pondělí 6. května, 19:41 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Otazka
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Potřebujete si zanadávat?

Datum: 25.02.2008 18:16
 

Tady je to správné místečko. winking smiley

Dneska mě ještě nic a nikdo nenaštval, ale nechválím dne před večerem. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Otazka (07.11.2011 18:57)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:36
     



    Didi napsal(a):

    Taku, to nebyl Ruda, to jsem byla ja ...

    Jéé, Didi, moc se omlouvám, ale vzal jsem to nějak podle nicku - podobné fotky (barevný odstín).

    Většinou si kluky a holky nepletu winking smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat?

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:39
     



    ejka napsal(a):

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni grinning smiley

    Ejko,on nejen dobře vypráví,ale i vypadá (nespravedlnost sad smiley ) smoking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:43
     

    Taku, to se neomlouvej, ale ujistuju te, ze v realu by sis me s klukem sotva spletl, pokud nemas 8 dioptrii. winking smiley

    tak63 napsal(a):



    Didi napsal(a):

    Taku, to nebyl Ruda, to jsem byla ja ...

    Jéé, Didi, moc se omlouvám, ale vzal jsem to nějak podle nicku - podobné fotky (barevný odstín).

    Většinou si kluky a holky nepletu winking smiley .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:44
     



    Evca napsal(a):



    ejka napsal(a):

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni grinning smiley

    Ejko,on nejen dobře vypráví,ale i vypadá (nespravedlnost sad smiley ) smoking smiley

    Ahoj Evčo, rád bych na to odpověděl, nemohu, bo jsem šel právě spát tongue sticking out smiley

    díky L.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:45
     



    tak63 napsal(a):



    Evca napsal(a):



    ejka napsal(a):

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni grinning smiley

    Ejko,on nejen dobře vypráví,ale i vypadá (nespravedlnost sad smiley ) smoking smiley

    Ahoj Evčo, rád bych na to odpověděl, nemohu, bo jsem šel právě spát tongue sticking out smiley

    díky L.

    Ne, ty se bojis, my vime, ze sem manzelka urcite nahlizi. winking smiley winking smiley winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:50
     



    Didi napsal(a):



    tak63 napsal(a):



    Evca napsal(a):



    ejka napsal(a):

    Taku si uzasnej vypravec, prave jsem se po dlouhe dobe od srdce zasmala.

    A ty prihody o umrtich me zajimaji - nebojte nejsem nijak zvracena - ale uz ted je mi jasne, ze v Takove podani to bude bajecne cteni grinning smiley

    Ejko,on nejen dobře vypráví,ale i vypadá (nespravedlnost sad smiley ) smoking smiley

    Ahoj Evčo, rád bych na to odpověděl, nemohu, bo jsem šel právě spát tongue sticking out smiley

    díky L.

    Ne, ty se bojis, my vime, ze sem manzelka urcite nahlizi. winking smiley winking smiley winking smiley grinning smiley

    ... kdo by se z chlapů nebál, když je tu tak přebuchtíno winking smiley grinning smiley , ale hezky se s Vámi povídá - to je fakt

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:53
     



     

    ... kdo by se z chlapů nebál, když je tu tak přebuchtíno winking smiley grinning smiley , ale hezky se s Vámi povídá - to je fakt

    No vzdyt my jsme take rady, ze se sem par "statecnych" odvazi. grinning smiley smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 00:57
     

    asi to není o statečnosti, ale o společných zájmech .... . thumbs down

    Musím to ještě upravit. Tohle je nadávací téma, tak by jsme měli nadávat na něco a né se radovat, že nás nepřejel vlak.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (30.03.2014 00:59)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 01:00
     

    No jo , ale nadavat, ze nas neprejel vlak, to by se asi taky nehodilo, ne? winking smiley A mne se dneska nechce nadavat. nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 07:44
     

    Taku, děkuju žes mě utvrdil v mém neježdění vlakem:-). Jinak to v té době muselo být v rodině smutné.....

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 10:50
     

    Jsem dala péct maso a dala jsem ho do menšího pekáče.A šla jsem ven se psy,však byl manžel doma.Přijdu domu ,doma smradu a čmoudu.Voda z masa přetíkala a zrovna se pálila a ten muj chlap se ani nepodivá co se děje nebo že by vypnul troubu.Ještě mě nadal že jsu ze psama venku a že on to maso do trouby nedal. confused smiley angry smiley

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 13:32
     

    Co mě štve dnes - soused debil. Konečně je trochu teplo venku, lidé netopí v kamnech, tudíž by se dalo i otevřít okno a porádně vyvětrat. Bohužel soused debil už od včerejška pálí nějaký mokrý bordel z tůjí a keřů, takže je tady nedýchatelno a hrozný smrad. Musela jsem zavřít i okno na WC, protože v baráku je to jak v udírně. Nejradši bych po něm hodila atomovku, nějaká domluva s ním marná (aby to nechal aspoň uschnout, nebo to ztopil v zimě v kamenech, nebo odvezl do lesa - ptáci by si v tom postavili hnízdo). Grrr, grrr!!!!! angry smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 13:41
     

    Emilko, to je tak když jeden dělá víc věcí naráz a druhý nemusí nic. To nasere angry smiley

    256 není jiné rady, než ty okna pozavírat a počkat až to soused spálí. On sice nic pálit nesmí, ale dělá to sousta lidí. My máme sousedy docela dál od nás, ale pálí taky. samozřejmě si vyberou krásný den, aby si všichni okolo pozavírali okna. Nejhorší ale je, když venku sušíš prádlo a ten kouř jde na to thumbs up Kdyby aspoň houkli přes zahradu, že budou zítra pálit, ať si pozavírám a nedávám prádlo ven, hned by to bylo nějaké lidštější.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 15:28
     

    Arturko, ono to pěkně nasere, u nás včera bylo navečer šedivo - a to jsme kraj Prahy angry smiley angry smiley . A všichni naráz, navečer proto, aby se čmoud svedl na grilování angry smiley .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat?

    Datum: 30.03.2014 15:36
     

    Taky občas pálím, ale suché a jen to, co nemá šanci zetlít v kompostu (tedy listy miscantu). To hoří a čoudí jen minimálně. Větší větve nechávám uschnout a topíme s nimi v létě venku v krbu. Ale taky tu máme takové šikuly, co zapálí hromadu zeleně a mokrého listí a nechají to dýmat několik dní. U mých rodičů to dokonce šikovně dělají tak, že ten bordel pracně vatahají do kopce až na konec zahrady (barák mají dole) a ten čoud pak jde o ulici výš k jiným lidem angry smiley Nějak nechápali, wo co go, když jim mamka řekla, že by to měli pohodlnější, kdyby si to stáhli dolů a zapálili pod svými okny.

     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.