čtvrtek 2. května, 22:32 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Reklamy

Datum: 23.11.2007 17:40
 

Tak dnes se mi nějaká krasavice snažila umýt obrazovku zevnitř ovcí,což mě přimělo popsat Vám přípravu mého otce k odjezdu na nákup.

Začíná to holením,kdy je vše špatně-strojek má málo břitů,pěna nepokryje to,co gel a není chladící emulze(hlavu do mrazáku zatím nestrká).Následuje kontrola přítomnosti či nepřítomnosti prasete v podpaží a komentář o antiperspirantech.Při oblékání je mámě vyčiněno za blbej prášek a špatnou aviváž.Následuje přesun před zrcadlo a kontrola obličeje.Krémy doma stojí za h...neboť mu nějak nemizí vrásky a tudíž nemůže použít makeup.Nebudu zdržovat komentáři týkající se rtěnek a řasenek(proč nemáme Mabyline,když už jsem se blbě narodil)a popíšu hodnocení vlasů.Šampon je špatně,nemá zářivé vlasy(co pamatuju,je šedivej),dilema o značce barvy(matka jde do vrtule),následuje řešení problému s větem,deštěm a sluncema diskuse o tužidle,ve které se táta dožaduje push-up efektu a 100% objemu.Nakonec usoudí,že účes drží.Máma si oddechne,že konečně zjistí,zda čerstvé je skutečně čerstvé a míří k autu.Minule ovšem táta vyšperkoval odjezd tím,že na celou ulici oznámil,že nikam nejede,protože nemá tu intimku co voní.Bába od vedle málem vypadla z okna a máma byla na infarkt.Vše doprovázeno chechotem mým a mých dětí.

Jinak můj otec je skvělej člověk a hlavně jsme všichni doma normální

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 13
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 10:26
     

    Suee..počítačovej trik... winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Reklamy

     
     
  • Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 10:45
     

    Ta "vodní" je dobrá. Akorát jsem ji začala vnímat, až když manžel poznamenal cosi o depilaci. stydlin smiley grinning smiley Je fakt, že televize jde nějak mimo mne. Stíhám ji akorát poslouchat. Aby taky ne, když neustále čučím do monitoru, že jo? smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 10:53
     

    Asi jo Lado..ale skvelej trik thumbs down grinning smiley ja porad cekam kdy ta voda stece grinning smiley grinning smiley a to jsem zenska!co pak ti chlapi? eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 11:07
     

    Já se přiznám, že mě v té reklamě irituje ten ruskej přízvuk, syn ho považuje za sexy. Je to zjevně otázka pohledu.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 11:08
     

    Vidis ja byla tak zaujata tou vodou ze jsem si zadneho prizvuku nevsimla grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 16:17
     

    u nás poslední dobou letí reklama na pivo.pánové,to byl zase klepec.no dnes konečně skončila podzimní fotbalová část /mimochodem,žádný klepec/,tak doufám přejdem na jinou.Třeba,mami,ale to se ted tak nosígrinning smiley ,páč gatě na půl žerdi zase iritujou mě.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 21:40
     

    Majko, my na to čučeli s manželem a já povídám, že mě fascinuje i ten její cizí přízvuk... a von to je teda ruskej přízvuk, jo??? eye popping smiley Tak to jsem neodhalila... mě se to líbí taky. thumbs down winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 03.11.2008 19:01
     

    Tak tuhle reklamu nějak neslyšela nevím o co go go go .

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 03.11.2008 19:08
     

    Majko, moje řeč, taky mi sere.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 13.12.2008 23:18
     

    co říkáte na kampaň "Nemyslíš zaplatíš!!"

     

    Musím říct, že mi jde pokaždý mráz po zádech.. ale na někoho to určo působit bude. Minule jsem to chtěla sešlápnout, když jsem jela pozdě do práce a vezla děti k našim. Pak jsem si vybavila tu ženskou, jak ji prolítne dítě předním oknem a řekla si: Radši přijedu pozdě a unesu nějaký významný pohled, než abych nedojela vůbec... sad smiley sad smiley sad smiley

     

     

    [www.novinky.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (20.01.2009 11:12)
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 13.12.2008 23:20
     

    drsné,ale pokaždé si to vybavím za provozu a myslím,že takových je víc,tudíš to bude určitě co platné a účinné.aspon doufám.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 13.12.2008 23:24
     

    Tak dneska jsem viděla tu reklamu s dítětem na okně celou,jak tam to dítě vztahuje ručičku po rodičích a bylo to opravdu drsný.Nevím zda tohle pohne s mladýma okolo 18 let.Protože dost havárii je v mladších kategorii a to ještě nemají žádnou zodpovědnost. sad smiley thumbs up

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 09:56
     

    S těma mladýma by mohla hnout ta s kouřením trávysmoking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 10:09
     

    Pochybuju. Bo JIM se to stát přece nemůže, že... eye rolling smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 14:59
     

    Bo jim nic nehrozí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.