neděle 28. dubna, 07:58 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: yaga
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

pomoc

Datum: 11.09.2010 20:10
 

Nemohu se dostat do žádné diskuse.Když si nějakou vyberu sekne se stránka,objeví se hodiny a pak už jen,že program neodpovídá.Prosím co s tím?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:25
     

    Peefko, odkaz na šmudlu je dole tady na weeku, tento princip funguje i na jiných fórech. Některá témata běží paralelně a tohle byl adminův projekt v době, kdy se stal otcem, tak chtěl vytvořit něco spešl o dětičkách. Aspoň tak nějak to bylo, ale kdo si to má po těch letech pamatovat stydlin smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: pomoc

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:53
     


    Janina44 napsal(a):

    promiňte, ale jak by vám bylo, kdybyste se přihlásili na nějaké fórum, chtěli si popovídat a pak se dočetli, že si diskusi s vámi spousta kmenových uživatelů blokuje? sad smiley


    Janino, mně to nepřipadá jako útok proti někomu. Prostě si jen vybírám témata, která mě zajímají. Teď jsem si blokla i dělenky, protože jsem do nich vůbec nechodila, jen mi překážely na obrazovce a znepřehledňovaly mi to. Věra

     
  • Status:

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:57
     

    Věro ty nedělíš? Já už odmalička dělím jídlo na mňam, mňam a blééé.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 20:59
     

    Takhle dělím taky. Bohužel se mi postupem času zvětšuje ta skupina mňam na úkor té blééé (ta už je na vymření). Takže se přesunuji do diskuze o hubnutí. Věra

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 21:25
     

    dělím třeba disko sušenky - loupnu je, olížu krém a pak sním sušenky smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 21:41
     

    Tak takhle dělím leta, i větrníky, a nepomáhá to sad smiley Dnes jsem dělila koblih nožem a půlku dala kolegyni. To by už zabrat mohlo, i když ona se zas podělila o buchty, něco bude špatně grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 21:46
     

    Majko ty větrníky taky tak dělím, oddělám vrch a namáznu na něj všechnu šlahačku, sním holej spodek a pak debužíruju :-). Samo v soukromí, kdyby mě někdo pozoroval, tak ze mě dostane psotník.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 21:54
     

    Větrníky dělím jinak,holý vršek sundám a vyhodím(popř.obdaruju někoho)a spodek sežerumls smiley

     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 22:00
     

    Ty nemáš ráda tu karamelovou polevu?

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 22:02
     

    Jájí,kdysi se mi dostala do díry v zubuangry smiley angry smiley a od té doby jí nejímsmoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 22:24
     


    Evca napsal(a):

    Jájí,kdysi se mi dostala do díry v zubuangry smiley angry smiley a od té doby jí nejímsmoking smiley

    Evčo, to máš pravdu!!! Na díru v zubu nebo na odhalený krček působí naprosto děsivě bolestivě grinning smiley.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 24.01.2011 22:58
     

    Paneboze, ja si vas snad taky bloknu, kam clovek vleze, tam zradlo, a jeste ktomu vetrniky, ktery uz jsem nemela v hube leta pane.angry smiley sad smiley

    A pak budou delat, ze chtej zhubnout. Ale s tim vetrnikem to delam zrovna tak.grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 25.01.2011 05:05
     

    Koukám, že přístup k dělené stravě může být značně individuální! grinning smiley grinning smiley grinning smiley A taky mi tu došlo, že příčinou mé nadváhy je dobrý zubař, který mi spravil zuby dokonale. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Nemám teď žádný indikátor na sladké v podobě díry v zubu. Věra

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: pomoc

    Datum: 26.01.2011 15:39
     

    Pokud si zaklikáte při "ignoraci" pouze jednotlivé podkategorie, tak se vám nezobrazí diskuze na hlavní straně. Pohodlně se k nim dostanete aniž byste museli znovu odblokovávat..Stačí kliknout pouze na kategorii..a tam budou všechny..

    O nějaké ignoraci jako takové to není..jde o to, že si každý podle sebe uzpůsobí jaká témata chce mít na hlavní straně, aby na první pohled viděl to, co ho zajímá nejvíc..a nemusel listovat..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: pomoc

    Datum: 26.01.2011 16:24
     

    No jo, dyk vím, ne? grinning smiley Jen si to nepamatuju spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.