sobota 27. dubna, 16:51 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: yaga
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

pomoc

Datum: 11.09.2010 20:10
 

Nemohu se dostat do žádné diskuse.Když si nějakou vyberu sekne se stránka,objeví se hodiny a pak už jen,že program neodpovídá.Prosím co s tím?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 15
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 14:11
     

    Hani díky :-) to je úleva thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: pomoc

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 14:12
     

    Též děkuji flower smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 15:19
     

    odmazávám politicky nekorektní poznámku stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (24.01.2011 20:00)
     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 15:24
     

    jj jasně grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 15:25
     

    jojo, se tu najednou objevily ani nevím odkud, přitom jsem je měla bloklýconfused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 16:40
     

    Ó děkuji....jdu blokat... winking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 19:27
     

    promiňte, ale jak by vám bylo, kdybyste se přihlásili na nějaké fórum, chtěli si popovídat a pak se dočetli, že si diskusi s vámi spousta kmenových uživatelů blokuje? sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 19:34
     

    Janino, to je selekce témat, která tě zajímají. Proto tu je taky taková možnost. Někoho zajímají třeba jen diskuze o kytičkách, ale nikoliv o dětičkách. Proč hledat v záplavě témat, která ti nic neříkají. To přece není nic proti nikomu. Třeba já jsem ve věku, kdy mám děti dospělé a vnoučata zatím žádná. Do diskuzí o dětech nelezu, proč bych je měla při každém vstupu na fórum přeskakovat? Toto fórum není úzce zaměřené, rozsah témat je tak obrovský, že ani není v lidských možnostech debatovat se všemi. Předpokládám, že třeba dělenky mají taky vyfiltrované téma, co je jim blézké. Určitě by je obtěžovalo každý den pracně hledat mezi ostatními to jejich.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 19:42
     

    Majko, to je všechno pravda. Ale když sem někdo "cizí" přijde, koukne do téhle diskuse a uvidí, že si jeho diskuze někdo blokuje a přidávají se další a další, tak to moc přátelsky nevypadá. Já osobně bych už sem nešla. Jistě si to blokování šlo zjistit neveřejně a noví uživatelé by se to nemuseli dozvědět. Koukni na ty příspěvky a řekni mi upřímně, jestli se ti to zdá vůči novým lidem hezké.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 19:49
     

    Janino, máš samozřejmě pravdu, že to může působit divně. Někdy starým harcovníkům nedojde, že by se něco mohlo někoho dotknout. Budiž jim omluvou, že z nějakého dpůvodu vypadlo už nastavené blokování diskuzí a přiznám se, že i já to musela znova docela pracně hledat. Podle názvu není nastavení v profilu příliš intuitivní.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:02
     

    Omlouvám se, nenapadlo mně to. stydlin smiley

    Dotaz na služby v profilu byl zcela korektní, to až moje otázka koho si kdo blokuje nebyla na místě. stydlin smiley

    Takže nic proti dětem a diskusi o dětech a účastníkům diskuse o dětech nemám, pouze pro mně tato témata nejsou zajímavá, mám doma školáky a na MD už dávno nejsem.

    Podle některých reakcí odhaduju, že snad nováčci používají šmudla.cz, tak snad tuhle diskusi nečtou. V opačném případě viz moje omluva. flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:06
     

    Hani, teď jsi uhodila hřebíček na hlavičku. Ráda bych připomněla, že ty mimi diskuze jsou doma na [www.smudla.cz] a z mého pohledu trochu nešťastně se zrcadlí na weeku. Tato diskuze se na šmudlovi zkrátka neukazuje, ale nám dětičková ano. Proto taky asi došlo k zbytečné reakci moniny na Františka, protože na Šmudlovi zapůsobil jako vetřelec, nikdo ho tam zatím asi neviděl.

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:09
     

    Ti noví sem přicházejí určitě přes Šmudlu, vím o lidech kteří mají naše kytkové diskuse taky odblokované. Je to o zájmech

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:15
     

    O šmudlovi slyším poprvé, teď jsem se na ty stránky koukla, stejná témata, fotky dětí v galerii odsud. Proč je to tak propojené?

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:21
     

    Myslím že to admin měl tak propojené, aby chodilo víc lidí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.