neděle 28. dubna, 01:44 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Plumerie

Datum: 03.02.2012 10:23
 

Ty tu chyběly smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 23.02.2012 20:51
     

    grinning smiley Vladi, řekla bych, že na škůdce je to stejné zhruba jako oleandr, puklice jsem zatím neměla na letněných plumerkách žádné, jediní dva škůdci, kteří je občas počastují návštěvou jsou molice a sviluchy, ovšem proti ibiškům je to se škůdci na plumerkách brnkačka smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plumerie

     
     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 23.02.2012 22:49
     

    Tak to je dobrý... myslel jsem, že to bude horší.. Ono jako u všeho to chce začít likvidovat hned jak se to vyskytne. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 24.02.2012 12:41
     

    Verčo, není tvé druhé jméno Mičurinec? Super, škoda, že se takto nezabývají u nás novými rostlinami i jiní, než je pouští do světa s nesmyslnými bláboly. Všichni ukazují krásné květy, ale už nepřiznají, že v našich podmínkách to bude spíš výjimka, když vykvetou. Moc ti fandímthumbs down smiling smiley 

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 25.02.2012 00:05
     

    Ivi, díky moc za fandění, zvláště protože do cíle je ještě celkem daleko a moji drazí rodičové mě častují neustále vtipy o tom, jak je to moje správňácké vedení světa naivní, tudíž k mému věku už nepatřičné grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 25.02.2012 13:28
     

    Já jsem taky tak naivní, manžel se mně snaží sice převychovat, ale nevím jestli to ještě stihnesmiling smileyTobě držím palcethumbs down thumbs down

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 26.02.2012 21:44
     
    mardi_gras_prot.jpg

    grinning smiley Ivi, díky grinning smiley ...jen ať je nás čím dál víc grinning smiley

     

    ...a něco pro Vláďu - to je ta, co se ti líbila - Mardi Gras grinning smiley

     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 27.02.2012 08:30
     

    Děkuju Verunko. Mardi Gras mi padl do oka hned. Tak hlavně, abych ho zdárně dovedl k takovému pěknému kvetení :-)

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 27.02.2012 17:07
     

    Verčo,paráda, jsem zvědav na ty tvé jednou rozkvetlé sazenice, až dáš potom fota.

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 02.03.2012 14:01
     

    Franti, neboj, budu to sem cpát pod tlakem grinning smiley spíš až za rok, ale už se taky těším smoking smiley

     

    ...a vzhledem k tomu, že Plumerky začaly obrážet, tak sem začnu dávat "seriálek" - zprávu ze zimování (co, jak, kde, proč smiling smiley )

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 02.03.2012 16:03
     

    A jedině tak je to správné,tak to má být ...nenech nás dlouho čekat!winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Plumerie

    Datum: 06.03.2012 08:59
     

    Verunko,zlatíčko,děkuju za dopis,až přijedeš,tak se srovnámelove smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 06.03.2012 11:36
     
    j23.jpg

    Rádo se stalo, Evi. Ta J23 je krásný polotrpaslík, všechny odrůdové semenáče z něj, co jsem na fotkách viděla, jsou taky parádní winking smiley ... tyhle jsou z odrůdového osiva (self cross), což u Plumerek konkrétně znamená, že většinou budou mamině tak nějak podobné grinning smiley ...a tohle americké osivo dobře klíčí a semenáče jsou vitální, takže hodně štěstí a tfuj, tfuj, nové Plumieholics grinning smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 06.03.2012 15:39
     
    daeng-mang-mee.jpg
    Další fotografie:

    Daeng Mang Mee - amíci mu říkají Thai Mermaid Gem - je nízký kultivar vhodný do velkého květináče (jako klasický oleandr) nebo pro volno-terénní pokusy (je největší z těch, co jsem poslala) winking smiley

    Brittney je roztomiloučký "trpazlik", já snáším špatně růžovou, ale Brittney (jde o semenáč kultivaru Abigail - ten je trochu méně růžový, ale jinak stejný) má tak sofistikovaný tvar petalu, že se mi prostě líbí smiling smiley ...navrch velice ochotně kvete

    Bay Yen amíci nazývají Lavender Beauty - je to nízký, kompaktní kultivar s dost tmavou barvou, aby byl pro mě zajímavý, měl by být vzrůstný v květináči asi jako drobnější oleandry smoking smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Plumerie

    Datum: 09.03.2012 10:58
     
    p1010097.jpg
    Další fotografie:

    Musím se pochlubit jak mi rostou Plumerky,měla jsem 3semínka a všechny mi vzešly,jsou ještě malé,ale mám radost 2mám samostatně a třetí mám spolu s Adénkama tak musím počkat až bude větší a rozsadit je flower smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 09.03.2012 14:37
     

    Krásný, já jsem zaváhal, taky jsem si mohl s adenkama koupit nějaké to semínko grinning smiley grinning smiley Ale stačí..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.