2012 11:42
 

[rysroses.real-net.sk]

Na skoro domácího šlechtitele nesmíme zapomenout, to by byl hřích



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil jaja99 (12.07.2016 20:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 29.06.2016 22:15
     
    img_3905.jpg
    Další fotografie:

    Ta první je Baba Kay a ta druhá nevím...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Györy

     
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy

    Datum: 30.06.2016 20:20
     
    dsc02381.jpg
    Další fotografie:

    Baba Kay...dnes se rozvily první tři kvítky na nováčkovi Csángóföld...je to opravdu mrňka max. 30 cm. A nevíte někdo, co by mohlo být tohle za růžindu/ Samaria to není/.....přišla mi jako Színi Szebo Alájos, ale ta to určitě není........ flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 30.06.2016 20:25
     
    dscf0961.jpg
    Další fotografie:

    Věrko a co to mám já??? Měl to být SSA jako ten Tvůj, je to Samaria nebo ne?

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy

    Datum: 30.06.2016 20:39
     
    dsc02751.jpg
    Další fotografie:

    Já jsem z toho jelen.....tohle je moje Samaria každá fotka z jednoho roku po sobě / všechny okolo 15. 6. - 2014, 2015, 2016/......asi napíšu p. Šípovi a požádám o konzultaci..... spinning smiley sticking its tongue out Možná ta tvoje to Samaria je.....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil quendery (30.06.2016 20:40)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy

    Datum: 30.06.2016 20:49
     
    dsc02494.jpg
    Další fotografie:

    Jájo, teď jsem ještě štrachala u Šípa.....ta moje, nemohl by to být Dr Limbacher ? [www.ruzeskalicany.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 30.06.2016 20:50
     

    Hmm, mohl, já Dr. Limbachera nemám.

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 01.07.2016 12:11
     

    Věrko jsem blbka ta Tvoje zaměněná Vila Pothon, metrové pruty???? A není to Ckolo, mě dnes otevřelo první květy a je mi to jasné:-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (01.07.2016 21:24)
     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Györy

    Datum: 01.07.2016 13:55
     
    dsc02806.jpg
    Další fotografie:

    Jájo, Cskolo to není.....ta moje je krvavě rudá, sametová...na těch fotkách to nevynikne ...no červená je nefotitelná spinning smiley sticking its tongue out

    Jo a vykvetl mi první kvítek Jentö Reno....zatím je jednoduchej, uvidím další, ty už by měly být trochu "kudrnatější". Má asi 4cm v průměru a tváří se, že bude hezká. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 01.07.2016 21:26
     
    dscf1348.jpg

    Moje Ckollo před rozkvetením

     
  • Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 02.07.2016 13:59
     
    p7021791.jpg

    Tuto růži jsem koupila od pana Šípa Mám ji dva roky. Až letos jsem zjistila, že neodpovídá výškou, moje je 1 m vysoká a má dosahovat 40cm. Barva se mi taky nezdá. Má kvést oranžově. Tato je bílá s nádechem do růžova. Poradí mi některá z vás, která růžička by to mohla být?

     
  • Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 07.07.2016 17:30
     

    Tak už radu nežádám, ta moje 1 m vysoká růže je opravdu Zora Lili. Je krásná, ale proč pan Šíp uvádí vel. daleko nižší, to je mi záhadou. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Růže Györy

    Datum: 07.07.2016 18:02
     

    Alenko růže nikdy nerostou podle tabulek, mám i dvě stejného druhu a každá roste zcela jinak, nad tím netřeba se pozastavovat:-), to je příroda.

     
  • Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 07.07.2016 18:37
     

    Jájo, asi to tak je, budu s tím napříště počítat. Včera jsem byla u Věrky a ta jí má vysokou tak půl metru a ta moje je takový obr. Taky je to zaviněno bonitou půdy. Nejsou ty naše kytiny podle metru. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 07.07.2016 20:03
     

    Zora Lili je nádherná....

    Alenka napsal(a):

    Jájo, asi to tak je, budu s tím napříště počítat. Včera jsem byla u Věrky a ta jí má vysokou tak půl metru a ta moje je takový obr. Taky je to zaviněno bonitou půdy. Nejsou ty naše kytiny podle metru. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Mám dvě Crocus rose asi 3m od sebe, jedna je slušný keřík 60 cm vysoká, druhá valí o metr více a to ji stříhám. Podle tabulek má mít Jacques Cartier 150 cm a mám co dělat aby nebyla vyšší. Marie Dermar má určitě více než 350 cm a to tam určitě nebyla taková výška, ze začátku to byl keř, to bych ji nesadila k plotu. Oblouk jsem tam dávala později, bo mi přepadala přes plot.

    Zase 2 roky nebyla pořádná, tedy normální středoevropská zima, to co je teď v zimě u nás, je běžné někde daleko jižněji v horách na Balkáně. Dokonce i v horách v severním Řecku je více sněhu než u nás, na vánoce je u nich 0°C a sněží a u nás je jaro.

     
  • Status:

    Re: Růže Györy

    Datum: 07.07.2016 21:00
     
    dscn5032.jpg

    Alenko, tady Zora L. vyšlehla prutisko i přes metr - na f. vlevo nahoře s poupaty.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.