neděle 28. dubna, 01:55 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: yaga
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

pomoc

Datum: 11.09.2010 20:10
 

Nemohu se dostat do žádné diskuse.Když si nějakou vyberu sekne se stránka,objeví se hodiny a pak už jen,že program neodpovídá.Prosím co s tím?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 15
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 25.12.2010 21:26
     

    laduš fotím pořád stejnou velikost a nešlo to nějaký den a ted už mi to asi měsíc zase jde......nechápu to

     
  • Autor: Reklama

    Re: pomoc

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 09:00
     

    Vytahuju pro admina a znovu podotýkám, že fotky, které mi nešly vložit byly zmenšené na řádově 800 kB.

     

     

    P.S. Apeluji na diskutující, aby se v tématech určených pro admina zdržely jalového plácání a neodváděly pozornost od podstatných informací. Díky.

     

    Otazka napsal(a):

    Taky mi nejdou vložit některé fotky a nemají ani 1 MB. Zkoušela jsem to v IE a v Google Chrome.

     

    Fatal error: Allowed memory size of 41943040 bytes exhausted (tried to allocate 4000 bytes) in /www/docs/www.week.cz/include_cbob/imgs.php on line 74

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 10:25
     

    Otajdo, píšu vleže a nečtu po sobě stydlin smiley grinning smiley JPEG resampler je správně winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 10:29
     

    Je fakt, že mně se fotky zmenšují na cca 200-300 KB . Vložit jdou bez problémů. Kdysi v počátcích Weeku se také fotky musely zmenšovat. Navykla jsem si na to a Resampler mám permanentně nastavený do 1 MB. Vylézají mi z toho fotky malé a Week je bere.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (27.12.2010 10:30)
     
  • Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 10:34
     

    Včera jsem dala i nezmenšované a v pohodě eye popping smiley, opravdu to bere jak komu a jak co.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 11:01
     

    Když mě docela otravuje, že se nezmenšená fotka dlouho načítá, i když mám rychlý internet (až 25MB) a i operačku slušnou 4GB Proto všechny fotky automaticky před vložením zmenšuju

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 11:06
     


    Tohle asi nepatří mně, ptala se Iriska.

     

    Já resampler mám, ale proč mám chodit zmenšovat fotky tam, když ostatní úpravy dělám v ZPS? A za další, do nedávna jsem s tím neměla problém. Teď mi to některé fotky vezme, jiné ne, i když jsou zhruba stejně velké (cca 800 kB). Kdybych byla sama, kdo s tím má problém, hledala bych chybu u sebe, ale tohle vypadá, že závada je jinde.

    drahus napsal(a):

    Otajdo, píšu vleže a nečtu po sobě stydlin smiley grinning smiley JPEG resampler je správně winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 11:29
     

    Aha.

    Se zmenšováním to jistě nebude závada na domácích PC. Chtěla jsem jen říct, že se chyba dá obejít. Resampler jsem doporučovala pro ty, kdož nepoužívají žádný editor. V PS samože lze také zmenšovat, ale já osobn raději používám Resampler - vyhovuje mi. Je to věc zvyku a sympatií

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 12:29
     

    Já mám fotky většinou o velikosti kolem 2MB..a problém se zatím nevyskytl..Chybka bude mít souvislost ještě s něčím jiným..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (27.12.2010 12:31)
     
  • Status:

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 12:57
     


    LadaB napsal(a):

    Já mám fotky většinou o velikosti kolem 2MB..a problém se zatím nevyskytl..Chybka bude mít souvislost ještě s něčím jiným..

    Taky si říkám, možná spad štyft do trýbu.

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 15:44
     

    Ahoj,

     

    už jsem to psal dřív (ale asi jen soukromě). Tak ještě jednou veřejně - pokud vám nějaká fotka neprojde, pošlete mi ji prosím na email week (zavinac) week.cz

    To zkusím.

     

    Protože zatím to vypadá, že někomu to blbne a někomu ne...

     

    Honza

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 20:23
     

    Tak jsem to poslala.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 20:44
     

    Blbne to určitě a omluvám se, že jsem se ještě nikdy nedokopala k poslání fotky, ale už mi to haprovalo i u čtyřstovkové, že ji to chtělo ještě menší. Nejsem si teď jista, jak dopadl můj ignorační pokus (jako vyprdnout se na pokusy o načtení v daný čas a zkusit to později, ale mám dojem, že později ji to vzalo.) Příště ověřím a hlavně pošlu. Jindy to v pohodě bere i ty větší, takže v obecné velikosti ta potíž skutečně není. flower smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 21:12
     

    Ani mne to tuhle neslo, i kdyz jsem to zmensila. Chtela jsem si to tu trochu vyletnit.winking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: pomoc

    Datum: 27.12.2010 21:16
     

    Já je nejdřiv zmenšila z cca 1 MB na těch zhruba 800 kB, stejně nešly. Zkusila jsem to druhý den, opět nešly a dnes jsem to zkusila znovu a výsledek stejný. Takže jsem je poslala Honzovi.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.