čtvrtek 2. května, 22:28 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Reklamy

Datum: 23.11.2007 17:40
 

Tak dnes se mi nějaká krasavice snažila umýt obrazovku zevnitř ovcí,což mě přimělo popsat Vám přípravu mého otce k odjezdu na nákup.

Začíná to holením,kdy je vše špatně-strojek má málo břitů,pěna nepokryje to,co gel a není chladící emulze(hlavu do mrazáku zatím nestrká).Následuje kontrola přítomnosti či nepřítomnosti prasete v podpaží a komentář o antiperspirantech.Při oblékání je mámě vyčiněno za blbej prášek a špatnou aviváž.Následuje přesun před zrcadlo a kontrola obličeje.Krémy doma stojí za h...neboť mu nějak nemizí vrásky a tudíž nemůže použít makeup.Nebudu zdržovat komentáři týkající se rtěnek a řasenek(proč nemáme Mabyline,když už jsem se blbě narodil)a popíšu hodnocení vlasů.Šampon je špatně,nemá zářivé vlasy(co pamatuju,je šedivej),dilema o značce barvy(matka jde do vrtule),následuje řešení problému s větem,deštěm a sluncema diskuse o tužidle,ve které se táta dožaduje push-up efektu a 100% objemu.Nakonec usoudí,že účes drží.Máma si oddechne,že konečně zjistí,zda čerstvé je skutečně čerstvé a míří k autu.Minule ovšem táta vyšperkoval odjezd tím,že na celou ulici oznámil,že nikam nejede,protože nemá tu intimku co voní.Bába od vedle málem vypadla z okna a máma byla na infarkt.Vše doprovázeno chechotem mým a mých dětí.

Jinak můj otec je skvělej člověk a hlavně jsme všichni doma normální

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 13
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 13.02.2008 18:44
     
    Tak uklízečky to musí vědět, že? Penny - penis, Jar - Yaris, atd.grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Reklamy

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Reklamy

    Datum: 13.02.2008 18:58
     
    Včera mi vyprávěla kadeřnice,že její syn přišel z házený a chlubil se,že dal gól z půlkygrinning smiley a strašně se divil,že řvala smíchy
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 13.02.2008 19:57
     

    Haňulko,mne nefunguje druhý a tretí odkaz od teba.

    Niečo pre hospodyňky:

    [www.metacafe.com]

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 13.02.2008 20:15
     

    anny napsal(a): ------------------------------------------------------- > Haňulko,mne nefunguje druhý a tretí odkaz od teba. >

     

    anny, jsou tu už delší čas, takže je možné, že nejsou docela pořádku. Druhý jsem zkusmo rozklikla a i přes výhružné hlášení se mi za chvilku v pořádku načetl, třetí nikoli, tady je alternativní klik:

    [kosmetika.dama.cz]

    Myslím, že to bylo dost populární, patrně už to budeš znát..

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 13.02.2008 20:42
     

    Haňulko dík,nakoniec sa mi to podla tvojho návodu podarilo.

    keď je teda reč o reklamách tak sem musím dať toto:

    [url]

    ;eurl=http://www.clixtv.cz/index.php?video_id=7MCJG29DMys&tag=%C4%8Desk%C3%A1[/url]

    Aj keď to asi poznáte.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 13.02.2008 22:52
     
    ahoj, možná to tu někdo psal, ale super je knížka od Oliviero Toscani, jmenuje se Reklama je navoněná zdechlina, tento pán je reklamní fotograf, ale u jeho knihy jsem se docela bavila winking smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 14.02.2008 10:27
     
    To bude asi ten pán od Benetonu,však? Inak mne sa Benetonské reklamy vždy páčili. Terko,dík za tip,idem sa pozrieť,či by sa tá kniha nedala niekde zohnať.
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 06.05.2008 22:05
     
    Helčo tak to byla jedna bomba za druhou .A hlavně ta akupunktůra tak to bych snad uhořela. thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 30.10.2008 20:29
     
    Momentálně se mi hodně líbí reklama na Mattonku - holka ve "vodních" šatech thumbs down
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 30.10.2008 20:32
     

    U nás doma vede: mladej, to si zapamatuj, jediný správný rozhodnutí je to, který můžeš kdykoliv změnit.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 30.10.2008 20:36
     
    Jo, tak ta je taky výborná! thumbs down winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Reklamy

    Datum: 30.10.2008 20:36
     
    U našeho mladýho (6) vede teda rozhodně reklama na Muller jogurty _ je to nějaký rozbitý!! eye popping smiley eye rolling smiley
    To se řehtá nahlas! winking smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 30.10.2008 22:57
     
    Blondýna s jogurtem vede a pak s tím mladým změnit můžeš vždycky. Super reklamy.
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 09:15
     
    Ta reklama na mineralku je fakt super! thumbs down akorat mi porad nejde do hlavy jak to natocili????? nevite nekdo confused smiley please smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Reklamy

    Datum: 01.11.2008 10:09
     

    Kamerou?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.