čtvrtek 2. května, 20:19 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Reklamy

Datum: 23.11.2007 17:40
 

Tak dnes se mi nějaká krasavice snažila umýt obrazovku zevnitř ovcí,což mě přimělo popsat Vám přípravu mého otce k odjezdu na nákup.

Začíná to holením,kdy je vše špatně-strojek má málo břitů,pěna nepokryje to,co gel a není chladící emulze(hlavu do mrazáku zatím nestrká).Následuje kontrola přítomnosti či nepřítomnosti prasete v podpaží a komentář o antiperspirantech.Při oblékání je mámě vyčiněno za blbej prášek a špatnou aviváž.Následuje přesun před zrcadlo a kontrola obličeje.Krémy doma stojí za h...neboť mu nějak nemizí vrásky a tudíž nemůže použít makeup.Nebudu zdržovat komentáři týkající se rtěnek a řasenek(proč nemáme Mabyline,když už jsem se blbě narodil)a popíšu hodnocení vlasů.Šampon je špatně,nemá zářivé vlasy(co pamatuju,je šedivej),dilema o značce barvy(matka jde do vrtule),následuje řešení problému s větem,deštěm a sluncema diskuse o tužidle,ve které se táta dožaduje push-up efektu a 100% objemu.Nakonec usoudí,že účes drží.Máma si oddechne,že konečně zjistí,zda čerstvé je skutečně čerstvé a míří k autu.Minule ovšem táta vyšperkoval odjezd tím,že na celou ulici oznámil,že nikam nejede,protože nemá tu intimku co voní.Bába od vedle málem vypadla z okna a máma byla na infarkt.Vše doprovázeno chechotem mým a mých dětí.

Jinak můj otec je skvělej člověk a hlavně jsme všichni doma normální

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 13
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 12:40
     

    A víš že docela jo, ty s tim Chuckem jsou fakt vtipný a ta bruslící je moje nej grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Reklamy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 12:42
     

    tak to se budu muset kouknoutwinking smiley . Tudle na mě dcera...mami ta reklama s tou opicí jak jede je super co? Povídám....neznám žádnou vopici. Tak to holt budu muset zhlídnout, abych nebyla za nevzdělancegrinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 15:03
     

    Smrčky od vodafonu mi ušetřily spoustu peněz :-) přihlásila jsem se bo sms brány a 500 sms je dobrých no ne?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 16:54
     

    taky vůbec nevím vocogousad smiley . Ale se mi to netýká asi , mám O2

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 17:32
     

    Irisko to je pro každého ať máš síť jakou chceš :-), jen se přihlásíš tady a máš 500 sms zadarmo :-) Do 31.12.

    [park.vodafone.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 17:34
     

    Jaji to je posílat sms z PC?

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 17:35
     

    Blbý reklamy. Snažím se od nich odcházet, neposlouchat, ale není úniku...Jediný čemu věřím je jar, který používám léta. Ostatní mám na háku, pokud to není cenově přijatelné. Četla jsem v Blesku příspěvek čtenáře, který si dal tu práci a spočítal, že reklama v Ordinaci trvá 35 minut a čistý čas seriálu je 37 minut eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Jednou sem to měla puštěný a dost dlouho mluvili o nábytku Jamall, takže je placená reklama i v seriálu mimo reklamní čas. Děs! angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 17:38
     

    jo ta reklama na Jamall mě taky šokovala....to se hned tak nevidí. A taky mě to zaujalo, jak to mohli dopustit.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 17:43
     

    Je to o penězích a my na to tlemíme jako kdybysme se nedokázali sami ničím zabavit confused smiley .Babička říkala, že kromě toho nábytku si ještě všimla, že tam pořád opakovali název nějakého léku. Taky účelově angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 17:59
     


    iriska napsal(a):

    Jaji to je posílat sms z PC?

    Jo Irisko jde , do Vodafonu to jde zadarmo stále a do těch dvou dalších sítí je to teď zadarmo :-) taky

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 18:02
     

    Na Jamal?? To jsem neviděla to je u nás :-)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 18:24
     

    aha Jaji díky......winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 20:23
     

    To je teď nový fenomén, placená skrytá reklama ve filmu nebo tady v RZ. Poznáte to tak, že se v levém rohu objevi PP. Teda ten Jamall je tam fakt trapnej, navíc velká část zařízení je z IKEA grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 20:27
     

    RZ...PP ....to je co?please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 22.11.2010 20:29
     

    Jaká je ta reklama na Jamal?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.