neděle 28. dubna, 17:02 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: yaga
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

pomoc

Datum: 11.09.2010 20:10
 

Nemohu se dostat do žádné diskuse.Když si nějakou vyberu sekne se stránka,objeví se hodiny a pak už jen,že program neodpovídá.Prosím co s tím?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 15
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 26.11.2011 12:50
     

    Přiznám se, že taky neklikám, protože si říkám, že když to nerve žíly moderátorům ani adminovi, proč by mělo mně.confused smiley Ale taky tam nelezu, abych pohoršeně poslala nováčka v riť i s jeho reklamou, protože tím ženu vodu na jeho mlýn a Weeku konám medvědí službu. Když zůstane přísdpěvek bez reakcí, myslím, že brzo zapadne do hlubin. Mám teda v ignoraci spoustu diskuzí, takže mně se propadá do pekel poněkud dýl, ale taková nějaká náruživá zahradnice a květinářka se na to jistě nekouká celý den.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Otazka (26.11.2011 12:57)
     
  • Autor: Reklama

    Re: pomoc

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 26.11.2011 12:55
     

    Já jsem úplně zapomněla na možnost nahlášení, už jsem to tedy napravila a budu teď už pečlivě nahlašovat vše reklamní zejména u nováčků, kde je to prvoplánové. winking smiley Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 26.11.2011 13:01
     

    Věrko, vypozorovala jsem, že některé jsou velmi důmyslné smiling smiley, člověk za tím původně ani nic nehledá... Založej diskuzi s nějakým vážně míněným dotazem, nechají to běžet a reklamu vloží až pak, jako že konečně problém vyřešily a ještě nám chtějí taky pomoct. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: pomoc

    Datum: 26.11.2011 19:46
     

    Třikrát je nahlášeno minimum. Něco odmáznu, (mazat vše nelze, některé plně skryté příspěvky je dobré mít v záloze...pro případnou identifikaci při zablokování ..už to bylo několikrát potřeba) . Někdy s tím mám problém, páč už je plno reakcí na nahlášený příspěvek...a po smazání pak diskuze postrádá logiku.., jak psala Anavi, důmyslně založené..Mohu ho skrýt rovnou, ale právě i s reakcema na něj..což je také pak problém, smazat nasledují normální příspěvky. Zdaleka nečtu všechno a na netu taky nesedím od rána do večera.Tak zjistím se zpožděním z mailu, na většinu bych ani nenarazila..

    Prosím, pokud na něco aktuálně narazíte, nahlašte a třeba pomocí SZ dejte echo i ostatním, kdo je zrovna přítomný, takto to bude rychle mimo sklo, po třech nahlášeních bude příspěvek automaticky skryt.

    Je to nejrychlejší možnost..., rychlá reakce právě přítomných..

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: pomoc

    Datum: 30.11.2011 18:39
     

    Ahoj,

     

    já ty nahlášené příspěvky taky mažu (stačí nahlásit jednou)..

    Pokud bych to povolil až od nějakého počtu příspěvků, tak se bojím že to dopadlo tak, že napíší nejdříve několik nesmyslných příspěvků a poté "reklamní"..

    Jinak, pokud usoudím, že je to reklama a je toho víc, tak tu stránku dám do spam listu. Pak nikdo nemůže takovou stránku napsat do příspěvku.. Zatím se to osvědčilo.. (a v spam listu už je přes dvacet adres)

     

    Honza

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 30.11.2011 19:15
     


    SPIKE napsal(a):

    Já jsem úplně zapomněla na možnost nahlášení, už jsem to tedy napravila a budu teď už pečlivě nahlašovat vše reklamní zejména u nováčků, kde je to prvoplánové. winking smiley Věra

    Taky se přídám s hlášením, nechtěla jsem být za prudiče eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley , mám k tomu své soukromé důvody v návaznosti na příjmení grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 02.12.2011 22:38
     

    Už jsem na spam list narazila, můj chlap je O.tto a příspěvek s jeho jménem bez nějaké té tečky navíc neprojde a neprojde grinning smiley

    Nemám s tím žádný problém, plně podporuju potírání vlezlé reklamy. thumbs down

    Jenom napoprvé to byla docela detektivka zjistit, co z mého dlouhého příspěvku Week tolik podráždilo. confused smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 02.12.2011 22:40
     

    grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 17.12.2011 12:14
     

    [www.week.cz]

    Chudák Dášin příspěvek, hotové spamové orgie pod ním. eye rolling smiley

    Čímpak to, že je toho v poslední době tolik? A neříkejte mi, že Vánoci, sic upadnu do deprese.

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 17.12.2011 12:17
     

    nahlásila jsem

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 17.12.2011 12:24
     

    Část jsem skryla pro admina a zbytek smazala.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 17.12.2011 12:45
     

    Díky, Majčí, to to přesně chtělo, fakt úroda. eye rolling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 08.04.2012 11:11
     

    Admine, nejdou vkládat do diskuzí fota!!!!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 08.04.2012 11:19
     
    puzzle.jpg

    No jo eye popping smiley

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 08.04.2012 11:22
     

    Já už mu ráno psala SZ

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.