úterý 30. dubna, 09:34 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Po Evropě
 
Autor: stranskyda
Status: nováček

Poděkování

Datum: 06.09.2010 09:53
 

Chtěl bych poděkovat všem, co nám pomohli při povodni.

Strašně moc nám to pomohlo.

Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 09:58
     

    Davide, bylo nám potěšením smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Poděkování

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 10:11
     

    Jak píše Zdeňkaflower smiley flower smiley Přeju hodně sil a už žádné přírodní (ani jiné) katastrofy

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 10:19
     

    Vítej tady.. flower smiley

    Přesně..jak píšou holky... winking smiley

    Hodně sil do nového budování a hlavně už nikdy víc nic takového.. flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (06.09.2010 10:31)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:06
     

    i já vám přeji vše zvládnout a vodu už jen tu pitnouthumbs down thumbs down flower smiley

     
  • Autor: stranskyda
    Status: nováček

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:07
     

    Děkuji.

    Máte pravdu vždy, když začne pršet tak se začínám bát co příjde.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:11
     

    Tak to se ti ani nedivím...Kdo neprožil, tak si to neumí představit..Já teda rozhodně ne..na to fantazie fakt nestačí..Nezbývá než doufat, že příroda nebude už tak krutá..

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:12
     

    Neví kdo měl větší radost, zda ty nebo my grinning smiley je to hrozně fajn pocit, moct takhle konkrétně někomu pomoci flower smiley Tak at už teď už jen samé sluníčko!!

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:21
     

    Davide, to je od Tebe moc milé, že Ti to stálo za veřejné poděkování. Myslím, že nás to potěšilo všechny. Je to radost, pomoct - aspoň trochu - někomu konkrétnímu. Takže mé "rádo se stalo" není fráze.flower smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:40
     

    Z pohledu té hrůzy to byla od nás taková ta pomyslná troška "do mlýna" v rámci možností....snad malinko pomohlo.

    Já to neprožila, ale tu apokalypsu na vlastní oči viděla...takže před tebou a podobně postiženými hluboce smekám...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 11:48
     

    herdek jsem prořvala kapesníků a už to začíná znova.....jsem hrozná měkkotagrinning smiley love smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 12:38
     

    Davide, také přeji hodně sil při budování a opravách. Doufejme, že se Vám víckrát voda baráčkem neprožene, drží Vám tu palce mnoho lidičekthumbs down .

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 12:54
     

    Davide není zač . Myslím, že každý se rád zapojil .Když je pomoc adresná tak je to o moc lepší . Takže my vlastně jednou přesně víme kam pomoc přišla ( a za ten dobrý pocit to stojí ) a tobě a tvé rodince se trošku odlehčilo.

    A tak jak už tu bylo napsáno : " přeju aby už nikdy " thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 13:48
     

    Davide, rádi jsme pomohli love smiley . flower smiley Taky přeju, ať se velká voda obloukem vyhýbá.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Poděkování

    Datum: 06.09.2010 15:55
     

    ...v prvním okamžiku jsem četla, že nám tu píše nějaký SRANDISTA.... fakt mě ta demence dohání mílovými kroky a to můžu kličkovat jak chci grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... ale když jsem začala číst, tak mi to najednou došlo. On je to fakt David Stránských.... děkujeme za tvou odvahu vrhnout se v plen našemu babinci a všichni si přejeme, aby jste byli co nejdříve v pohodě, abyste mohli klidně spát a byli všichni zdrávi jak na těle, tak na duši.... my si udělali radost tím, že jsme věděli, komu konkrétně pomoc půjde. Pěkně jsme si u toho pobečely a poklábosily. Škoda, že tady není naše Marjánka, matka pluku, která to celé zorganizovala... udělalo by jí to radost. Noooo, však ona si to přečte, až se vrátí grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Mějte se krásně flower smiley..... v rámci možností .

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Po Evropě (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.