neděle 28. dubna, 17:25 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Plumerie

Datum: 03.02.2012 10:23
 

Ty tu chyběly smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 12:31
     


    Janina44 napsal(a):

    Tyyyyyyyyyyyyy v...!!!!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley


    Naprosto výstižnéeye popping smiley to máš na trh,žejowinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plumerie

     
     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 13:16
     

    Díky, díky a ještě jednou díky, přátelé za ocenění mých megalomanských kvalit grinning smiley

    Na trh to nemám, o tom jsem zatím neuvažovala, ale na experimenty (roubování už mám odzkoušené, řízkování taky, ale třeba to venkovní uložení do volné půdy ještě ne) a pro rodinu a kámoše, každý, kdo ty kytky viděl, je chtěl, včetně našeho pošťáka, tak jsem zapěstovala trochu víc grinning smiley

     
  • Autor: verunkavon
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 13:32
     

    Můj bože, Veru koukám, že jedeš ve velkém tongue sticking out smiley . Kam to všechno dáváš?

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 13:45
     

    grinning smiley Nejvíc semenáčů (plumerky, adenka, ibišky ad.) hostí pracovna na policích, pak mám vyskládané do pater všechny parapety (100x130x120 cm -prostě rekonstrukce sedláckého stavení), pak jsem obsadila se svými regály s rostlinstvem až na dva dálkové velké modely mužíkových autíček temperovanou verandu, taky hospodářskou koupelnu atd....já jsem fakt nekecala, když jsem říkala, že mám doma vpašovaný celkem obsáhlý skleník smoking smiley

    ...bratr, když mě poctil návštěvou, tak říkal, že to u nás vypadá jako depo u Starkla grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 15:06
     

    No ale to nejhorší přepichování tě teprve čekáthumbs down grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 15:14
     

    Franti, to jsou samostatné kontejnerky, takže plumerky přepichovat nebudu, to, co je v těch boxíkách, to jsou budoucí podnože z nějaké thajské červené směsky z eBay, a ty budu vytahovat, až budou mít občanku :-) a budou k použití pod rouby grinning smiley

    Budu rozsazovat ibisemenáče, to si máknu, ale když to budu dělat postupně, bude to pohoda smoking smiley Adénka rozsazovat nebudu, těm zjevně vůbec nevadí růst v kopě grinning smiley (respektive - budu je rozsazovat, až se budou snažit vyhodit se vzájemně z květináče winking smiley )

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 15:31
     

    Tak to jo, ,myslel jsem ,že se u toho musíš zákonitě zbláznit.grinning smiley grinning smiley Já si to foto nezvětšil.thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 18:54
     

    Věruš eye popping smiley, už se někde léčíš??? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyNo, aspoň vím, kde brečet, když mi ty moje nevyrostou winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 20:27
     


    Frantisek napsal(a):

    Tak to jo, ,myslel jsem ,že se u toho musíš zákonitě zbláznit.grinning smiley grinning smiley Já si to foto nezvětšil.thumbs down


    Franti grinning smiley , já si říkala, že máš péči o to, abych se nestrhla, a on si nezvětšil fotku grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 20:35
     

    jak můžu , když tu do klávesnice mydlí i ten mrňavej dvounohý skrček, a chtěl podádky na netu , už aby bylo ráno a jsou fuč.

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 20:54
     


    lostris napsal(a):

    Věruš eye popping smiley, už se někde léčíš??? winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smileyNo, aspoň vím, kde brečet, když mi ty moje nevyrostou winking smiley spinning smiley sticking its tongue out


    eye popping smiley Ná léčebnu je tu zralý kdekdo grinning smiley - všichni, co jsme si zamořili domácnost rostlinstvem a že nás tu je grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 21:15
     

    Fando, tak mě napadlo, že bys místo "podádky" měl Demolitionmanovi poskytnout odvárek z třezalky tečkované grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 12.02.2012 21:46
     

    To nebyl překlep, tak to vyslovuje, jo to bych měl a dvojitou dávku.grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 13.02.2012 21:07
     

    Verunko, prosímtě.. jaké jsou tyto Plumerie?

    BALI HAI GOLO

    ORANGE LIGTA

     

    Není to pro mě :-)

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 14.02.2012 02:37
     

    Vladi,

    Bali Hai Gold - pěkné žluté kvítí s petály kroucenými do špiček , středního vzrůstu, takže velký květník a vzrůst jako větší oleandr. Prý voní jako wistárie smiling smiley

    Orange Light - kámoši Amíci nevěděli, ještě ho nepěstovali, tak jsem zapátrala na netu a zjistila, že to je Thajci Australanům ukradený kultivar Aidan Prowse, který má licenční omezení (Australani by jim na plumeria fórech nejradši sekali prstíky, kultivar se jmenuje po prvorozeném dítku majitele zřejmě největší australské školky), je otázkou, jestli tahle semínka jsou právě z tohohle "horkého" kultivaru, nebo je to nějaká thajská směs.

    Kultivar je to také "medium sized tree", měl by být kompaktnější než Bali Hai Gold (prostě víc větviček na stejném prostoru), potřeba je počítat s tím, že kultivary středního vzrůstu potřebují k dobrému nakvetené velký kýbl grinning smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.