čtvrtek 2. května, 19:43 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Reklamy

Datum: 23.11.2007 17:40
 

Tak dnes se mi nějaká krasavice snažila umýt obrazovku zevnitř ovcí,což mě přimělo popsat Vám přípravu mého otce k odjezdu na nákup.

Začíná to holením,kdy je vše špatně-strojek má málo břitů,pěna nepokryje to,co gel a není chladící emulze(hlavu do mrazáku zatím nestrká).Následuje kontrola přítomnosti či nepřítomnosti prasete v podpaží a komentář o antiperspirantech.Při oblékání je mámě vyčiněno za blbej prášek a špatnou aviváž.Následuje přesun před zrcadlo a kontrola obličeje.Krémy doma stojí za h...neboť mu nějak nemizí vrásky a tudíž nemůže použít makeup.Nebudu zdržovat komentáři týkající se rtěnek a řasenek(proč nemáme Mabyline,když už jsem se blbě narodil)a popíšu hodnocení vlasů.Šampon je špatně,nemá zářivé vlasy(co pamatuju,je šedivej),dilema o značce barvy(matka jde do vrtule),následuje řešení problému s větem,deštěm a sluncema diskuse o tužidle,ve které se táta dožaduje push-up efektu a 100% objemu.Nakonec usoudí,že účes drží.Máma si oddechne,že konečně zjistí,zda čerstvé je skutečně čerstvé a míří k autu.Minule ovšem táta vyšperkoval odjezd tím,že na celou ulici oznámil,že nikam nejede,protože nemá tu intimku co voní.Bába od vedle málem vypadla z okna a máma byla na infarkt.Vše doprovázeno chechotem mým a mých dětí.

Jinak můj otec je skvělej člověk a hlavně jsme všichni doma normální

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 13
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 20:26
     

    podobné reklamy jsem slyšela už i v rádiu.mluvený příběh,který končí katastrofou.můžu říct,že to mluvené slovo na mě působí víc,než tv klip.není sice nic vidět,ale ten plačtivý vystrašený hlas...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Reklamy

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 20:30
     

    Já si ji vybavuji velmi často a právě za volantem, a dokonce jsem se celý autobusový dvoudenní zájezd (tento víkend) poutala v autobuse eye popping smiley.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 20:37
     

    Stano,to jsi byla asi jediná.Autobusem jezdím denně a pokud jsou v busu bezp.pásy, má cestující povinnost se připoutat,ale já jsem ještě nikdy nikoho neviděla.sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 20:42
     

    Já se například v autě poutám jaksi automaticky, i když jedu třeba 30 m. Ale když vidím některé rodiče, jak hazardují se svýma dětma, to bych jim fakt nakopala prdel.

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 20:59
     

    Holky poutejte se Dášu pásy zachránily a mýho kluka taky, takový ty kecy rádobyprofíků co viděli bouračku a někdo tam kvůli pásům zůstal jsou podle mě blbý hemzy.

    Majčí poutám se i když jdu přeparkovat, bez pásů si v tom autě připadám taková moc navolno....

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:05
     

    Já taky, je mi to fyzicky nepříjemný, když nejsem připoutaná.

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:08
     

    Jo?? Tak nejsem sama takovej cvok, to jsem ráda, mám mezi známými pár chronických nepoutačů a dost mě štvou.

    Taky mě štve náš dětský doktor, je mi potom sice prd, ale on jezdí se svým dítkem na klíně za volantem nedej bože aby musel víc brzdit. A tváří se jako děsnej king, debil jeden

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:11
     

    To je teda kretén thumbs up

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:14
     

    v autě je to samozřejmost,ale v autobuse je to fakt ojedinělé.thumbs up

    mmch 2 moji spolužáci měli kdysi dost vážnou nehodu,bo se jeli projet v závodním autě jednoho z otců ,profi závodníka,jeden byl připoutaný, zůstal v autě a to ho zachránilo,bo kdyby vyletěl narazil by do stromu.druhý poutaný nebyl a to ho zachránilo,bo vyletěl z auta vedle toho stromu,který se nárazem zlomil a padl přímo na právě uvolněné místo spolujezdce.sad smiley confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:20
     

    Tomu já ovšem říkám z prdele klika.

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:29
     

    A nahrává to chronickým nepoutačům, kteří se neohlížejí na to kolika lidem pásy život zachránily a těch je určitě víc než takovýchhle šťastných z prdele klik.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:37
     

    Jájo, kdo nechce, tak si zkrátka nějakou výmluvu najde. Ale zrovna nedávno bourali nějakcí mladí kluci, tři na místě mrtví, jeden přežil. Proč asi? Jediný nebyl za frajera, že?

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:39
     

    Tohle už nepoutači raději nevidí.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.12.2008 21:41
     

    Tak můj názor je,že hluboko v totalitním režimu kdy pásy byly povinné jenom na předním sedadle ,jsem si to okusila se svými dětmi.Havarovala jsem přímo do domu a auto to odneslo samozřejmně nejvíce.Já měla po nárazu modřinu přes celé tělo,tam kde byl pás.Dcera byla na předním sedadle a měla z toho šok.Po ,kterém jsem ji nemohla dlouho dostat do auta.A jediné a velké štěstí bylo,že malá byla tak unavená,že usla.Při nárazu spadla na zadní sedadla a neštěsí se také ji nic nestalo.Já jako řidič jsem to ztrhla na svou stranu.Tak ,že jsem měla velkou tržnou ránu na koleně.A byla jediná hospitalizována na klinice. Tak ,že P O U T A T - Jedině P O U T A T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!please smiley please smiley please smiley please smiley nono smiley nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 18.01.2009 23:31
     

    [www.ahaonline.cz]

     

    Tady je holčička z reklamy na kofolu :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.